Въпрос към мъжете и жените в форума?

  • 6 123
  • 153
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 368
Точно на 18 бях при първата ми сериозна връзка, той на 19.
И май и два месеца не направихме преди да се случи. Струва ми се абсолютно нормално, по-скоро ми е ненормално да съм на тази възраст и да чакам цяла година - уау!  Shocked
И бях тръгнала да пиша на момчето да се огледа във връзката си дали няма някакъв проблем, ама като чета сега, че и други такива мацки е имало ...

А вие само секс ли не правите, или и други-джиджи-биджита? Докъде стигате?

# 31
  • Мнения: 2 161
Какво е това безобразие?Луд ли си да чакаш пет месеца?Не е нормално,кажи й,че не сте Ромео и Жулиета,а голи,нахални и млади,които се нуждаят от всекидневна и ударна доза секс.

# 32
  • Мнения: X
Нормално е да правите секс когато и двамата го искате и желаете.Годините нямат никакво значение.   
А ти като си толкова загорял,си има начин...   

# 33
  • София
  • Мнения: 175
Може пък родителите и така да са я възпитали , че секс се прави след сватбата. Embarassed

# 34
  • Мнения: 476
Хрумвало ли ти е, че просто не я кефиш? Като мъж за секс де  newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
То всеки за себе си е прав, но... Девствена е да. И какво от това? Аз съм първата й сериозна връзка и за мен тя също. Заедно сме от почти половин година. Ако не ме искаше щеше ли да ме търпи половин година? Казвате че било нормално мъжът да чака. Добре а аз мога ли да попитам вие на каква възраст сте? Защото аз съм от младото поколение, движа предимно с хора на моята възраст и за тях е странно да имат връзка ей така без нищо. Ние май сме единствения такъв случай доколкото знам. Но както и да е. Всеки си има мнение, не оспорвам чуждото. Не искам да се съгласите с мен просто да се обосновете. Става дума за любов между двама възрастни хора, не е ли нормално любовта да е подплатена с физическа интимност?

Много ми е трудно да дам еднозначо мнение. От една страна е нейно право да иска или да не иска да спи с теб или който и да е друг. Обаче да е на 18 години и от половин година да сте заедно и да я карате само на целувки... Не искам да бъда лош пророк, обаче може да те харесва като човек, да се кафи, че има гадже, обаче да не те харесва достатъчно за сексуален партньор. Вярно, че хората се различават, но в момента се сещам поне за няколко момичета, които така по половин-една година навремето се натискаха с първите си гаджета, но така и не се стигна до по-далеч. И ей така, както си бяха уж заети, им се завъртяха главите и "първият" път беше със съвсем различни момчета. Разбирам, момичето има задръжки, обаче се съмнявам те да бяха издържали толкова дълго време, ако изпитваше страст.

# 36
  • Мнения: 212
То всеки за себе си е прав, но... Девствена е да. И какво от това? Аз съм първата й сериозна връзка и за мен тя също. Заедно сме от почти половин година. Ако не ме искаше щеше ли да ме търпи половин година? Казвате че било нормално мъжът да чака. Добре а аз мога ли да попитам вие на каква възраст сте? Защото аз съм от младото поколение, движа предимно с хора на моята възраст и за тях е странно да имат връзка ей така без нищо. Ние май сме единствения такъв случай доколкото знам. Но както и да е. Всеки си има мнение, не оспорвам чуждото. Не искам да се съгласите с мен просто да се обосновете. Става дума за любов между двама възрастни хора, не е ли нормално любовта да е подплатена с физическа интимност?
аз имам един такъв приятел...неговата бивша,така му се дърпаше половин година,той я обичаше,ала бала,ама тя в един момент почна да се дърпа просто,за да се прави на интересна! На момчето му писна в един момент и дигна гълъбите, и си намери МНОГО по-стойностно маце,което след 1-2 седмици му пусна(ебати израза,ама за друг не се сещам)!
Така че те разбирам приятелю! И са ми смешни разни жени(не визирам никоя от тук,да не ми скочите веднага,просто говоря принципно),дето се хвалят че не са пускали на гаджетата си с месеци/години (и доста от тях не са били девствени),за да видят дали наистина ги обича....еми то на мъжа в един момент му писва!
Къде е казано,че всичко във връзката,даже и секса трябва да става когато ЖЕНАТА го иска...да не сме нещо по-важни от мъжете...айде бе! Разбирам да си девствена,да те е страх,че ще се изложиш примерно или кое как да правиш и дали е истинския мъж...но ако си с него половин година и не си го разбрала,ебати и патката дето си!

# 37
  • Мнения: 3 641
Младежо , много дълго време ми се вижда това безсексие. Незнам какво чака госпожицата още.Проведете един директен разговор, ако иска да сте само приятели да каже, а не да те мъчи. Живота много бързо си минава, млади сте.Наслаждавайте се с пълна сила на любовта ,секса, оставете поне за малко това целомъдрие. Сега ви е времето Peace

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
1) На момчето му писна в един момент и дигна гълъбите, и си намери МНОГО по-стойностно маце,което след 1-2 седмици му пусна(ебати израза,ама за друг не се сещам)!

 2) И са ми смешни разни жени(не визирам никоя от тук,да не ми скочите веднага,просто говоря принципно),дето се хвалят че не са пускали на гаджетата си с месеци/години (и доста от тях не са били девствени),за да видят дали наистина ги обича....

 3) Къде е казано,че всичко във връзката,даже и секса трябва да става когато ЖЕНАТА го иска...да не сме нещо по-важни от мъжете...айде бе! Разбирам да си девствена,да те е страх,че ще се изложиш примерно или кое как да правиш и дали е истинския мъж...но ако си с него половин година и не си го разбрала,ебати и патката дето си![/b][/i]

1) Надявам се не влагаш в "стойностно" точно тази характеристика да пуснеш след 1 седмица, предполагам друго си визирала под "стойностно"  Thinking

2) И на мен ми е чудно схващането да накараш някого да те обича със сух режим. Но факт е, една приятелка така ускори предложението за брак от годеника си, държа го на сухо 1-2 месеца. Но не съм казала, че подкрепям това.

3) Специално за интимността нещата стават когато и защото ДВАМАТА  го желаят, а за девствеността- ами случаят в темата е точно такъв.

# 39
  • Мнения: 37
След като  ще и е за пръв път, мисля че би могъл да я изчакаш до момент в който ще се чувства сигурна че и тя го иска, без да е принудена. Ти все пак би могъл да я предразполагаш към отпускане в тази насока, но нека всеки отказ не те ядосва, а по - скоро и покажи че е важна за теб и ще се съобразиш с желанието и. Също така не е задължително да има полов акт за да се достигне сексуално удовлетворение. Би могъл да и предложиш и този вариант - двустранно разбира се. Ако не сте стигнали до тази част, а сте още  на целувки, мисля че е добър ход. Просто и покажи че може да е сигурна в теб, че няма да направиш нищо без нейно съгласие  Peace

# 40
  • Мнения: 637
Да не е девствена? 5 месеца са много време. Поне за мен. Едно време като бях млада и необвързана Laughing, ако си харесвах някой и ако всичко между нас беше ОК, не съм чакала толкова. Имаше обаче един, с който се разбирахме добре, говорехме си, харесвах го, беше симпатичен, интелигентен, но...стигнеше ли се до целувки дори ме "полазваха мравки" и бързах да се разделим. Имах някаква сексуална непоносимост към него. Така и не проумях как така го харесвах, а ме отблъскваше едновременно. Може и вашият случай да е подобен.

Упс. Видях, че ще и е за първи път. Ами всичко си зависи от теб тогава. Нежно отношение и търпение Wink

# 41
  • Мнения: 212
1) На момчето му писна в един момент и дигна гълъбите, и си намери МНОГО по-стойностно маце,което след 1-2 седмици му пусна(ебати израза,ама за друг не се сещам)!

 2) И са ми смешни разни жени(не визирам никоя от тук,да не ми скочите веднага,просто говоря принципно),дето се хвалят че не са пускали на гаджетата си с месеци/години (и доста от тях не са били девствени),за да видят дали наистина ги обича....

 3) Къде е казано,че всичко във връзката,даже и секса трябва да става когато ЖЕНАТА го иска...да не сме нещо по-важни от мъжете...айде бе! Разбирам да си девствена,да те е страх,че ще се изложиш примерно или кое как да правиш и дали е истинския мъж...но ако си с него половин година и не си го разбрала,ебати и патката дето си![/b][/i]

1) Надявам се не влагаш в "стойностно" точно тази характеристика да пуснеш след 1 седмица, предполагам друго си визирала под "стойностно"  Thinking



Естествено,че имам друго предвид,мисля,че дори не е необходимо да се задават такива въпроси!!!!

# 42
  • Мнения: 46 585
1) Надявам се не влагаш в "стойностно" точно тази характеристика да пуснеш след 1 седмица, предполагам друго си визирала под "стойностно"  Thinking ...

Аз пък въобще не намирам връзка или искаш да кажеш, че ако си легнат веднага, връзката им няма да е стойностна?


# 43
  • Мнения: 60
Не възприемам сухия режим особено при жена, която отдавна не е девствена. Хубаво така щяла да се изгради по здрава връзка, а не чисто сексуална. Какво ще е обаче разочарованието като след година градена връзка се окаже, че не си пасвате сексуално?

# 44
  • Мнения: 1 045
То всеки за себе си е прав, но... Девствена е да. И какво от това? Аз съм първата й сериозна връзка и за мен тя също. Заедно сме от почти половин година. Ако не ме искаше щеше ли да ме търпи половин година? Казвате че било нормално мъжът да чака. Добре а аз мога ли да попитам вие на каква възраст сте? Защото аз съм от младото поколение, движа предимно с хора на моята възраст и за тях е странно да имат връзка ей така без нищо. Ние май сме единствения такъв случай доколкото знам. Но както и да е. Всеки си има мнение, не оспорвам чуждото. Не искам да се съгласите с мен просто да се обосновете. Става дума за любов между двама възрастни хора, не е ли нормално любовта да е подплатена с физическа интимност?

Щом е девствена ще чакаш.Има си момичето притеснения и какво от това.Ако толкова се обичате няма за къде да бързате.Ако ти е дало зор имаш ръце .
Нормално е да правите секс но явно иска нещо специално.Вместо да питаш кога подготви малко романтика.Сбъдни мечтата и или там каквото и се иска.Незнам докъде интимничите и на каква фаза сте,но за да минете напред трябва да ви е добре и на двамата.Направи нещата както тя иска,просто се води по нея.Повечето жени харесват мъжете да тичат по тях дори и да не си го признават.Ако не ти харесва това смени я,но да даваш зор за секс само защото на другите им е чудно че не го правите е тъпо.
За протокола на 30г съм, не съм ти баба и по мое време си беше демоде вашата история.Радвате ме че има и платонически отношения.Все пак ако ви хареса секса ще имате и след това за какво да останете заедно.Трудно остава една връзка ако е основана само на секс .

Общи условия

Активация на акаунт