Знаете ли кого видях 11

  • 39 054
  • 454
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 821
Работим в една администрация,оттам са ми впечатленията.
Държавната ли! Thinking

# 46
# 47
  • Мнения: 2
Аз днес видях Антон Хекимян,на едно кафене в Бургас,утре сутрин в "Тази сутрин" ще видите...ами вероятно и вие ще го видите,защото предаването ще е от Бургас.Ще взема да ида рано-рано пред общината,че да видя и Бареков  Sunglasses,ама надали Laughing

# 48
Аз днес видях Антон Хекимян,на едно кафене в Бургас,утре сутрин в "Тази сутрин" ще видите...ами вероятно и вие ще го видите,защото предаването ще е от Бургас.Ще взема да ида рано-рано пред общината,че да видя и Бареков  Sunglasses,ама надали Laughing

И аз го видях днес. В нормалния час ли ще почне ефирното предаване от Бургас утре?

# 49
  • Мнения: 18
А пък аз вчера видях кмета на Бургас

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Доган и свитата му   Sick снощи в нощния бар на х-л Фламинго в Албена

# 51
  • Мнения: 3 641
Сутринта Миглена Плугчиева. Затвърди ми се неприятното впечатление за тази жена.  ShockedДоган явно е празнувал изказването си вчера Sick

# 52
  • Мнения: 2 407
Сумати лица на чрдто на Юлияна Дончева-Ивчети Екимова,Валери Божинов,Любо Ганев.Дикови-Архитекта на София,Манчева и тн

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Сутринта Миглена Плугчиева. Затвърди ми се неприятното впечатление за тази жена.  ShockedДоган явно е празнувал изказването си вчера Sick
Ох, не знам какво празнуваше, ама .. като пуснаха турската музика и се изнесохме.

Гадна работа

# 54
  • София
  • Мнения: 7 097
Работим в една администрация,оттам са ми впечатленията.
Държавната ли! Thinking

Да, знам, че е в околната среда и водите  Wink

# 55
  • Мнения: 2 821
Сутринта Миглена Плугчиева. Затвърди ми се неприятното впечатление за тази жена.  ShockedДоган явно е празнувал изказването си вчера Sick
Ох, не знам какво празнуваше, ама .. като пуснаха турската музика и се изнесохме.

Гадна работа

Ужас Twisted Evil

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 972
 Hug

# 57
  • Мнения: 6 735
Днес по следобедно време  в Бургас по Александровска мааше  къси гащи и бели кецове Хайгашот Агасян/ако греша в изписването сори/

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 20:32 от gloria_261

# 58
  • Русе, у дома
  • Мнения: 741
Тази сутрин, Сергей СтанишеФков, на закуска в хотел в Поморие. Сам си сервираше от блок-масата. За разлика от Доган не беше с голяма свита.

# 59
  • Мнения: 4 202
Ивайла Бакалова днес обядваше в китайския ресторант до зала Универсиада.

Общи условия

Активация на акаунт