Въпрос към мъжете и жените в форума?

  • 6 112
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
Ако наистина тя е жената за теб и те обича, не би те карала да чакаш толкова.
Смешни и абсурдни са аргументите, че го прави за имидж и да покаже, че може да те задържи и без секс.  ooooh! ooooh! ooooh!
Това е просто тъпо.
Не и позволявай така да се отнася към теб, това е крайно неуважение.
Не е нормално на тия години половин година да не правиш секс, вредно е.

По-голяма глупост скоро не бях чела. По същата логика, ако той я обича, не би я натискал толкова. Какво сега, момичето да тръгне против себе си, за да угоди на някакъв начинаещ мъж, дето основно това му е в главата? Дори само от идеята му, че тя не го правела, за да поддържа имидж, си личи колко е недорасъл авторът. И аз трудно бих се отпуснала с такъв, че и да му се доверя...
Кое викаш било неуважение - да не си легне с него 6 месеца? Да ти имам разбиранията за уважение...
Интересно ми е ти на колко си, защото когато аз бях на тия години, поне половината момченца още не бяха правили секс, без значение какви ги дрънкаха наоколо... Така че си е съвсем нормално, всеки сам си преценя кога и с кого.

# 16
  • Мнения: 637
Като му се прави - да си хване временно друга/и

 Joy  шегичка де  Joy

 / И аз някога почти година не го допуснах моят, просто не бях сигурна, кво сега трябваше да вдигам краката на всеки, който ми се прави на влюбен ли..... /

# 17
  • Мнения: 126
Девствена ли е?
Ако да, това обяснява поведението и -  щом се е пазила досега иска да е наистина уверена в първия и мъж; не сте прави като я обявявате за ненормална, сигурно възпитанието и е такова.
Ако не е девствена виждам два варианта:
- има психическа травма /изключваш физическа/, т.е. била е използвана и захвърлена например, тук вариантите са доста
- разиграва те, прави се на интересна

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Mr. Green Хей приятел! Я се кротни малко , каква сериозност, какъв ти секс ? Чакай малко! Мен навремето ме чакаха 12 месеца, какво се оплакваш? Радвай се че момичето ти не е от по-новия тип,  където си вдигат краката на първа среща..... Аз ли съм старомодна, света ли върви на майната си...не знам! Ако наистина е ТЯ, ще я изчакаш  Hug

Не си правила секс 1 година??? Животът е толкова кратък.....направо ми стана мъчно за теб, извинявай  Confused

# 19
  • Мнения: 2 448
Цитат
Според мен не я е толкова страх, колкото е за имидж, в смисъл аз мога да имам мъж и без да правя секс с него за да го задържа.

Що за аргумент??? Той секса не се прави с цел да задържиш мъжа, а защото го желаеш.
Не виждам причина в пълнолетна възраст да си губя времето с някой, който не ми показва, че ме желае.
Дори за любов не може да се говори при това положение, само някакво си харесване, уж.
Какво доказва, на кой го доказва не е ясно, само едно се вижда, че не те иска достатъчно, щом така те разиграва за нещо, което е супер нормално. Ти не искаш някаква жертва от нейна страна, или някаква крайност, с което да засвидетелства чувства.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Ако наистина тя е жената за теб и те обича, не би те карала да чакаш толкова.

Не и позволявай така да се отнася към теб, това е крайно неуважение.


Е какви са тези глупости  #Cussing out

Дали е жената за него е сложно, както и понятието "обича", но дори да има симпатия към него, пак "би го карала да чака" не нарочно, а така й идва отвътре, явно има някакви спирачки.

Това за "неуважението" говори, че имаш неуважение към женския пол. Ако един мъж е достатъчно психолог да намери пътя към една жена, ако тя няма накаква психотравма и ако има взаимна симпатия - сексът ще се случи, макар и по-късно.

# 21
  • Мнения: 1 047
Намери начин да освобождаваш напрежението, че аз така година и нещо се стисках.
Първо ми се подуха топките, после корема.
Още не може да спадне.
Няколко години вече.
Трайно увреждане получих.
Разширен корем му се вика.

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Мен повече ме притеснява факта, че няма желание изобщо...е месец, два, три...ама половин година?  ooooh!

# 23
То всеки за себе си е прав, но... Девствена е да. И какво от това? Аз съм първата й сериозна връзка и за мен тя също. Заедно сме от почти половин година. Ако не ме искаше щеше ли да ме търпи половин година? Казвате че било нормално мъжът да чака. Добре а аз мога ли да попитам вие на каква възраст сте? Защото аз съм от младото поколение, движа предимно с хора на моята възраст и за тях е странно да имат връзка ей така без нищо. Ние май сме единствения такъв случай доколкото знам. Но както и да е. Всеки си има мнение, не оспорвам чуждото. Не искам да се съгласите с мен просто да се обосновете. Става дума за любов между двама възрастни хора, не е ли нормално любовта да е подплатена с физическа интимност?

# 24
  • Мнения: 2 448
Ами аз съм от старото поколение, ама никой не съм карала да ме чака толкоз, нито пък аз бих чакала.  Laughing
Какво всъщност чака тя да стане, че да разбере иска ли да прави секс с теб или не? Някакви доводи така като сте си говорили? По какво според нея се разбира дали е готова или не да прави секс и изобщо има ли желание да го направи с теб, макар и някога в необозримото бъдеще?

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Аз ще кажа каква бях навремето. И то на 20 год- още бях девствена. Харесвах си момчето, но той свръх много ми натрапваше желанието си за интимност- с жестове, думи, намеци, стихотворения, филми, подаръци. И все не можех да се отпусна. Е, наложи се да ме изчака 1г 4 мес ! И по-рано съм имала (и доста силно) желание за интимност, но ми трябваше време за "разкрепостяване" в мисленето и възприемане на собственото си тяло.

А при една следваща връзка, като в началото мъжът не бе особено настоятелен за секс, да видиш как аз му "налитах" и как ти идва желанието като не ти се "натискат"  Laughing

# 26
  • Мнения: 637
Виж какво сега - нормално е, и аз бях девствена някога, ама бяхме даже по на 20г. и както казах по-горе не месец, два... година чаках....
 И какво - не е проблем това !!!!
И на тази възраст до колко "сериозно" мислите и двамата  newsm78
Че то днес си с една, утре - с друга.... сега ако не живеете и не сменяте - кога?!
Днес мислиш, че тя е единствената, след година ще си викаш " Да се **а в тъпата глава "

# 27
  • Мнения: 1 047
Мен повече ме притеснява факта, че няма желание изобщо...е месец, два, три...ама половин година?  ooooh!
И после ще има теми от същия автор от сорта на:
"Жена ми не иска да правим секс..."

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Че то днес си с една, утре - с друга.... сега ако не живеете и не сменяте - кога?!

Така е, да, трябва обаче отвътре да ти идва това усещане и поведение. Не става с насилване. Като има разминаване между двамата и не отшумява с времето - всеки си хваща пътечката и чао smihesorry

# 29
  • Мнения: 24
Пич, честно не знам какво да те посъветвам...абе оправяй се сам, голям човек си  Peace

Общи условия

Активация на акаунт