Къде във Варна- 5

  • 74 241
  • 845
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Къде във Варна продават хубави чадъри за плаж?Благодаря предварително. Hug

# 77
  • Мнения: X
Мерси, момичета   bouquet Страхотни сте, както винаги.
А някой знае ли къде има магазин на "Яна" Панагюрище?
В метро ги има хавлиите им Simple Smile

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Хавлиите им се продават и на колхозния. Срещу бараките за сладки има бараки за детски дрехи и 1 или 2 за хавлии, там има на "Яна".

# 79
  • Варна
  • Мнения: 67
Къде във Варна продават хубави чадъри за плаж?Благодаря предварително. Hug

Случайно вчера видях в Пикадили Парк, но не обърнах внимание на цената. Не знам до колко са хубави обаче  newsm78

# 80
  • Мнения: 66
Къде във Варна продават хубави чадъри за плаж?Благодаря предварително. Hug

Случайно вчера видях в Пикадили Парк, но не обърнах внимание на цената. Не знам до колко са хубави обаче  newsm78

 и аз видхях на  Преслав където има домашни потреби, но колко са хубави.. незнам , в МЕТРО също има.. ох не го уважавам тоз магазин ама  като само за там се сещам.. Sad

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Благодаря ви на всички.И аз не знам колко са хубави.Гледах в Практикер и в Кауфланд на цена от 8лв. и си представям за тая цена колко ще са здрави и хубави. Whistling

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Благодаря ви на всички.И аз не знам колко са хубави.Гледах в Практикер и в Кауфланд на цена от 8лв. и си представям за тая цена колко ще са здрави и хубави. Whistling
Имаме чадър купен за 8лв. - ще го ползваме за 3та година  Peace.

# 83
  • Varna
  • Мнения: 191
Предварително се извинявам ако вече има даван отговор, но знаете дали в Метро-Варна пускат с деца под 7 години?

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Предварително се извинявам ако вече има даван отговор, но знаете дали в Метро-Варна пускат с деца под 7 години?
Не. PeaceСамо ако са в кенгуру. Laughing

# 85
  • Мнения: 295
А, някой знае ли къде има голям избор на рамки (за снимки, без значение настолни или за стена)
Трябва ми за днес, а нямам време да обикалям, та ако някой знае в кой магазин или фото има голям избор...

# 86
  • Мнения: 66
Във ФОТО СТУДИАТА има . ако се сещаш къде беше малката Валентина навремето - там по реда има фото Кодак те имат богат избор.

# 87
  • Мнения: 66
Предварително се извинявам ако вече има даван отговор, но знаете дали в Метро-Варна пускат с деца под 7 години?
Не. PeaceСамо ако са в кенгуру. Laughing

Да и ние бяхме там и влязохме с кенгуру - Иначе майките чакаха отвън с децат си!  smile3503

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Цитат
Споделям, че у варненското Метро вече пускат деца всякакъв калибър. А бебоците не е задължително да са в кенгуру.

Това е споделено вчера.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 10 814
Някой добър човек може ли на ЛС да даде номера на картата си на Метро, за да разгледам каталога он-лайн? Crazy

 Ако видя нещо интересно, да взема назаем карта от някой колега  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт