Отзиви за детски градини - Варна

  • 202 415
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 840
  • Варна
  • Мнения: 692
Nadina, tji, благодаря за отзивите Hug

Това, което прочетох за Пролет, направо ме потресе. Tired

# 841
  • Мнения: 1 046
За Славейче, няма проблем с взимането на децата - дежурната група е до 7 часа. Поне на мен не ми е правило впечатление да има някакви забележки.

# 842
  • Варна
  • Мнения: 3 063
За Морска звездица впечатления? Чудя се между нея и Детско градче... Интересува ме базата и отношението на  персонала. А как се казва м/у другото новата детска градина над Ледената пързалка в Младост?

# 843
  • Мнения: 2 478
А как се казва м/у другото новата детска градина над Ледената пързалка в Младост?

"Златно зрънце" се казва, приемат по една група , половината от които са с предимства.

# 844
  • Варна
  • Мнения: 3 063
А как се казва м/у другото новата детска градина над Ледената пързалка в Младост?

"Златно зрънце" се казва, приемат по една група , половината от които са с предимства.
ахаммм, мерси Hug

# 845
  • Варна
  • Мнения: 966
А как се казва м/у другото новата детска градина над Ледената пързалка в Младост?

"Златно зрънце" се казва, приемат по една група , половината от които са с предимства.

Тази година ще приемат две групи до колкото знам. Не пречи да опитате  Peace Чувала съм само добри отзиви за там. Разговаряла съм с директорката 2-3 пъти и съм с много добри впечатления. Ние за съжаление не успяхме да попаднем там. От 30 места 18 бяха с предимство  Shocked

# 846
  • Мнения: 4 596
За ''Златно зрънце''- така ни липсва , тази градина ще ни остане един чудесен спомен, трябва всички градини да са такива и да няма такива чудесии както  горния пост за ''Пролет''
И като база и като персонал са 6, директорката е просто страхотна.

# 847
  • Мнения: 2
Здравейте, мами,

Ние също ще подаваме документи за малката красавица и сме в район Одесос. Изчетох цялата тема и май само още една майка питаше за градините в района. Ако имате възможност дайте някаква информация за някоя от следните градини: "Звънче",  05 "Слънчо", Светулка, Пушкин/Теменужка. Нямаме голям избор, но каквато и да е информация ще ни е полезна.

# 848
  • Мнения: 98
Здравейте,искам да попитам за Ян Бибиян впечатления и по-точно първа група къде ще са?Казаха ни че част от първите групи са в сграда на Чаталджа ?

# 849
  • Мнения: 456
Здравейте,искам да попитам за Ян Бибиян впечатления и по-точно първа група къде ще са?Казаха ни че част от първите групи са в сграда на Чаталджа ?

Нас ни приеха в Ян Бибиян миналата година в основното тяло и съм много доволна от условията там. За филиала нищо не мога да кажа. Предполагам че както и миналата година ще приемат две групи - едната е в основното тяло 1 А, а 1 Б е във филиала, който е близо до Слънчева дъга. Разпределиха децата в двете групи според адресната регистрация като разпределението не подлежеше на коментар и промяна.

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 15:43 от ivi_81

# 850
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Аз се нареждам за отзиви за Крилатко.  Hug Честито на всички новоприети!

# 851
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Приети сме в Синчец, дано е за хубаво, някой да има впечатления от госпожите там?

# 852
  • Варна
  • Мнения: 702
Споделете нещо и за Моряче  Peace

# 853
  • Варна
  • Мнения: 901
Споделете и за ОДЗ Славейче отзиви, че нещо не мога да се зарадвам.

# 854
  • Мнения: 2
Искам да попитам дали някой знае как се разпределят децата в Ян Бибиян централната сграда и филиала , и ако искаме да тръгнем сега 06м къде ще бъдем , в коя от двете сгради

Общи условия

Активация на акаунт