Къде във Варна- 5

  • 74 211
  • 845
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Здравейте момичета, разчитам на вас, отново..
Къде има хубави хавлии за плаж ?
В "Цезар и Клеопатра" има много весели хавлии за плаж, за 6 лв.

# 61
  • Мнения: 861
Мерси, момичета   bouquet Страхотни сте, както винаги.
А някой знае ли къде има магазин на "Яна" Панагюрище?

# 62
# 63
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Къде във Варна ,освен в Метро продават сервизи на Луминарк с по-голям избор? Thinking

# 64
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Къде има подобен модел блузки - най-вече да са като в горната част на модела и като дължина да не са късички.  Crazy


(снимката е взета от Продавалника, дано не ми се сърдят)

# 65
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Мерси, момичета   bouquet Страхотни сте, както винаги.
А някой знае ли къде има магазин на "Яна" Панагюрище?

За магазин не знам, но в текущата брошура на Пикадили има плажни хавлии на Яна.

# 66
  • Мнения: 66
Къде има подобен модел блузки - най-вече да са като в горната част на модела и като дължина да не са късички.  
Отново подобни дрешки по голям избор има в теранова,  и индииските по княз борис, мисля и в нюйоркъра Simple Smile))

# 67
  • Мнения: 34
Къде във Варна ,освен в Метро продават сервизи на Луминарк с по-голям избор? Thinking

В магазин "Домашен рай".Намира се на булевард "Мария Луиза".От Общината към Червения площад,от лявата страна.

# 68
  • Мнения: 13 512
Къде във Варна ,освен в Метро продават сервизи на Луминарк с по-голям избор? Thinking

В магазин "Домашен рай".Намира се на булевард "Мария Луиза".От Общината към Червения площад,от лявата страна.
Tz\ази част от булеварда е Осми Приморски полк. Магазинът е до офиса на Глобул, срещу Биг Шопа.

# 69
  • Мнения: 832
Къде мога да си купя нафталин или нещо подобно? Да сложа на вълнените си одеала и дрехи, защото заминаваме за 1г. в чужбина и ме е страх от молци  ooooh!

# 70
  • Мнения: 3 405
Къде мога да си купя нафталин или нещо подобно? Да сложа на вълнените си одеала и дрехи, защото заминаваме за 1г. в чужбина и ме е страх от молци  ooooh!

Булевард "Чаталджа", Хоби-магазин.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Къде мога да си купя нафталин или нещо подобно? Да сложа на вълнените си одеала и дрехи, защото заминаваме за 1г. в чужбина и ме е страх от молци  ooooh!
По-добре ги напръскай с Райд против молци. Изпаренията от нафталина са много вредни.

# 72
  • Мнения: 832
А колко време действа този Райд? Да не би да трябва периодично да се пръскат? Дали ще ги предпази за цяла година? Действително, много ми е неприятна миризмата на нафталина...

# 73
  • Мнения: 179
А колко време действа този Райд? Да не би да трябва периодично да се пръскат? Дали ще ги предпази за цяла година? Действително, много ми е неприятна миризмата на нафталина...

Сложи си пакетчета лавандула помежду одеялата, има същия ефект, а не мирише кофти като нафталина!!!
Пробвай!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 777
Камфорът също отблъсква молците(преди се продаваше в аптеките).Аз ползвам Райд,но не спрей,а в пакетчета,като ароматизатор(не знам как да го обясня)  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт