Бънджи- малко помощ

  • 6 757
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 397
Мислим да купим на малкия дивак бънджи
Но как се закрепва това чудо?
знам че за касата на вратата но как? че нашите каси са малко странни....

Касата на вратата трябва да е издадена за да се закрепи на нея механизма на бънджито /в магазина ще ти обяснят/.
Иначе на мен ми свърши хубава работа бънджито с баткото - постоянно искаше да го държа на ръце и да подскача на скута ми /без ръце оставах/, така с бънджито се родих - хем се люлееше, хем си подскачаше на воля.....голям кеф му беше!
Естествено го сложих на по-късен етап, когато можеше да седи стабилно и да не се клатушка.

# 16
  • Мнения: 58
Ние имахме бънджи със закрепване на касата на вратата. Много здраво се захващаше и въобще нямаше риск да се откачи. Много бяхъ доволна от него, защото дъщеря ми се
чувстваше много добре в него и според мен се научи да ходи без проходилка, благодарение на бънджито още в 11 месец ходеше съвсем сама. аз съм с 2 ръце за ползата от него.

# 17
  • Мнения: 534
Нашето беше с една щипка,но тя се отваряше само от определено разстояние!За панелите е ок,но ние живеем в къща и стените са ни 50см. и не стана на вратата.За това махнахме щипката и остана една метална пластина,направихме дупка ,забихме халка с резба в касата и така стана много стабилно.Щипката и без това ми изглеждаше нестабилна,но с кукичката стана много здраво!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 846
Моето се закрепваше за касата и беше много стабилно. Ползвала съм го след 8-9 месец. Забавление е за децата, но не могат да стоят кой знае колко дълго там - отегчават се. Ако можеш да го вземеш назаем от някого, вместо да го купуваш, ще е по-добре за теб.

# 19
  • Мнения: 142
И ние купихме от тези които се закрепят за касата на вратата, но и нашите каси не ставаха и мъжът ми заби един анкерен болт на тавана над дивана в хола , стана толкова стабилно че и аз мога да се полюшкам на него  Mr. Green, но моя син чак сега взе да се забавлява на него, много му харесва да си подскача, аз не виждам нищо вредно в бънджито все едно си е кенгуру на прожина  Laughing

# 20
  • Мнения: 31
еи това които го е измслил гении е бил такава работа ми върши повече от проходилка и малкия така му се кефи.....

# 21
  • Мнения: 9 973
не съм ползвала и не мисля да ползвам

# 22
  • Мнения: 456
Нашето бънджи не се закрепва за вратата а си има крачета. Разгледй фо на Чиполино е мисля че се казва Пого

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
Такова "чудо" виж, не сме имали. Слава Богу... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 280
Ммммм  Thinking Немога да разбера, защо толкова ги плюете тези бънджита. вярно, че има риск, но това е ако се прекалява.

Ние имаме бънджи на стойка и слагам малката от средата на 5-я месец. В началото не стъпваше на земята, само висеше като в кенгуру. После започнах да я оставям да скача по 2-3-5-10 мин и сега вече и по половин час седи. Преди 3-4 дена бяхме на ортопед и не отчете никакви проблеми. даже ни похвали, че се развиваме много добре  Peace

# 25
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
И нашите каси не бяха подходящи и като го взехме се наложи да го сложим в коридора на вратата на едно нещо, подобно на шкаф.Изкара там 6 месеца без да имаме проблеми, но вече го махнахме, защото малкия е много шавлив и да не падне някой път...

# 26
  • Мнения: 1 336
Какви са тези странни каси за врати? Ако касата е дървена с издадени ръбове горе би трябвало да се захваща. Мъжът ми взе бънджи на Hauck за около 120 лева, когато синът ни беше на 5 месеца и половина. В началото ми се стори скъпа и ненужна вещ, но после ми се изплати многократно.
Не съм се замисляла за вреда или за полза от нея, по-скоро толкова много смях и усмивки имаше в това бънджи че определено си заслужаваше.
Като го сложех вътре и грейваше като коледна елха  Laughing

# 27
  • Мнения: 249
Момичета, използвам тази тема за един въпрос - бихте ли ми казали от кое бънджи сте били най-доволни от тези които са като гащи( Lindam) или от тези с таблата. Искам да взема на дъщеря ми, че вече ръце не ми остават, но се двуомя. Ще се радвам да ме посъветвате в избора  Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 504
Ние взехме бънджи на Марти преди около месец. Той тогава вече седеше стабилно сам и много обичаше да подскача в скута ми, та си реших проблема като му взех бънджи. Сега се опитва и да си стъпва сам на крачетата, но ме е страх че му е прекалено рано и не го оставям.
Бънджито ни се закача за касата на вратата, на Линдам е. Около 75лв го взехме. В магазина питах до колко е издръжливо и ми се учудиха на въпроса. Казаха, че не знаят някое бебе да е паднало или наранило. Според мен е стабилно.

# 29
  • Мнения: 219
И ние закрепихме бънджито чрез едни халки за тавана, така според мен  е по- сигурно и безопасно, няма накъде да се удари.
Иначе аз съм много доволна от това "изобретение", само в него успяваше да се заседи поне 10 минутки  Tired

Общи условия

Активация на акаунт