Мъгребски дами за за 17 ти път изкусително засмяни

  • 24 229
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Фарашкитеееее Hug
Как сте мили момичета? Де се загуби наш Фарашко?
ДАЛЧЕ-като съм била във 5 звезден хотел си е било 5 звезди ама този със специален статут и могат и 7 да го пишат като Бурж Ал Араб обаче кел файда. А иначе млякото дето съм го хапвала ама не във тоз велик хотел си е бомба,  катмите също или както ги наричат по Смолян-марудници. И всичките там родопски вкусотии са си както трябва но на други места във малки много симпатични ресторантчета и на много добра цена.
МИГЧЕ-няма за къде да бързаш със къщураната-карай я яваш, яваш да е със кеф newsm10 А тука вали направо като във тропиците почти цял ден. Привечер спря.
дон Кихот- ама и ти яко си се измъчила на ражданетооооо
ПАУЛИНКЕ-такива перлички аз си слагах миналата година но бяха във вид на мънини сърчица. Сега съм със нарисувани нокти Wink Така, че и аз съм нагиздена чак до ноктите newsm47

# 271
  • Мнения: 90
хелло девойки тук съм цял ден напред назад ,нали почнаха промоциите и да използваме максимум

Миг незабравим ,мерси за съветите ,сега мъжът пак забърка един хляб да видим кво Ще стане  Rolling Eyes Експериментираме засега ,няма начин

Далка, сигурно са ви изписали крем на кортизонова основа за пъпчиците и аз мажа Лина с такъв като и излязат или получи екзема ...Днеска Лина я наказахме в стаята и и да видиш как действа ,за 2 минути си промени поведението .Цял ден мрънкаше ревеше ,ако не стане на нейната- кризи,тръшкания из магазините ,бяга като лудо (все едно го държим вързано),никакви команди не изпълнява ,ред суполи ,ред сълзи  и това нон стоп ,дали имаше 2 минути когато всичко и беше както трябва ,ей направо ме подлуди  ooooh!.Та така накрая вземах това решение за наказание ,заЩото просто не можех да я гледам покрай мене с нейните мрънкания и хленчения ,та така ,нервичките не са ми за 1 ден ,оЩе колко такива дни Ще има ,трябва да презаредя батериите и търпението  Thinking

Аз няма да гласувам ,просто не се интересувам вече  от политиката и незнам за кой  Rolling Eyes .

ЗА цезаровото сечение е много относително ,не само разположението на бебето е  фактор за самата процедура .Тук се практикува само в краен случай ,след като са опитали всички други начини .Цецифило не се стряскай ,всичко Ще е наред вярвай в това Hug ,знам само ,че в Русе нямате кой знай какъв избор на лекари .Така , че внимавай кой лекар Ще избереш за раждането си  Peace


ДАлке и мене като раждах ме пъхнаха във вана (друг е въпроса ,че не можах да изтрая и една контракция във вода) докато чаках анестизиолога за епидуралната (търсех си я като наследство ).Мислех да раждам без ,но като ми опря яйцето до ..... ,си я търсех не ми ,даже не усетих как ми я сложиха ,мъжът ми  изтръпна ,но той  от най -малкото неЩо  изтръпва  -мъже кво да ги прайш  ooooh! .Добре ,че природата е отредила на жената да ражда ,че незнам как Щяха да се спрявят -тея мъже ,но както е тръгнало ,след време може и мъжете да износват бебетата -както е тръгнало  ,дано ,радвам се като се откриват нови алтернативи ,решения ,открития  Simple Smile ,еволюцията  е знак на живот и на енергия ...

Айде лека вечер Hug ,отивам да си гледам Секрет сторито(биг  брдаър май му викате в БГ)



За грипа тук в Белгия имаше около 15 случая без опасност за живота ,нали измислеха  ваксина и на всеки заразен я бият ,дано няма повече трагични случаи  Praynig .Маските са най-сигурната заЩита  Peace


# 272
  • Мнения: 169
уф, Далче тук съм чета аама сме два дена безок сега пак изгасна- та ни фестивал съм видяла нищо + с бебко не мога да мръдна никъде. В понеделник сме на ваксина и направо ми се изправя косата как ли ще премине, но туй отгоре ще ходя сама с бебето в сентер санитара щот свеки представете си забрави за ваксината и се обади на чистачката да дойде тогава- и ми вика леле ама аззабравих викам и нищо щи се оправя и сама.
Абе при мен идилията несвършва.
Марси и мин тва ме вълнува ама аз на бебко не мога да му сложа маска то нема да я изтърпи и една минута.
 Господ с нас и твае дано всичко мине ок
Лека на всечки и дано утре мога да пиша повече

# 273
  • Мнения: 100
хелло девойки тук съм цял ден напред назад ,нали почнаха промоциите и да използваме максимум


Аха, и аз това забелязах... В София по Витошка промоциите са в пълна сила и аз се възползвам също максимално... Вчера си купих панталон, пола, две блузки, парфюм и пръстен Simple Smile Simple Smile А днес една много хубава риза на Elisabeth. Изобщо не смятам да се спра докато се прибера в Плевен ИЛИ свърша парите  Joy
Едни спортни обувчици са ми на дневен ред сега...

Да-бебката е момиченце.За сега се лутаме между двете ивена-Елизабет и Арлете.


Дано всичко мине наред. Предлагам Елизабет, ама те си знаят.  Peace

Марси - незнам какви съвети да ти дам , но случаите в БГ се увеличават и то предимно на завръщащи се от САЩ и Великобритания - там са заразите май.
Ако си сложите маски може и да се предпазите , знам ли...то малко като извънземни , ама толкова път и толкова различни хора около вас, знае ли човек , кой от къде идва....а вируса се предавал по въздушно-капков път , така разбрах .
Ти сложи маска на детето пък то нека се намери глупак да се смее...  Peace


Като стане дума за свинския грип се сещам за един много хуав филм - Пандемия. Някой гледал ли го е? Ей, рядко филм да ме въвлече толкова...
 
Като казах филм, Марси, как е Ледената епоха 3, заслужава ли си да я гледам на киното или да изчакам за Замунда??

Делта, често пъти звездичките се купуват, нали за това и в Египет ни предупреждават, че 3 звезди там не са 3 звезди тука. Ама май... никъде не са  Joy Важно е компанията да е била на ниво и да сте си изкарали добре. А и от морето на планината.. прекрасна смяна  Party

Елипче, не стой да четеш притчите, ами се възползвай за разходки. То май сега е времето на извън-саудитските пътувания  Mr. Green че и на моя "убавец" жена му замина за Египет и стой та гледай развързания кво прави...  Mr. Green
Ааа да, купи си джип, бяла тойота, модела баш не запомних... Нали знаеш как е дете на сладолед  Joy същата работа  Laughing

Ох момичета, лягам си. Утре ангажименти дал Бог... лека  Hug

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 01:05 от Eye of Ra

# 274
  • Мнения: 112
хелоуу арабелки -хубавелки-гиздавелки  Laughing
паулина-като идваш към варна задължително се обади  Naughty
аз сега се прибирам бях с новия хабиб и си говорихме и му казах да оставим нещата както са,ако нещо ще стане ще стане от само себе си,без това още се опознаваме.но само ми каза че ако искам сериозно да съм с него и ме хванел с друг щял да ми счупи главата  newsm78 добро начало  Laughing
а днес как се ядосах в университета,отивам аз на поправка по публични финанси ,идва професорката и започва да бучи как можело такова нещо-4ма човека се оплакаха от нея на ректора и пуснаха молби да бъдат изпитани пред комисия,тази мн двойки пише...та дава 3 въпроса за 1 час,пиша си аз,написах почти 2рия към края и идва при мене започва да чете ,взима ми листа и казва вие пишете всичко отначало  #2gunfire леле откачих,станах взех си работите и си излизам,тая ми говори ама къде отивате и аз и казах където си искам,чакаите стоите-хич няма да те чакам,коя сте вие-и аз на листа си пише,100% си помисли че отивам при ректора,мале мн тъпа жена,сега на ликвидация трябва да ходя....ужас
лека нощ на всички   bouquet

# 275
  • Мнения: 6
ДЕЛТА, не се и съмнявам,че се киприш. това лято надявам се да те видя,каква си скица. много си позитивна. аз непрекъснато се рисувам и си правя нещо на маникюра,обаче с тези миниатюрни перли се издокарах като от индийски филм. като за първи път и такова кьорене стана просто перфектно. снимах се,но тъй като блестят,нищо не се вижда и формите не се различават. на снимките изглеждат като размазани лепенки. Simple Smile но на живо...  newsm53  newsm74 .

ходих да гласувам,баща ми от рано ме е заръчкал да ставам и да ходим заедно. половината квартал ме видяха с плитка,хваната преди 2 дни (и така съм си спала вече 2 нощи,без да си пускам косата. не че е перфекно направена,ама хич не ми дреме). и като се върнах, изтърках цялата кухня, чистих, оправях, мих,търках и за моя изненада нито една перличка не е паднала още,нито ми се обели френския. чак не вярвам на очите си. аз ръкавици не използвам никога!

абе хора, с този фейсбук се побърквам вече.  #Crazy играя на едни игри,особено едната много ме е зарибила и чак се ядосвам,че всеки ден правя максимум точки и не мога да печеля още в следващите 24 часа,за да си обзаведа целия апартамент с мебели. очите ме парят, заспивам пред компютъра,обаче не искам да лягам. луда работа. и си инсталирах някаква програма и сега си прецаках сама компютъра.  #Cussing out сега не виждам много картинки, снимки на реклами в нета, снимки във фейсбук... така че,Шакира, я вземи да ме добавиш ти,че аз няма как да отворя приятелите на Белла. Paula Paulina съм и там. ама преди да заминавам за морето не ми се дават хич пари за ремонт и ъпгрейдване. но ако съвсем ми се скапе и не мога да играя на играта  smile3511 , ще отида да го оправя. Wink



# 276
  • Мнения: 24
Добрютро арабелките!!! Още спите или гласувате? Голямо затишие тези дни.

Хайде кафето от мен че да се поразсъните въпреки че то обяд стана ама нещо не сте се събудили  Simple Smile

# 277
  • Мнения: 278
Добро утро, момичета магребинки! Ех, докато се моткам и тя Никито ме изпреварила с кафенцето. Айде тогава от мен закуската! Да ви е сладко.



Вчера като продавахме мина сравнително добре. За около 3 часа събрахме над 30 евро. Продавахме едната вафличка..(абе те не са вафлички точно, ето така изглеждат Една такава продавахме за 50 цента. Това значи, че сме продали над 60... Simple Smile

Днес е толкова хубаво времето и така ми се иска да излезна, ама трябва да уча целия ден по психология, че изпита наближава!

Паулинка, я покажи какво си измайсторила! И аз преди си правех така ноктите, ама си бях взела шаблончета и печат...сега за съжаление нямам време!

После може пак да пиша! Лек ден на всички!   bouquet

# 278
  • Мнения: 126
Фарашкитеееееее,

да ви се оплача най-чистосърдечно.....
Цяла вечер не мигнах-нито Аз,нито детето...а май и цялата кооперация.
Над нас-има едно арабско алжирско семейство-възрсни хора.Децата им вече оженени и по други градове.Те си купири тая едностайка-на стари години да се лекуват тук ,по френско...иначе от пролетта заминават за алжирско-и чак на есен се връщат.
Та,рез това време-дават жилището си Под наем.Тук е така....нормално е да си дадеш жилището-дори и за три дни на туристи.Има и много сайтове по нета за това...
Та-забелязах един мъж-като швед ми приличаше.белезникакъв и русоляв.Какво му стана на тоя човек-не знам....ама тая вечер сто на сто се беше надрусал.Отделен е въпроса е и гостенки си беше довел.Хотелите по Пигал със всичките изпълнения по  секс кабините сигуро не са така колоритни и....шумни.
Раян се събуди-стресна с...реве.Не мога да го успокоя.Другаря,като стане въпрос за нещо такова,се черви и придобива вид на девствен тинейджър.Аз и комшийката отсреща ,французойка -в 3часа през ноща висяхме в коридора ...до 5почти и се чудехме ...как да поспим и ние и дали трябва да запротестираме ,или направо полицията да повикаме.Хич  не ми беше приятно-ама пък детето в ръцете ми реве.тъкмо се унесе и отгоре някой се изкряск...ужас!Накрая компанията се укроти.
А тази сутри-то..сутрин вече към 9часа...едни писъци пак..едно чудо!И линейка на Сами пред входа....
Май трябваше да повикаме полицията-......сега разпитват по етажите-какво сме чули,защо не сме се обадили....
Луда работа.


Днес ще си направим пикник....няма начин-да се наспим сред природата поне. Sick

# 279
  • Мнения: 56
здравейте мили дами Hug  bouquet
ДЕЛТИчКА-добре си ни дошла Hugотпочинала и заредена с положителни емоции
шАКИ-много си права мила ,че Русе е един от градовете който не се слави с добри специалисти .това и като бях в София в клиника Малинов ми го каза и д-р С игридов,че ако тръгна да раждам преждевременно не ми препоръчва да е в Русе поради това че АГ то тук не е за недоносени дечица.но за сега успяхме да задържим положението дано устискаме още малко .аз от петия месец съм със скъсена шийка и я задържаме с хапове да мине и 34 г.с и спираме и с тях.до седмия месец не ми тежеше нищо ,но сега мани мани а и с тези жеги тук едвам издържам,стоя си в къщи ,че току виж пак съм паднала кат круша на сред улицата
БЕЛБЕЙКА-по добре да си сама отколкото със свекито само да те ядосва мила .потрай  още малко...........после те чака в къщи заслужена почивка.
ДАЛКА -не знаех ,че в АЛЖИР сега има фестивал.но снощи като се чухме с моя мъж останах много изненадана като ми каза   че негов братовчед ще идва в БГс някаква фолклорна група за 10дена в София newsm78....,
PAULA_PAULINA -на всякъде е така не само на златните.сезон и тази година няма да има уви и така ще бъде и за напред.
МАРСИ-кога тръгвате наред ли е всичко?
на всички магребки лек и спорен ден от сърце  bouquet Hug

# 280
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Опалааааа Пеперудени момичета Hug
Момчето ни се изгуби нанякъде ама ако и той тайничко ни чете поздравявам и него wavey
ШАКИРЧЕ-браво на вас защото иначе Коприненото дупе ще кара до безкрайност така във тръшкания. Вчера видях такова изпълнение във един магазин за мебели за баня. Двамата родители живи за оплакване. Просто и покажете, че не може да се тръшка пък по късно като почне да разбира ще и покажете и че  не е красиво млада Дама като нея да се тръшка по земята.
БЕЙЧЕЙЙЙ- как си Душата? Бебето поне де не ти реве ти иначе ще се справиш сама със всичко Hug
ОЧЕНЦЕ НА РА- във Българско където и да съм ходила хотелите си отговарят на звездичките. Но този по специален на специален човек е щи ти пиша на лични на кого е Wink А за Египет знам- но там като съм ходила все ми се е случвало 5 старс и са си все нови и си отговарят на звездичките. Като свърши почивката там и се съберем българите на летището и видят проспектите дето сме били и почват едни упреци по мъжете си, че виж къде Бате завел Кака Wink мЪ тЪй шЪ Й- голяма смИ лИбоФ със БаткУ и той ме глезииии Joy
Пък гледам почнала си и парички да трошиш-няма лошоооооо. Вчера ми се обади аверката, че намерила страхотно бельо на промоция, ще тичам и аз и ще се похваля ако е останало нещо за свяст, че аз много капризна Wink
ХЕЛВИЧ- много те е ядосала учителката беййй. Ама и ти не и уйдисвай друг .Виж сега ликвидация те чака. Бъде по дипламатична бе дете Hug
ПАУЛИНКА- и аз се омотах със този Фейс. Уж се регистрирах пък нищо.  И аз като тебе не ползвам ръкавици като чистя и мия-само баните като мия тогава съм със ръкавици, че там по агресивни химиите. За Златните и а з чувам, че нямало хора ама то така ще е като е такова положението  по света във момента. Правят и промоции хората ама виж там във Девин-нъцки няма такова нещо а иначе ние на морето сме били скъпчии. Това и миналата година по другите места из България го видях-не беше ефтино ич. Пиши кога ще идваш насамско Wink
НИКИТО- благодаря за обедното кафенце Hug
ИН ДРЕАМС- абе Душо дай рецепта за тез палачинки. Като нашите ли се правят или са някакви малки питки и аз не ги различавам от палачинките. Големи сте бизнесмени беееей-все така да печелите и още по вкусни наще да готвите. А на тези вафли името им е Гофрети Душко Wink
ДАЛЧЕ- след снощния екшън вече по добре ли си? Ей такива бяха и шведите във хотелчето във което работех преди. Като отвързани и страшно пиехаааа ама страшнооо, чак до подрискване извинявам се за думата но имахме такива случаи за съжаление. А аз си мислех, че само във България правят така, защото знаят, че тука пусто държавност няма и никой нищо няма да им направи и могат да се държат със нас по този начин Sad Ама сега малко се успокоих Wink щом и у Францата го правят.
ЦЕЦИ- благодаря ти мила и на тебе за  Добрето дошла Hug То аз съм със положителни емоции ежечасно, почивката не е причината. Някой път си мисля, че не съм У ред Joy Сега почивай докато го няма бебо, че после почва трудното. И на тебе искам да ти пожелая един неревящ малчо какъвто пожелах и на Бейчето. Че да имаш повече време и за почивка. Дано имаш някой до себе си на когото да се опреш!!!  И дано да случиш на добър лекар newsm10

Много обичкам такова кайВенцИ със сметанка Wink Та да почерпя де smile3503

# 281
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

о сто години не съм яла такова нещо, едно време, ама наистина като бях може би на по-малко от 10 майка ми имаше едно елпромско произведение за гофретки, ей ама съм забравила ве4е вкуса! трябва да го подиря да ли се пази ? мерак имам да поглезя моите! макар,4е вси4ки са за диета май!
зна4и казвате да потърся маски, дали няма да е извънземно подобно слагане, знам ли как е в момента в летищата, имам  много път!
белебей ,споко, хващаш такси и в двете посоки, ще се справиш! моето свеки дори не знае къде е родена линда,добре ,4е иима само една държавна болница в града!
днес  си изтрясках главата ,като 4истих зад пералнята, в мрамора отгоре! видях и без това звездите, дето ми кръжат цял ден, нещо ми е замаяно! много жега, много малко сън ка4ествен, болна съм ,хремава от нищото!правих лимоните с мед ,много кисело да знаете, стип4осах си гърлото и гласните струни, 4ак малко ми спадна гласа! засега без ефект, но вярвам във вит ц и 4акам подобрение!
далке, сега 4етох за екшъна,да няма  произшествие някакво? кошмар е било за вас, дано не се повтаря!

# 282
  • Мнения: 610
Ехоооо ....Привет на всички  wavey wavey wavey
Тук съм... Simple Smile  Grinning  Flutter

Как са Магребските принцеси ?   bouquet
А техните приятелки .. ?   bouquet

Сега съм в София, трябваше да се върна да взема едни документи и утре трябва да отида до общината да си пусна молбата за детските надбавки....бях забравила.... Crazy

Мента и Дала - благодаря ви за писъмцата  Hug сега си ги прочетох  Heart Eyes

Марси как сте милички  Hug какво стана с документите ?

Алба  Hug моят мъж ми предаде съобщенията ти  Simple Smile много мило ми стана , да знаеш  Heart Eyes

Невена и нейните прекрасни дечица как са   bouquet ? заминаха ли вече при любимата баба ( мама )  Heart Eyes

Дидонка как си мила  Hug ? расте ли коремчето  preggo чаровника Алекс как е ?

Елипче  Hug тази седмица ще идвам до Пловдив на гости в една приятелка и ще ти се обадя да се видим на кафенце  Party

Мента   bouquet Heart Eyes  bouquet там си имам цяла градинка с мента  Party и често си правим лимонана   chef

Исках да кача малко снимки в албумчето , но не мога да влезна...сигурно сте сменили паролата  Rolling Eyes

Веселата ни червенокоска Делта  Flutter върна ли се от почивката ?

За всички които не споменах една голяма  Hug Hug Hug

# 283
  • Мнения: 278
Значи гофретки се викали Simple Smile не са вафлички, хаха ми то на немски  вафелн, вафелн....и аз като не знам, че на български точно гофрети било, ама добре, че сте вие да ме светкате от време на време!  Hug

Делта, мсъммените не са като палачинки, а по-скоро като питки, с грис са и брашно и се пържат. Виж тук е много добре показано и обяснено как се правят. Аз лично само съм ги яла, до сега не съм се престрашавала да пробвам да ги направя, че като гледам май голяма играчка пада. Може би някой ден ще опитам. Ей така, да направя кеф на хабибито Simple Smile  Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 126
Момичета,позволете ми в края на магребската ТЕМА,да дам малко инфо за
Пан Африканския Фестивал в Алжир.
Заслужава си да се знае това инфо...защот е голямо събитие за цяла Африка...и както Цеци отбеляза създават се връзки с много държави-като обмен на кадри...и култура.Което е Супер....
Лично мен вече американската култура и уестърн истории не ме впечатляват-модела е до болка все един и същ...
Та,възможността да се докосна-пък макар и по телевизията до друга култура,музика,обичай..-още повече от Африка ,много ми харесва и ми е интересно.


Ето фотото,за пищните ариканки,които показах и снощи на живо
[img]http://dev.speshno.info/image.php?store=news&id=11330[img]

Огромен пан-африкански фестивал с участието на над 8 000 артисти и писатели от цяла Африка, както и от Бразилия и САЩ се открива в Алжир, предаде АФП.


Страната е домакин на Втория пан-африкански културен фестивал по молба на Африканския съюз, 40 години след като северноафриканската държава организира първото подобно събитие, когато няколко нации от континента все още се бореха за независимост. Бразилия и САЩ са гости на гигантския фестивал, в който повече от 20 000 участници от страната-домакин също ще се представят пред публиката до 20 юли.

"Панаф е най-голямото събитие в света на изпълнители и интелектуалци на едно и също място по едно и също време, който ще включва всички аспекти на човешката култура", според Зуауи Бенхамади от изпълнителния комитет за събитието.

Официално фестивалът се открива в неделя на Деня на независимостта на Алжир, с мегаконцерт на стадиона в столицата, подготвен от хореографа Камел Оуали.
Алжирците и многобройните гости на събитието имаха първоначално усещане за атмосферата му още в събота, когато платформи с участници от всички държави от Африка и гостуващите нации преминаха през столицата от центъра на града до стария квартал Баб Ел-Оуед, който е работническо предградие.
Сред участниците са алжирските музиканти Чеб Халед и Оуарда Ел Джазайрия, сенегалецът Юсу Н'Дур и Исмаел Ло, Сезария Евора от Кабо Верде, танцови трупи от цяла Африка и други музиканти, танцьори и звезди от екрана като актрисата Изабел Аджани и много по-слабо известни изпълнители.

"Панаф" няма да се ограничи единствено в столицата Алжир. Събития в неговите рамки са насрочени и в други градове в северната част на страната, сред които Бумердес, Блида и Типаза, в които всички концерти и шоута са безплатни за публиката. В рамките на мега-проавата ще бъде представена и литература от целия континент, от романи до комикси, като проявите включват и литературни симпозиуми. Ще има конференции, посветени на колонизацията и борбата на континента за независимост. Първият "Панаф", състоял се през юли 1969 г., и проведен само 7 години след като Алжир извоюва независимостта си от Франция, е посветен на деколонизацията. /БГНЕС

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 19:06 от dala

Общи условия

Активация на акаунт