Ябълка за безплодието - тема за надеждата, любовта и..още нещо

  • 68 628
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 368
azjenata , честито ти коланче. Дано скоро ни зарадваш с две чертички.  Hug

# 706
  • Мнения: 2 926
Малко информация:
Днес, на Димитровден иконата на Богородица от църквата в Горни Воден, ще бъде в църквата в Димитровград.За всички,които са в този район и не могат да отидат до Асенодвтрад.

# 707
  • Мнения: 682
Хубав празник е днес, честито на всички именици!


Браво, Карамелче, винаги си много полезна  Hug  bouquet

# 708
  • Мнения: 337
Здравейте момичета, нямах възможност да изчета всичко
Каква е тази ябълка, коланче, моля ви разкажете.
И аз като вас имам нужда да знам Praynig

# 709
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
cotton4e,мила в темата е разказано.
Ябълката е като символ за храма в с.Горни Воден до Асеновград.
Там има като поверие,че "ритуала",който се прави там помага на бездетните семейства да се сдобият с рожба.
Отеца чете молитва,дава нафора и ябълка,които се делят м/у двойката на следващата сутрин на гладно,семките и отпадъците от нея не се изхвърлят,а се заравят в саксия.
Дава се коланче,което се носи до раждането,пере се само във вода,която също се използва за поливане на цветята,ако наистина си заинтересована,ще прочетеш няколко поста и ще ти стане ясно,има публикувани и тел.за контакти с храма.
Успех!

# 710
  • Мнения: 337
никид,  Благодаря ти, Hug ще почета още малко, това за нас е точно другия край на България,но ако трябва и до там ще стигнем

# 711
  • Мнения: 2 926
cotton4e
къде точно живееш?
Понеже в нашата малка държавичка, разстоянията са твърде малки и "другият край на България" изобщо не звучи страшно.
Аз когато ходих в църквата, ходих с моя приятелка, която пътуваше от Поморие до Асеновград.
Просто отделяш един ден и това е.

# 712
  • Мнения: 24
Това е сайта на храма http://zlatnaiabalka.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1. Обяснено е за иконата, ритуалите, има контакти, но и аз ти препоръчвам да прочетеш темата заради многото случаи на чути молитви, които са описани.

# 713
  • Мнения: 682
И моя приятелка пътува два дни, за да посети църквата.Не е страшно, когато си с такава висша цел, някой там те пази!

# 714
  • Мнения: 337
Момичета, нямах реме да чета тези 2-3 дни, щото се мотках на ляво на дясно, и знаете ли какво видях EFP, още не мога да повярвам, явно форума действа fingerscrossed
Ще изчакам още няколко дни да направя втори, но мисля,че този път стана
Стискайте ми палци всичко да е наред, благодаря ви newsm20

Сега трябва да видя къде са Юлските мами, че ако е рекъл Господ, аз ще съм от тях newsm30 Heart Eyes

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 13:13 от cotton4e

# 715
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
cotton4e Hug

# 716
  • Мнения: 18
cotton4e- Hug  Дано форума подейства и на всички нас.Пожелавам ти спокойна бременност и едно здраво бебче на финал  Hug А на всички нас пажелавам скоро и ние да можем да се похвалим с  EFP

# 717
  • Мнения: 24
Cotton4e, честито! Виж колко бързо ти се чуват молитвите!

Не знам дали тук ще е подходящо, но все пак да кажа, че на 11 ноември е храмовия празник на манастира "Свети Мина" край София, който е известен с чудотворната икона на св. Мина. След молитви там са стават много чудеса, много семейства са се сдобили с дечица.

# 718
  • Мнения: 18
Съжалявам,че не сме в България и няма как да отидем,но ще се помолим все пак и дано чудото стане.Успех на всички с бебеправенето и пожелавам на всички нас скоро да видим EFP

# 719
  • Мнения: 682
Е, как се зарадвах, тихичко "Честито" , здраво бебенце и Бог да ви пази!На всички Късмет  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт