Фотография # 38

  • 22 678
  • 506
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 875
ее, тъкмо се бях засилила да я коментирам и ти я махна. на мен много ми харесва. изглеждаше като снимка от филм - някаква психо версия на малка къща в прерията.

# 61
  • Мнения: 137
ее, тъкмо се бях засилила да я коментирам и ти я махна. на мен много ми харесва. изглеждаше като снимка от филм - някаква психо версия на малка къща в прерията.
Да исках да изглежда като от психо филм Hugсега ще я върна в Фликр, който влиза да не се плаши, детето е добре и получи подарък за тоова че позира на мама точно едно минута и не можах нищо да направя Hug Hug

# 62
  • Мнения: 1 117
да не ме изключите от клуба, да си пусна членския внос  Sunglasses

# 63
  • София
  • Мнения: 7 242
Шоши, много готин Laughing И от мен един:

Първи работен ден след летния отпуск, колеги питат японеца как е прекарал в Италия.
— Не знам, още не съм си разгледал снимките!

Дуци, много идейна таз с гащите Laughing
EliG, ставаш все по-добра!
E.L.I, снимките ти са много интересни и винаги ги разглеждам с удоволствие. И за мен първоначално показаната е стряскаща, което значи, че добре си постигнала целта си. И ретрото ми харесва много! А това, че малката не позира хич не е толкова лошо. Моята като види фотоапарат и веднага започва да се докарва. Не мога да снимам една непринудена снимка Tired

http://www.flickr.com/photos/lexi1974/

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 23:42 от Лекси

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 098
След като официално се запалих по фотографията, ме налегна дълбокия размисъл какъв фотоапарат да си купя ... За момента съм абсолютен лаик, прочетох всичко от първа стр., почти нищо не разбрах, утре пак ще го прочета Simple Smile
Моля за съвет и мнение какъв фотоапарат да си взема, обективите после Simple Smile

За сведение, запалих се от Дуци и Бухтичка, така че като "виновнички" да помагат Simple Smile.

# 65
  • Мнения: 137
Лекси благодаря Hug Hug

Toni_baraboni аз съм с Никон Д90 и съм доволна за сега, дори възможностите ми са ограничени все още и не мога да го използвам пълноценно, а за обективите зависи какво искаш да снимаш Hug

# 66
  • Мнения: 4 371
Тони, аз също си казах обективите после, но тук ми казаха, че обективите са не по-малко важни от тялото. И се оказаха прави.
Вземи си Канон 50Д Crazy
Зависи от финансите, определила ли си праг някакъв?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 098
Повече от 1500 не ми се дават май-май Simple Smile Гледах и Canon 450D, сега ще видя и 50Д. Каква е разликата?
Всъщност днес имам РД и смятам това да ми е подаръка Simple Smile

# 68
  • Мнения: 137
Toni_baraboni честит рожден ден, бъди жива и здрава Hug

Аз искам да ви попитаам за Фликр, разбрах че на месец имаме по 100МВ безплатни и ако искаме по повече трябва да си платим(аз искам да си платя, но не мога да се справя  Sad)а сега ми изписва тоова съобщение
Hey Eli Karagyozova! About your photostream...

You have 172 photos stored on Flickr. Once you hit 200, you'll need to upgrade to a Flickr Pro account or you'll only be able to see your most recent 200 photos.

Nothing will be deleted, and if you upgrade, you'll have unlimited space for all your things. Perhaps you'd like to upgrade to Pro now?
Нищо не разбирам обаче, заради английския Rolling Eyesпомогнете newsm78сигурно че ми остават още до лимита за месеца Close
 
   

# 69
  • Мнения: 6 039
Toni_baraboni честит рожден ден!

 E.L.I
пише че сега имаш 172 снимки и като удариш 200 бройки ще трябва да се ъпгрейднеш с Про акаунт, който се плаща по 25$ годишно. Ако не го направиш, снимките ти ще се архивират, без да се трият и ако платиш  ще се виждат всички и ще имаш място да публикуваш всичките си неща, които искаш. Така че, искаш ли  да имаш Про Акаунт сега?  и явно следващата стъпка е Да, и плащане

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 11:13 от Malenna

# 70
  • Мнения: 137
Искам да си платя, но никога не съм плащала по интернет и даже не знам как става, а на английски не знам нито дума,ако някой може да ми помогне по някакъв начин, да ми пише Cry

# 71
  • Мнения: 6 915
За сведение, запалих се от Дуци и Бухтичка, така че като "виновнички" да помагат Simple Smile.
Blush Ако ще е Канон може би 450Д, гледам и новия 500Д, може да снима клипче, но е малко по-скъп. И евентуално 40Д, но не съм сигурна колко струва. А обективите са важни, по-важни са от тялото, та имай предвид, че в тях ще трябва да инвестираш повече.
За Никон и другите марки нищо не мога да ти кажа.

# 72
  • София
  • Мнения: 7 242
Може ли да помоля за малко помощ Praynig Баща ми иска да си купи апарат до 200 лв. Ще снима предимно по екскурзии (планини, градове) и евентуално цветя. Не вярвам да се занимава сериозно и да задълбочи интереса си. Иска аз да му помогна при избора. Честно казано в този ценови клас всички ми изглеждат еднакви. Зарових се в каталога на Техномаркет и засега съм се спряла на OLYMPUS X-775 http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027621 ( най-вече заради стабилизацията). Дали е добър избор? Ако имате време и желание, евент. бихте ли препоръчали нещо др. от тези http://www.technomarket.bg/products_p2.php?page=1&klasaswe=0 … &grupaswe=013
Предварително благодаря  bouquet

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 20:29 от Лекси

# 73
  • София
  • Мнения: 4 027
Лекси,мерси за оценката,  по въпроса за Олимпус не мога да кажа, но последните ти синмки са толкова ясни и остри, не знам как го постигаш, но са чудесни!

От мен две изсмукани от пръсти направо:

# 74
  • Мнения: 4 371

http://www.flickr.com/photos/radinabambina/3663376282/
Не всички дни са плодовити Laughing

Общи условия

Активация на акаунт