КЪРВАВИ ПАРЦАЛЧЕТА В 38 СЕДМИЦА

  • 6 945
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 013
Най- вероятно мацката е родила вече, щом не се появи да каже какво е станало.  Peace
Дано!
  Praynig

И аз да кажа на авторката,че стискам палци и чакам да се похвали тук.  fingerscrossed

# 46
  • Мнения: 3 929
При мен се получи същото, но с тази разлика, че вече бях приета в болницата за преносване. На мен дежурната акушерка тогава ми каза, че това е така, защото правя разкритие и веднага ме свалиха в предродилна зала.

# 47
  • Мнения: 6 274
Какво ли стана с това мамче?
Не се е появявала, не пише.
  Thinking

# 48
  • София
  • Мнения: 39 807
Не е писала от 24ти, сигурно е в б-ца. Може и да е родила вече.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 53
Най-вероятно се е случило най-хубавото нещо-родила е своето бебче  Hug

# 50
  • Мнения: 6 274
Не е писала от 24ти, сигурно е в б-ца. Може и да е родила вече.

Да, и аз така си мисля, и все поглеждам, да не би да се появи вече и да пише, че всичко е О.К. с нея и с бебчо, и вече се гушкат вкъщи.   Grinning

# 51
  • Мнения: 2 013
Дано авторката скоро се включи и да ни зарадва и успокои,че май много хора вече чакат новини. Grinning

# 52
  • Мнения: 297
Дано не е нещо сериозно и всичко да е наред с майката и бебето  Praynig

# 53
  • Мнения: 9 776
Прочетох и публикациите. След 3 години безплодие, най-после е забременяла и сега дано всичко е наред с нея и бебето Praynig.

# 54
  • Мнения: 6 274
Прочетох и публикациите. След 3 години безплодие, най-после е забременяла и сега дано всичко е наред с нея и бебето Praynig.

Малееее, аз пък това не го бях прочела.  ooooh!
Милата, дано всичко е наред.
  Praynig Praynig Praynig

# 55
  • Мнения: 1 740
Прочетох и публикациите. След 3 години безплодие, най-после е забременяла и сега дано всичко е наред с нея и бебето Praynig.
Дано всичко е наред ,стискам палци. fingerscrossed

# 56
  • Мнения: 2 013
Прочетох и публикациите. След 3 години безплодие, най-после е забременяла и сега дано всичко е наред с нея и бебето Praynig.

Дано са добре и тя и бебето. Praynig Praynig Praynig
Надявам се скоро да се включи с добри новини,милата!  fingerscrossed

# 57
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Следя темата и стискам палци за тях Simple Smile Praynig

# 58
  • Мнения: 1 677
Прочетох и публикациите. След 3 години безплодие, най-после е забременяла и сега дано всичко е наред с нея и бебето Praynig.

Дано са добре и тя и бебето. Praynig Praynig Praynig
Надявам се скоро да се включи с добри новини,милата!  fingerscrossed
Дано всичко е наред!

# 59
  • Мнения: 998
Дано всичко е наред с авторката и бебенцето ,стискам палци за тях и с нетърпение чакам да се похвали Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт