КЪРВАВИ ПАРЦАЛЧЕТА В 38 СЕДМИЦА

  • 6 951
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 248
 Crazy Crazy Crazy

малей....мн съм кривогледа...извинявам се....я да ходя да си ям тортата, че чета глупости вече Simple Smile Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 6 274
Щом досега не е писала, сигурно е в родилното.
Дано всичко да е минало вече, и да се гушкат с бебчето.
  Praynig

# 32
  • Мнения: 5 776
ако все още не си тръгнала към болницата тръгвай веднага,надявам се при теб да е тапата и не искам да те плаша,но при мен се оказа от плацентата и се наложи спешно секцио,стискам ти палци всичко да е ОК и скоро да си гушкаш бебчо

# 33
  • Мнения: 1 131
Наистина тук можем само да гадаем.Предполагам,че е тапата,но наистина лекар е истината,а аз съм сигурна,че вече си го посетила.

# 34
  • Мнения: 1 354
И аз предполагам, че е тапата, но отивай на лекар все пак.
Успех.

# 35
  • Мнения: 9 973
мисля,че е тапата

# 36
  • София
  • Мнения: 17 592
Изобщо не мисля какво е - в такива случаи се припка към лекар, пък той знае.

# 37
  • Мнения: 6 274
Най- вероятно мацката е родила вече, щом не се появи да каже какво е станало.  Peace
Дано!
  Praynig

# 38
  • Мнения: 23 182
Най- вероятно мацката е родила вече, щом не се появи да каже какво е станало.  Peace
Дано!
  Praynig
стискам палци. Praynig

# 39
  • Мнения: 1 740
Най- вероятно мацката е родила вече, щом не се появи да каже какво е станало.  Peace
Дано!
 Praynig
Стискам палци да е така и всичко да е минало благополучно. Flowers Four Leaf Clover

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 526
Дано е родила вече!

Мен друго ми стана интересно- какво задържане в 38 седмица  Shocked Манекенки и фолкаджийки раждат "изненадващо" в 34-35 седмица, кой ще те държи в болница за задържане в 38 г.с.  Shocked Изобщо не вярвам да има някъде такава практика.

# 41
  • Мнения: 6 274
Има, Тарталетке, има.  Peace
Пак казвам - зависи от бебето.

# 42
  • Мнения: 288
Ако бебето по някаква причина е прекалено малко,определено е възможно да се полежи за задържане.Аз лежах в 6 месец,лекарите бяха казали на едно по-напреднало майче "Всеки ден,всеки час е от значение!". Peace

# 43
  • Мнения: 6 274
Ако бебето по някаква причина е прекалено малко,определено е възможно да се полежи за задържане.Аз лежах в 6 месец,лекарите бяха казали на едно по-напреднало майче "Всеки ден,всеки час е от значение!". Peace

Разбира се.  Peace
Най- добрата ми приятелка роди, след като уж беше преносила с 5 дни.
Е, да, ама не.
Бебето се роди 3кг. и 45см.  Confused
А представи си, ако се беше родило 3 седмици преди това.
 ooooh!

# 44
  • Мнения: 11 607
"Всеки ден,всеки час е от значение!". Peace

И при мен имаше подобен случай. Майката я водиха рискова бременност, беше някъде на 42-43г., първо раждане и се стремяха секциото да бъде макс. близо до термина и.

Но се надявам авторката да не е в рисковата група и скоро да се похвали,че има бебе! Hug

Общи условия

Активация на акаунт