Италия 102 : темата ни взе да опустява, за ваканция народа се приготовлява

  • 14 023
  • 322
  •   1
Отговори
# 15

Хора, много ми е интересно колко от вас ще гласуват на парламентарните избори на 5 юли?

Надявам се, че въпросът ми не е много недискретен Blush, но аз изобщо не искам да знам за кого, а дали ще гласувате!

Бихте ли споделили какво имате намерение да правите?

# 16
  • Italia
  • Мнения: 4 492

Хора, много ми е интересно колко от вас ще гласуват на парламентарните избори на 5 юли?

Надявам се, че въпросът ми не е много недискретен Blush, но аз изобщо не искам да знам за кого, а дали ще гласувате!

Бихте ли споделили какво имате намерение да правите?



Ето ме. Grinning
Аз ли4но няма да гласувам. В предиШна тема бях писала как ги виждам неЩата. Peace

# 17
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
каква ваканция, какви приготовления  Shocked Confused
аз приклЮ4вам 3месе4ие... и понеже следваЩото е с невъзможен бЮджет гледам да фактурирам колкото се може пове4е  #Crazy
междувременно ровя из мрежата да си организирам екскурзията до Лондон  Laughing
(завиждайте ми, и намаления Ще хвана, тъй 4е, малко култура и малко Шопинг  Sunglasses)

на бг парламентарни избори не гласувам

Макдирокова, Але е малка оЩе, мисля 4е октомври Ще е готова... е, не е най_добрия период за сваляне на памперс, но пък съм забелязала, 4е когато са готови (и понякога дори и месец прави разлика), махат от раз и без проблеми

лек ден на вси4ки   bouquet

# 18
  • Мнения: 52
Здравеите в новата тема ...

По слу4аи политиката вижте тук :  http://www.bulgaria-italia.com/bg/forums2/topic.asp?TOPIC_ID=5059

# 19
# 20
Dirock, то Villa d'Este май всяка година е на първо място или поне се мърди в топ 5.
А между другото Villa d'Este е дело на architetto Pellegrino Tibaldi, който е от Valsolda (наше село Grinning).
Имаме няколко свтовно големи имена на архитекти и художници от наше село и то затова е толкова хубаво. Blush Blush Blush
Дворецът във Варшава е дело на valsoldese и в наше село има една вила, умалено копие на двореца. Същото е и с църквата във frazione Albogasio, която е умалено копие на варшавската катедрала...

# 21
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Малееее,много известни съграждани си имате,моля. bowuu Wink

# 22
  • Мнения: 2 603
Здравейте и от мен! Аз съм потънала в дебрите на италианската стара литература и днес цял ден се мъча с някакви джулари и трубадури и амори кортези и дрън дрън... няма да ви казвам колко шоколад съм изяла тая сесия, все едно се готвя за зимен сън. Тука времето е доста гадно, което мен ме устройва, поне не ми се излиза.

# 23
Dèsi, a учители ли нещо за/от Antonio Fogazzaro? И той е живял в наше село и романът му "Piccolo mondo antico" се отнася за нас.

Умря циганката, дет' ме хвалеше... Blush Joy

# 24
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здравейте и от мен! Аз съм потънала в дебрите на италианската стара литература и днес цял ден се мъча с някакви джулари и трубадури и амори кортези и дрън дрън... няма да ви казвам колко шоколад съм изяла тая сесия, все едно се готвя за зимен сън. Тука времето е доста гадно, което мен ме устройва, поне не ми се излиза.

Лелееее,Деси,респект Peace Как ти се у4ат такива работи.... Crazy

# 25
  • Мнения: 2 603
sciura не знам... той по кое време е живял, ние сега сме на първа част, тоест от създаването до 300 ... Данте и тея.
mcdirock мерси.. ами все нещо трябва да се учи, кой учи математика, кой някакви други щуротии, аз това съм си избрала, избор нямам. Пък и винаги съм искала да знам тея неща, ама едва ли бих седнала да ги уча, ако не са ми за изпит  Laughing

# 26
О, не, не. Много по-късно, 19 век. Малко, след като ви извадят душата с "I Promessi Sposi", сигурно ще преминете и през Fogazzaro.
Ама ще си пушка за "Chi vuol essere Milionario", да знаеш! Mr. Green
Не знам дали си забелязала, че в 99% от изданията на предаването има въпрос върху "I Promessi Sposi".

# 27
  • Мнения: 2 603
Аз тамън си мислех да я чета това лято, веднъж се пробвах, ама заспах на 3 страница  Laughing

# 28
  • Мнения: 278
Здравейте, съжалявам, че нахлувам така, имам един въпрос. Знаете ли такива авиокомпании, които да летят от ИТалия до Германия и да са евтини, вие като летите кои използвате? Аз открих някои, но не са италиански. Сигурно има някаква италианска, която не знам, ами се ще и другаде да потърся. Мерси предварително за информацията.   bouquet

# 29
  • Мнения: 2 603
Това е много общо Германия - Италия. Колко летища има в Италия, колко има в Германия, всички те са свързани по различен начин. Влизаш в сайта на летището от което искаш да заминеш и гледаш какви полети изпълнява. Там си пише и компании и всичко.

Момичета, като казах летища, се сетих, че напоследък всяка вечер гледам Разследване на самолетни катастрофи и не знам как ще се кача някога пак на самолет  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт