Морето вече ни зове,а ОКТОМВРИйчето расте,ли расте!

  • 10 528
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
 Тук съм и аз Party

# 16
  • Мнения: 203
Sisi870808-добре дошла welcome
Искам да Ви питам нещо-тази нощ моят бебок беше доста активен и сега питането ми е нормално ли е като марда или намества да ми става корав корема на мястото и леко да ме наболява?Че нещо не ми е ясна тази работа newsm78

# 17
  • Мнения: 1 341
Привет и от мен в новата темичка! Hug

Сиси, добре дошла.

Силвана, не разбирам само на мястото където усещаш бебето ли ти става твърд корема? Не ми е ясно как става. На мен като ми се стяга, се стяга целия.

Днес е Еньовден, честито на всички именници!
Преди 2 години на този ден кръстихме Ема. Боже как минава времето! Crazy
Ето я като бебе и вече кръстена.


Хубав и ползотворен ден.
Изчезвам, че Ема ме вика да пишем числа...

# 18
  • Мнения: 3 641
Sisi870808-добре дошла welcome
Искам да Ви питам нещо-тази нощ моят бебок беше доста активен и сега питането ми е нормално ли е като марда или намества да ми става корав корема на мястото и леко да ме наболява?Че нещо не ми е ясна тази работа newsm78
Силве, нормално е да е активен. Сега му е по-широчко.И аз усещам втвърдяване на места. Понякога напипвам я краченце, я главичка Simple Smile Hug
Рони, прекрасна снимка. Много нежни и красиви сте. Да ти е здрава и много усмихната Емка-Бадемка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 22 908
Привет в новата темичка.
Изчетох старата и искам да кажа:
-честито на всички,разбрали пола
-честито на мамите с добри новини от прегледи
-честито на момичетата с нови придобивки,със здраве да си ги ползвате
За болежките и мен ме боли срамната кост или по-точно мускулатурата над нея,ходя като гъска.Този месец съм качила 2 кг.не знам защо така. :9 Минавам на диета.
Аз днес ще чистя,че у нас е Бейрут.

# 20
  • Мнения: 91
Ронка - страхотни красавици сте  честито ти ангелче - да е жива и здрава baloni
*Jeny*, а ти в Тина Киркова ли правиш 3Д?  newsm78 не ти ли пратиха в 20-та поликлиника при д-р Янкова?! Бях там преди два дни - всичко беше супер. При кой лекар си?

# 21
  • Мнения: 141
Силве, и на мен понякога като се разшава по-силно бебка усещам втърдявания на места...А вчера ми беше изпъкнал корема повече от дясно, явно главичката й беше там,поне аз така си го обяснявам.Но по-често ми се втърдява целия корем, което си е контракция и е неприятно усещането.
Ронка, много нежна снимка, а Ема много прилича на теб точно на тази снимка според мен Hug
Jeny, лека да ти е работата до петък и да не те тормозят много Hug

# 22
  • Мнения: 203
Jeny-направо изтръпнах викам сега вече я втасахме,че и мъжа ми го няма и съм сама...каде ще ходя ако нещо стане Sad
Колата е тука ама нали знаете"Шубето е голям страх"
Сега съм по-спокойна!
Ронка-само на мястото ми става твърдо!

# 23
  • Мнения: 3 641
Ронка - страхотни красавици сте  честито ти ангелче - да е жива и здрава baloni
*Jeny*, а ти в Тина Киркова ли правиш 3Д?  newsm78 не ти ли пратиха в 20-та поликлиника при д-р Янкова?! Бях там преди два дни - всичко беше супер. При кой лекар си?
Джули, в Тина Киркова не ми правят 3д .При Ковачева съм. Пратиха ме при Янкова,но аз избрах Марков  за ФМ. Беше обаче преди месец и нещо, а м исе иска пак да отида поне да видя как се движи като тегло бебка Rolling Eyes
miracle82 , благодаря за пожеланията Hug Няма кой да го свърши и пак аз, ама иначе няма да е интересно Laughing
Силве, спокойно почивай си по-вече Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 197
дубрутруууу
то малко добър ден стана вече! честит празник на всички и на именниците специално  bouquet
sisi870808добре дошла, лека и безпроблемна бременност и усмихнато слънце след нея  bouquet
честито на всички избрали и купили количките - сега осъзнавам че това е голяма отхвърлена работа трудно нещо е избора има много модели и хубави и практични, но и скъпи а и е важно все пак да знаеш какво да гледаш аз продължавам да сортирам мнения и да с ориентирам в обстановката!
честито и на всички разбрали цвета на гащите - много моми много нещо ама мен ми е доволно - после по голям избор ще имаме мъжките мами за снахи Mr. Green
да ви напомня за срещата днес, казаха че ще вали имайте го предвид при избора на маса, аз още не съм сигурна ще идвам ли имам много работа ама така се помотвам, че може и да дойда ако видя, че нищо няма да свърша по къщи Rolling Eyes
за ЖК аз ходя платено в Тина Киркова - утре пак съм там, гледат ме всеки месец и ми пускат изследвания - какви не питайте - идея си нямам! важното е че резултатите са ок! утре съм там и ще видя как са ми от миналия месец - това е основното неудобство - дано всичко си е ок Praynig
лейле два часа пиша пост Embarassed а вие сте пуснали и новата тема Rolling Eyes ще ви изчета и ще се допълвам ако нещо ...
желая ви весел и усмихнат ден!  bouquet

# 25
  • Мнения: 91
*Jeny*, аз съм при Янкова и на 3Д ходих при нея - много съм доволна от всичко! Казаха ни и теглото и подробно описаха всички органи и тн. Така че ако искаш - тя в 20-та поликлиника. Имам и контакти, ако трябва.  Peace
Еди, какво ти е с колата пак?!  #Crazy

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 26
Цитат
Джули, в Тина Киркова не ми правят 3д .При Ковачева съм. Пратиха ме при Янкова,но аз избрах Марков  за ФМ. Беше обаче преди месец и нещо, а м исе иска пак да отида поне да видя как се движи като тегло бебка
Jeny, и аз се записах на женската консултация при д-р  Ковачева,но наистина за нищо не става техния апарат.Преди това си ходех на ЖК при д-р Миков на ул."Самуил"111 и мислех да спирам,но след като ме наплашиха,че бебчо изостава с 1 седмица и 4 дни в Тина Киркова и  е 560гр ,а при него си излезе 830гр. и с 5 дни по-голям на следващия ден,изобщо не смятам да се доверявам  Crossing Arms Да не говорим,че една моя приятелка роди на 02.06. бебче 3.300кг. с термин 27.06. и правеха всичко възможно да го задържат,защото бил "под 3.00кг",а човечето си излезна живо и здравичко  Praynig Blush А защо не попиташ Ковачева да те види в кабинета си Peace Поне да се успокоиш Hug Praynig

# 27
  • Мнения: 22 908
Момичета,не преигравайте с ехографите.не си вкарвайте излишни негативи в главата.Мен като ме гледаха само 4 пъти с първата бременност,та какво...Важното е лекарят ви да е компетентен,а не да ви гледат непрекъснато.Ако има проблем лекарят ще ви изпрати на допълнителни изследвания,спокойно.А само да кажа,че 3 и 4 д не са панацея за откриване на нередности в плода,леакрите виждат това,което г интересува на 2Д.Карайте го малко по-спокойно,за ваше добро е.

# 28
  • Мнения: 91
Момичета,не преигравайте с ехографите.не си вкарвайте излишни негативи в главата.Мен като ме гледаха 4 пъти с първата бременност,та какво...Важното е лекарят ви да е компетентен,а не да ви гледат непрекъснато.Ако има проблем лекарят ще ви изпрати на допълнителни изследвания,спокойно.А само да кажа,че 3 и 4 д не са панацея за откриване на нередности в плода,леакрите виждат това,което г интересува на 2Д.Карайте го малко по-спокойно,за ваше добро е.
подкрепям  Peace

# 29
  • Мнения: 1 341
Момичета,не преигравайте с ехографите.не си вкарвайте излишни негативи в главата.Мен като ме гледаха 4 пъти с първата бременност,та какво...Важното е лекарят ви да е компетентен,а не да ви гледат непрекъснато.Ако има проблем лекарят ще ви изпрати на допълнителни изследвания,спокойно.А само да кажа,че 3 и 4 д не са панацея за откриване на нередности в плода,леакрите виждат това,което г интересува на 2Д.Карайте го малко по-спокойно,за ваше добро е.
Много добре казано!
Наистина давайте го по-спокойно! Hug

Мен досега са ме гледали 2 пъти-ФМ. Не броя 2-та пъти вагинален преглед за виждане на плоден сак и чуване на сърдечна дейност.

Но спокойствието което цари в мен е завидно. Лекарят ми е прекрасен човек, който казва, че всичко е наред и ако има нещо, да съм сигурна, че ще ме изпрати на допълнителни прегледи и изследвания. Peace
А да не говорим, че на 3Д и 4Д, не съм ходила и нямам намерение да ходя...според мен това е напълно излишно. Въпрос на разбирания.

Общи условия

Активация на акаунт