Фотография # 38

  • 22 699
  • 506
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 639
Лекси, стабилизацията в този клас апарати е само на думи.
Но олимпус имат много голям плюс и това е менюто на български!
Заради това си струва да се купи.
Преди време и аз купих на майка ми олимпус , дори самата аз бях изненадана приятно.

Бях решила ,че днес ще пропусна ден , но като се прибрахме ми дойде идея.  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 630
Люба, много благодаря за идеята за летен проект


http://www.flickr.com/photos/ralitzas/3663554702/

# 77
  • Мнения: 875
лекси, радвам се, че се завърна!

# 78
  • Мнения: 1 639
Морско - нощни снимки от мен .

, и обработка 2 , ,
и

# 79
  • Мнения: 781
Аз не пиша в тази тема но една снимка и от мен въпреки че от професионална гледна точка не знам дали има някаква стойност

# 80
  • Мнения: 2 172
Здравейте,момичета.

Няма кой друг да попитам освен вас.

Имам фотоапарат Olympus SP 310 ,но нямам карта памет все още.Въпросът ми е каква карта да си взема?Доколкото разбрах сега имало някакви адаптери,които се слагали и вътре някаква съвсеем малка картичка,но общо взето нищо не разбрах /мъжът ми питал  Crazy /  въобще с каква карта работи този апарат,от къде да си взема и колко ще струва 1 Гб.

И да добавя един въпрос.Какво мислите за този фотоапарат за любителски снимки?По-добър ли е от този,който имам аз и струва ли си?Понеже се колебая дали да си запазя SP 310 или да го сменя с друг.Моля за обективно мнение.
http://www.orderbg.com/index.php?main_page=product_info&products_id=7104

Или да ми пропоръчате нещо друго до 250 лв с максимални екстри.

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 18:39 от elfi4ka

# 81
  • Мнения: 13
Здравейте , прощавайте ,че нахлувам така в темата ви но се нуждая от помощ.
Бихте ли ми казали някоя друга програма освен фотошоп чрез която мога да наслагвам изображения и да се получи такъв ефект
http://img33.picoodle.com/img/img33/3/8/14/f_m_5f0a582.jpg или поне сходен ?

# 82
  • Мнения: 4 371




http://www.flickr.com/photos/radinabambina/3665680570/in/photostream

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 21:27 от Дуци

# 83
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Ели, става плащането с кредитна карта или чрез пейпал. Помоли някой приятел или познат да плати вместо тебе. Просто някой, който е плащал и знае как става, иначе е сложно за обяснения.

Дуци, добър прогрес, давай и не спирай.

lady laura, не знам от фотографска гледна точка, но бих искала да знам къде е този плаж и да съм там. Иначе в черно бяло би била интересна снимката ти.

ЕliG, много хубави палачинки и страхотни цветове.

momo, добър натюрморт.

Лекси, и ти вървиш напред - повече кадри на фокус и по-чисти са сега.

Абе с две думи - още 500 000 кадъра и ще сме супер.
Аз ще се включа със снимки по-късно. Коментирах и във фликр, че там ми е по-удобно. Wink


# 84
  • Мнения: 4 371
Линда, мерси. Светнах го Simple Smile

# 85
  • Мнения: 919
да се запиша преди да сте ме отписали Laughing
нямах никакво време да качвам снимки последните дни, но за сега се придържам към летния проект.. Laughing

Рали, много яка идея, бих оставила малко повече въздух за да няма отдязани ръце де..

Лекси, много са хубави девойките

Ели, палачинките изглеждат супер.. познай каво правих тази сутрин на закска Wink

гледам да коментирам повече във фликр и се извинявам ако съм пропуснала някой

ето малко членски внос от мен



 

# 86
  • Мнения: 6 932
Имам един въпрос, за колко според вас мога да продам фотоапарата си - Канон 450Д? Ползван е 8 месеца, не съм сигурна колко му е гаранцията, но май една година, което ще рече, че му остават още 4 месеца гаранция. На 15 000 кадъра е. В добро състояние е според мен, дисплея отзад има няколко драскотини, не много дълбоки, отдолу по пластмасата също има няколко, но те пък съвсем не се виждат. Става въпрос само за тялото със зарядното и каквото там си върви в комплекта.
Забравих да напиша май, че ново тялото го продават в момента за 1189 лв.

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 00:37 от Бухтичка

# 87
  • Мнения: 2 109
ели, моя фликр гоплатих с дебитна виза. издава се безплатно в много банки (аз съм от ПИБ) може да се поръча по интернет в който клон ти е удобно да си я вземеш, ползвам си я и за други плащания в интернет.

# 88
  • Мнения: 2 863
Бухте, ново Канонче ли си замислила:)) Пусни една обява в базара на ФФ, като първо погледнеш  дали не е излезнала  обява с подобен апарат, аз сега погледнах..... един Канон 40 д  е вървял 900лв   в началото на юни... не знам дали можеш да искаш повече на твоя. Обаче тя ако ти  е висока цената, пичовете от форума ще наскачат и така ще се ориентираш  Joy

# 89
  • Мнения: 137
Благодаря на всички отзовали се Hug, днес помолих моя приятелка да ми го плати с нейната карта, защото не бих се справила сама, до колкото разбрах трябвало да се регистрираш някъде заради пей пал, трявало да имам виза карта и т.н. за това най бързият начин ще е чрез нейната карта, а може би другия път ще се оправя и сама Hug

Общи условия

Активация на акаунт