Симпатични коремчета ни растат,до НОЕМВРh

  • 15 963
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1
И аз съм при Гунев и предполагам при него ще раждам в Майчин дом. Ставаме вече няколко женки при него.
mamagi, ти кога си пак на преглед при него?

# 226
  • Мнения: 165
Минавам да ви пожелая приятна събота и неделя - и много положителни емоции
От мен толкова, до понеделник

# 227
  • Мнения: 10
magdi dim аз съм на преглед на 3ти в петък, от 2,30 ч. на теб той ли ти прави ФМ до сега?

# 228
  • Мнения: 175
Минавам за идея за заглавие, че ми хрумна. Само да го харесате  Hug
Щастливи сладурани ще са през НОЕМВРИ мами Simple Smile

# 229
  • Мнения: 1
zdravejte mami, i az 6te si imam beb4e prez noemvri, taka 4e mi se iska da se vklu4a vav vasta tema. za men e vtoro i s netarpenie 4akam da razbera dali e mom4e ili momi4e.

# 230
  • Мнения: 218
Светулк@ добре дошла при нас-лека и безпроблемна бременност.Можеш да споделиш термина си с нас,за да те впише авторката на темата на първа страничка. Hug
Ива на мен заглавието ми харесва,де да можех и аз да измисля нещо,ама в главата ми нищо не идва Wink

# 231
  • Мнения: 307
Здравейте мацки,
Аз съм при доктор Барбова тя ми прави и ФМ
Ако има и други при доктор Барбова свиркайте Simple Smile

# 232
  • Мнения: 175
НОЕМВРИ хубав месец, тогава ще съм аз в девети месец
През НОЕМВРИ дъжд вали, тогава ще си с бебче ти
Тази вечер ми става нещо, спирам   Crazy
Приятен уикенд!

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 21:24 от Ивa

# 233
  • Мнения: 419
Иве,много хубави заглавия! Wink
Ето едно и от мен
Вече всяка новемврийска мама усеща ритничета от малък мъж или от дама
Аз да се похваля, взех си изпита с 6!  bowuu Мерси за стиснатите палци! HugВъв вторник е следващото мъчение.
Между другото днес след изпита така се изтърсих по стълбите в университета и то по корем! Адски много се изплаших и веднага се обадих на милото да ходим при доки. Е той ме погледна и каза,че на бебко всичко му е наред. Обясни ми , че сега бебето е много по защитено отколкото си мислим и дори при удар с кола няма голяма опастност. По-опасно било по-нататък. Дори каза че вчера имал пациентка ,която направо си се била търкаляла по стълбите и всичко било наред.Само от притеснение ме беше стегнал корема и ми изписа Нутри маг. Някоя от вас пиеше ли такива и имате ли впечатления. На мен ми се виждат малко скъпи- едната опаковка е 20 лв и е за 10 дни, а доки каза най-малко 2 месеца, а може и повече. Каза, че са да не се контрахира матката. Но щом се налага, сега бебко е най-важен и каквото трябва да се пие , ще се пие.
Иначе аз днес си направих малък подарък - една рокличка за мен и едно плюшено костюмче за бебчо.
Heart Eyes
Може ли и аз да ви помоля за име и парола на албумчето да кача снимчици!

# 234
  • Мнения: 21
Здравейте!

Електра, ти си нашата гордост  Hug Ужасно съжалявам за инцидента, но се радвам че с бебо всичко е ок. Да се пазиш, ей! Нутри маг и аз пия, но на мен ми го предписаха по 1 на ден, т.е. за един месец. Възможно е след първата опаковка да ти намалят дозата. А и Магнерота не е евтин - 1 блистер, който е за 5-6 дни е около 8-9 лв. /ако не се лъжа/. Няма как...

Добре дошла на Светулк@! Леко бременеене и само положителни емоции! Само ще те помоля да пишеш на кирилица, това е едно от правилата на форума  Hug

# 235
  • Мнения: 25
И аз да не пропусна да отбележа че съм при д-р Гунев вие мами които сте при него не се ли изнервяте от мълчанието  #Crazy но ни го препоръчаха като добър специалист аз съм на ФМ на 13,07 чак

# 236
  • Мнения: 257
Добро утро,мили мои!
Сервирам ви закуска и кафенце и заминавм на село за уикенда.Незнам дали от там ще влизам във форума,така че ви желая приятна почивка! Hug

# 237
  • Мнения: 53
ДОБРО УТРО!!!! Hug


Съботно-мързеливо WinkЕлена благодаря за закуската Hug лек път и весело изкарване на село Wink
Светулк@ добре дошла Hug
Иве така ми се иска да вали снаг през ноември,и заглавието ти да е така-НОЕМВРИ сняг вали,тогава ще си с бебче ти! Wink
Спокоен уикенд момичета,слънчево-усмихнат Hug

# 238
  • Мнения: 97
Добро утро, Добро утро

mia_aurora - ИЗБИ РИБАТА - това нещо изглежда точно както се чувствам в момента.  smile3532

Аз нали съм куковица и съм поседнала в офиса да отметна малко работа. Поне на спокойствие си пийвам кафето без да ми звънят телефоните на главата.

Гледам вече се изкушавате да пазарувате за бебовците. И на мен ми е мерак, но съм откровено объркана с размерите на дрешките. Не че очаквам да родя нещо извънгабаритно Shocked но май още не мога да се престраша. Хвърлих по едно око на списъците - дългички ми се видяха и може би не трябва да чакам последния момент, щото и парите накуп ще трябва да дам.

Хайде изчезвам,  да си избирам хладилник - неприятно занимание.

# 239
  • Мнения: 128
Добро утро и от мен!
Благодаря ви ,за милите пожелания и да ви се връща !!!!!!



Добре дошла на Светулк@!
mia_aurora  като зеленото ти човече се чувствам ,ама съм се захванала с  newsm79 wash hang newsm28

Общи условия

Активация на акаунт