Стопете 8 килограма само за 2 седмици

  • 6 929
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Привет, мили момичета!

Seika, така е мила, но честно не съм попадала на диета в която се хапва обилно и също без никакви физически усилия да се отслабва. Може би единствено Дюкан допуска повече хранене, но пък на базата на белтъчини..най-вече месо...Хубаво, но за хора като мен дето не обичат месо(без да са вегетарианци) е истинско наказание. После всички ние сме много различни...при някои апетитът силно изразен..при някои не толкова... Затова може би всеки сам преценява дали е подходящ даден режим. Все пак ако си решила да опиташ, то не се измъчвай...между трите основни зададени хранения би могла да вземеш някакъв плод...или да си настъжеш морков. Мисля, че не би било беда в никакъв случай.
Освен това аз за себе си, предполагам и другите момичета, не очаквам да сваля 8 кг(не го и искам, защото ще се свърша), но дори 4 или 5 все е хубаво  Hug Извини ме, но какво е това лекарство за подтискане на апетита? Само внимавай, пази здравето си.
Пих едно кафе, а за обяд една малка салатка и една супа от тиквички съм предвидила.
Хубав ден на всички. Нека се подкрепяме!

# 16
  • Мнения: 5 591
Привет и от мен!

Seika,аз ще те посъветвам същото.


Seika, така е мила, но честно не съм попадала на диета в която се хапва обилно и също без никакви физически усилия да се отслабва. Все пак ако си решила да опиташ, то не се измъчвай...между трите основни зададени хранения би могла да вземеш някакъв плод...или да си настържеш морков. Мисля, че не би било беда в никакъв случай.
Освен това аз за себе си, предполагам и другите момичета, не очаквам да сваля 8 кг(не го и искам, защото ще се свърша), но дори 4 или 5 все е хубаво  Hug Извини ме, но какво е това лекарство за подтискане на апетита? Само внимавай, пази здравето си.
Хубав ден на всички. Нека се подкрепяме!
Peace

Аз за закуска си разтворих мед в чаша хладка вода и сега пия зелен чай.
След малко ще излезем на разходка с моята принцеса и ще си взема за обяд ябълки. Simple Smile
От вчера Преслава прокашля и ще я водя при педиатъра да я чуе.  Sad Дано не е нещо сериозно.

Аз искам да сваля 7 килограма.Надявам се с тази диета да махна поне 4 от тях.
Пожелавам успех на всички.  bouquet

# 17
  • Мнения: 959
хайде и аз от утре съм с вас, ще пиша като имам резултат, но редовно ще ви следя. Успех на всички и много минусчета   bouquet

# 18
  • Мнения: 5 591
Здравейте!Днес ще се разпиша още веднъж.
За съжаление моята звездичка ще пие антибиотик. Sad

dani_bimbalova ,ice,добре дошли.Успех и на вас.  bouquet

# 19
  • Мнения: 5 591
Добро утро!
Сервирам сутрешното кафе.



Хубав ден и много минуси!  bouquet

# 20
  • Мнения: 22
Закуска-2 ябълки,1 филийка препечен ръжен хляб,1 чаша кафе без захар,1 твърдо сварено яйце.

с такова ядене и то само на зукуска,незнам как ще се огслабне

# 21
  • Мнения: 1 259
Закуска-2 ябълки,1 филийка препечен ръжен хляб,1 чаша кафе без захар,1 твърдо сварено яйце.

с такова ядене и то само на зукуска,незнам как ще се огслабне

Закуската е богата, но вечерята... едно чайче или млекце Rolling Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Здравейте!
От днес започвам тази диета и се надявам,че ще има и други желаещи да я спазват. Simple Smile
Пожелавам успех на всички,които ще решат да опитат!  bouquet
Пиши да видим дали си свалила и изобщо дали си заслужава

# 23
  • Мнения: 5 591
Здравейте!
От днес започвам тази диета и се надявам,че ще има и други желаещи да я спазват. Simple Smile
Пожелавам успех на всички,които ще решат да опитат!  bouquet
Пиши да видим дали си свалила и изобщо дали си заслужава
Ще пиша след края на диетата какъв е резултата.Надявам се,че и другите ще се пишат колко са свалили с тази диета.  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 606
След дълго лутане коя диета и все отказване принтирах тази и реших да съм стриктна. Утре ще ми е първи ден. Започвам от 63 кг. Цел 7-8 кг Дори и да не успея всичките, защото знам, че последните много трудно се свалят ще видя какъв ще е резултата.

Диетата първите дни има хапване, но след тях е доста глад Wink Може би е по добре така, защото организма няма изведнъж да е лишен.


# 25
  • Мнения: 5 591
Забравих да кажа,че страртирам от 61,1 кг.

Lilian_V ,добре дошла. welcome

Хубава вечер от мен.  bouquet

# 26
  • Мнения: 71
Привет, момичета!  Hug

Поизгубих се от петък насам, тъй като пътувах, но не съм забравила вас и темичката. Продължавам стриктно и днес е петият ми ден. На обед парче риба и варен картоф, а довечера - чаша чай. Не ме притеснява никак това, защото всеки месец на пълнулуние и ако ми се иска и някоя друга фаза карам само на чай и минерална вода...това е нищо друго освен тренинг . За протокола - започнах режима от 63,3....целта ми е да сваля 3-4кг не повече....но тъй като и с тези кг съм в границите на нормалното, организмът се противи и не желае да се раздели с тях..това е моята трудност. Освен това те трябва да се задържат...така че, аз след тези две седмици ще продължа да се храня все в този дух...За мен менюто никак не е оскъдно, а предостатъчно. То май си зависи по принцип какво количество приема човек.

Лава, съжалявам, че малката ти кукла е болничка. Лошо, още повече че навън е лято. Но ще се оправи! Кураж!
Хубав ден! Успех на всички!   bouquet

# 27
  • Мнения: 71
Привет, момичета!
Ето и кафето от мен


За обяд съм приготвила кайсии  Simple Smile

Как сте? Лава, как е твоята принцеса? Искрено се надявам, че е много по-добре!  Hug

# 28
  • Мнения: 19
Ще ми се да разменя обяда с вечерята. най-трудно е вечер да не хапнеш в компанията на мъжо поне салата.

# 29
  • Мнения: 5 591
Здравейте!

Illina Hug Днес водих Преслава на преглед,педиатъра и изписа още един сироп за кашлицата и утре иска да я чуе пак.

marssi ,мисля,че можеш да добавиш към вечерята малко салата. Peace

Аз всеки ден тренирам.Правя каланетиката на Калан Пинки.
Сега ви оставям,за да тренирам.

Хубава вечер и много минуси.  bouquet

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 16:22 от лава

Общи условия

Активация на акаунт