Мъгребски дами за за 17 ти път изкусително засмяни

  • 24 262
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добър ве4ер, досега ви 4етох!изморена съм, да не кажа,4е гледам през мрежа!!
невенке, зарур е ,питах!и  го има то4но, дето си дала снимката! тип боровинките са май бъз, но има доста названия ,според областа и диалекта! казаха ми го как се казва, ама как да ти го напиша като е с един от сложните звуци!
 в айн драам е много  красиво ,урви и зъбери, тесен път, страшно е като видиш как от завой ,влизаш в завой и това е пътят ,по който  минават тировете от алжир и големите  камиони, които правят трафика да ти се изправи косата!горе е прохладно в планината и хотел си има, а на хамем бургиба, има минерални извори и цял комплекс за балнеоле4ение! имаше бг рехабилитатори до скоро ,но май са заминали ве4е! то не останаха  много в тунис като цяло!
 табарка я харесвам колкото до плажа и водата,4е си паркираш на брега  колата и се мяташ по бански под 4адър4е или директно във водата!има  много ули4ни търговци на сувенири, имат  летище за 4артъри, но напоследък е по-непосещаем заради кризата! ина4е дискотеките не са  лоши, само трябва да знаеш кога да се изнесеш! хотелите също са добре!
аз обожавам старите снимки, просто по4вам едно връщане на времето ! жалко ,4е толкова късно са открили лентата и фотото, исках да видя аспарух или 4ингиз хан ,както и някой документи от едно време в техния си пресен вид!
пожелавам лека ве4ер, доста емоции сте имали! Tired

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 23:57 от marsy

# 61
  • Мнения: 6
БЕЛЛА, още не сме се видяли. стана месец. но утре се надявам,че ще пътувам вече.

не писах,защото се чудих за много неща. всички тези спорове РАЗВАЛИХА хубавите теми. аз лично нямам търпение всеки ден след работа да влезна тук и да прочета нещо интересно, защото разни ежедневни истории ме накараха да си обясня неща,които не разбирах. и преди съм чела спорове примерно между Дуа и Лили,но от тези спорове за религията също научих доста неща. техните спорове за мен бяха безобидни, не натоварващи за страничния читател (като мен) и нямаше нагрубени и обидени. да,аз съм от скоро тук,но мисля,че вече имам и аз право да изкажа някакво мнение. но какво може да се каже в такъв случай? искаше ми се да попитам,дали тези теми не са частни на някоя от пишещите, но реших да замълча,защото с всяко питане и обяснение спорът само продължаваше...

след напрегнатия работен ден, аз оставам с мислите си пред компютъра. споделяла съм ви,че ми е тежко,че не си виждам любимия всеки ден... и влизайки тук (и в двете теми), аз се чувствам по някакъв начин по-близо до него и неговия свят,освен разговорите по телефона и скайп... искам да кажа,че след никаквата подкрепа за тази моя връзка,след хилядите разкази и обяснения,как щял да ми вземе децата някой ден,че съм щяла да спя с всичките му роднини и т.н. , тук прочетох,колко хубаво живеят някой от вас с мъжете и децата си, виждам че има живи доказателства на моята теза,че е важно да попаднеш на човек,а не дали е арабин или българин или черен или бял. чета,че някои от вас имат много спокоен живот и до сега се радвам,че не прочетох за някоя ваша семейна трагедия или за случай,с каквито ме "плашат",ако реша да се омъжа за моя приятел... дадохте ми надежда,че всичко може да е прекрасно,независимо че сме различни с него,независимо от всичко,просто ако държим един на друг.

разбирате ли?! аз съм една от тези,които приемат тези теми като оазис, глътка свежест и място където мога да науча повече за културата и ежедневието на арабите. може никога да не посетя никоя от тези страни,но разказите тук,дори за дребни и обикновени неща са полезни. всеки намира това,което търси, отговаря си на въпроси, прочита неща,които не е знаел... и вместо всичко това да си остане така,както е било замислено в началото,вие го обърнахте на селски пазар.

имаше нещо много важно в разказите на Катя Мароко. тя разказваше как е минал нейния ден в нейната среда и с нейните хора. тя не обобщаваше,че "всички са..." или че "те не са като..." просто споделяше от собствено лице и казваше само собствени преживявания. така страничните хора научават повече за ежедневието, бита и културата на тези хора. а не като обиждате цели нации или региони или групи хора.

аз бях казала,че на мен са ми разказвали приятелки,че мароканците са цигани за тях. ходели боси, всички били наркомани, крадяли и т.н. ама четях с голям интерес тук,защото не мога да приема тези мнения за обективни,макар и разказани от хора,които са в различни страни и не се познават.

всяка от вас вижда нещата от различен ъгъл. хората не са еднакви. спрете да обобщавате и да правите генерални заключения. това,че вашите познати са такива,не означава,че и другите са.

айде,лека нощ на всички!

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 3 050
Аман!
Стига с тези анализи, ретроспекции, обяснения и обобщения.
От този момент нататък ще трия всичко, което не е разказ и споделяне, а изясняване на отношения.

# 63
  • Мнения: 90
Белбейчè, аз на толкова малко бебе не бих правила експерименти с млякото ,не можеш ли да вземеш няколко кутии ,колко Ще ти е престоя в Бг ?Ако ли не посъветвай се с педиатър ,особенно, ако имате алергии или други проблеми .

Далка, забравих да те питам гледате ли Секрет стори 3 ,направо умирам от смях и ми е толкова интересно ,че чак се вживявам заедно с участниците .Миналата година исках да запиша моя на кастинга ,ама имаше проблема със сайта им и тая въобЩе не се усетих на време .То не ,че и аз не искам да съм вътре в къЩата Laughing - представи си ни аз ,шейхът и малката ,направо Ще сме комплект  Laughing.Ама тази година много интересни кандидати са подбрали и отсега се започнаха с интригите и стратегиите  Wink.Много ми харесва Анджи и Роман ,много са ми симпатични  Heart Eyes

Марси ,какво стана Линда има ли си вече паспорт ,кога заминавате ?

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 01:57 от Shakira26

# 64
  • Мнения: 59
Момичета аз току-що научих че Майкъл Джексън е починал и не съм на себе си ,много ми е тъжно ,отиде си една легенда....

# 65
  • Paris, France
  • Мнения: 14 387
Привет,

Не съм на себе си след като научих, че Майкъл Джексън е починал. Струполих се на земята като ми каза мъжа ми и от часове плача и го гледам. Той беше за мене най-блестящия танцьор и хореограф наред с пеенето и композирането. Мъката ми е огромна....... Голямата ми любов, който вече не е сред живите, танцуваше точно като Майкъл Джаксън. Всеки път, когато чуя или видя Майкъл Джаксън се сещам с умиление и огромна мъка за момчето, което обичах, за този, който събираше погледите в дискотеките по света и у нас. Почивай в мир!

Днес е починала и обичаната руса красавица Фара Фаусет. Да си я спомним и почетем паметта и!

Ох, какъв ден!

Марси, мерси, че си направи труда да попиташ за плода. Тези дни ще се отчета подобаващо, сега не мога PeaceБях ти казала, че ми се ядеше тази ябълка, сюрет, сега ми се отщя всичко.

Белла, тъжа с теб

Лека

# 66
  • Мнения: 59
Невена ,oх и Фара ли ,не не ,ужасен ден ,вечер по точно,незнам за Майкъл седя и сълзите ми се стичат и не спират ...просто не мога да го проумея и не искам  Cry Пoклон пред паметта и таланта му,уникален....

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 13:04 от ~BeLLa~

# 67
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро утро! и аз съм в шок заради смъртта на майкъл, 4ух го като заспивах и останах с 4увството ,4е не съм разбрала италианците за какво говорят! но моят ме събуди после и ми го потвръди ! лека му пръст,една  легенда, свързана с моя младежки живот си отиде,  голям талант! Cry Praynig
фара фосет е по4инала от  рак , на 62 г, много хубави роли има! мир на душата й!
аз ще отида да изкарам малко стреса, след кафето! хари, Naughty не слагай ,моля  те нищо сладко, 4е след в4ерашната анти-стрес програма, днес съм виновен без доказване!

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 08:31 от marsy

# 68
  • София
  • Мнения: 7 974
Мдаааа ... и Фара и Макъл вече ги няма.
Един по един си отиват хората, които промениха дори и моят живот.
Бог да ги прости !
Амин !

# 69
  • Мнения: 90
Много ми е тъжно и на мене ,аз научих новината сноЩи ,но беше влязъл в болница и сутринта ставам и вече го няма  Cry.Няма такъв артист ,интерпрет и дансиор ,той е незаменим .

Нека почиват в мир  Praynig

# 70
  • София
  • Мнения: 7 974
Хайде ако има още дами, които са в Магреба и не са потеглили към България да и разкажат как се приема новината за Майкъл по техните информационни агенции.

Всъщност той бил ли е популярен по тези земи ?

# 71
  • Мнения: 3
здравейте момичета.Първо извинявам се,4е отскачам рядко ама имам работа и на ушите,а и някои неща не ми вървят.Бог да гопрости Майкъ Джексън.
При мен нещата са се закучили здраво.Моя човек дава зор за сватба ама ще ходи в казармата.Аз му обяснявам,че пържо за едната седмица дето ще съм там няма да ни станат документите,второ и да се оженим няма да отърве казармата.Ама той само повтаря тоя приятел това му казал,оня незнам си какво.За последно се разбрахме сватба след казармата и без това има нужда да поузрее,че колкото и да сме еднакви той си е малко тинейджър още. Confused Според него пък откакто ми е предложил съм се променила,ама не е вярно просто той има някои гафове ,нормално е да се променя,пък и то сао любезности до време,после и за сериозни неща трябва да се мисли.

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 15:35 от Tatti

# 72
  • Мнения: 59
Дядо незнам колко е бил популярен по Магрибско ,нека другите да кажат които там живеят но стана повече след като прие исляма,поне така на мен ми се струва че се заговори повече за него.
 И аз ще чакам отговор на твоя въпрос.

Чета че е станал мюсюлманин през ноември 2008 ,аз се бях заблудила че е от доста повече време заради  тази песен която  имам от поне 3 години на компа Give thanks to Allah

Цитат
спрете да обобщавате и да правите генерални заключения. това,че вашите познати са такива,не означава,че и другите са.

Паулинке ,нали за това се  бори всеки бе душа,почти няма пост в който няколко пъти се натъртва че това е лично мнение и/или усещане,убеждение,опит,впечатление и т.н. и не се обобщава за всички .

Невена  ,тъжна и твойта история  Hug Дано почиват в мир.

Лина  , сватба казваш,чудесна новина  ....да се приготвяме ли за шаферки  Simple Smile Дано всичко се подреди както пожелаеш.

Момичета ,исках да постна един линк но като го пейстна и ми излиза коренно друг ,blitz  е сайта а излиза този:

http://www.verojaten-spam-dokladwajte-na-moderator/news/article/54867

Пробвах няколко пъти,не става ,за първи път ми се случва така да прави.

# 73
  • Мнения: 720
Това за исляма ....май  така искаха други. Не съм чула лично самия Майкъл да го обяви никъде !Брат му е приел исляма отдавна ,това се знае . За Майкъл бяха просто едно от многото слухове. поне за мен си е така. Peace

http://www.youtube.com/watch?v=qF0o-W5uu8o
Невенке , това е за теб.      Hug    bouquet   една от любимите ми песни...аз сега няма да мога да я слушам,че няма да мога да се спра...

Марси, споко Hug днес не ми е ''сладък '' ден.

Бела - тази песен която си пуснала -  НЕ я пее Майкъл , и няма нищо общо с него. / пее съвсем друг човек, а снимката на майкъл е просто там по избор на потребителя/  bouquet

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 13:11 от harriet TJB

# 74
  • Мнения: 126
Привет  Hug


Момичета,снощи откакто казаха че е хоспитализиан ...до окончателното изявление за смъртта му.....времето ми се струваше като спряло
Много го харесвах .....
може б защото в личен план,с музиката му см изживяла едни от най-щастливите си моменти...та имах чувството че няко нещо ика да ми откраде Sick

Дано почива в Мир

Хаджи- почнаха тука ,по-радиото слушам,френските коментари......на улично ниво-лафффф да ства
че-трябва да показват Само снимки,където е с бяла кожа,защото Това е било неговото желание...и един вид-коственно е довело и до преждевременната му ранна смърт...
Младте го знаят...то с Нета навсякъде вече.....тайни няма!
ама въздрастните-...малк ме съмнява.Моят свекърва не знае коя е Майка Тереза-например!
Ама тя никога не е ходила на училище-не и е бло позволено...по това време Алжир е бил френска клония и...на момиченцата не е бло желателно да учат.Момчетата са ги вземали в казармата-и там са им давали някаква култура....но четмо писмо-единци са усвоявали.



Мария-на квадратче Hug.....какво ти се е случило.?!Покрай бурята спочена с едно-две изречения само ч не си била добре?!
нали мина ухапаното от пчелата.....?!Какво става с теб?

Белче-не ти се отваря линка
Дайте ми повчее инфо за...тази руса красалица...аз не се сещам нищо з нея Sick...а да ровя из нета сега нямам време...

До после Hug  bouquet

Алби-къде си?!?!

Общи условия

Активация на акаунт