Хомеопатия - при тежка депресия и невроза?

  • 44 624
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 468
newsm78  Blush Как да го следвам? В главата ми нещо крещи на всяко появило се желание: Няма смисъл!   Laughing
Nial, аз съм си безнадежден случай. Някои хора май нямаме оправяне  Blush

 Grinning  преди да ви се изкрещи в главата Grinning има един момент в който все още нищо не ви крещи в главата - има го само желанието  Grinning - последвайте точно него. Тази мисъл "Няма смисъл" ви е твърде позната. Следвайки нея сте постигнали това което сте сега. Може да пробвате ако искате да не следвате нея  Grinning а самото желание, което тя се опитва да заглуши. Може би е хубаво и да потърсите професионалист, ако не може да се справите сама, нека не превръщаме темата в онлайн психотерапевтична сесия   bouquet



Последна редакция: нд, 03 яну 2010, 21:59 от Nial

# 16
  • Мнения: 34
Това ама наистина не ми беше хрумвало Simple Smile Благодаря за прекрасната идея, Nial   bouquet

# 17
  • Мнения: 468
Това ама наистина не ми беше хрумвало Simple Smile Благодаря за прекрасната идея, Nial   bouquet

Пробвайте, пробвайте  Grinning но не забравяйте, че работата със специалист е това което ще доведе до трайни резултати.
На мен като ми се счупи колата - я водя на сервиз, щото от коли нищо не разбирам  Grinning

# 18
  • Мнения: 378
В Замундата си изтеглете Йога ЗА всеки! PeaceДнес ми е 2 ден ефект има след 4 поне така разбрах пия антидепресанти от 6 дена,но смятам да ги вземам 2 месеца и с йога ефекта мисля,че ще се справя.Не се предаваите!

# 19
# 20
  • Мнения: 71
В моя слу4ай на депресия пих някой билки,които ми помогнаха да се по4увствам по добре...Пих ги на своя отговорност.Пробвах и с Биозак,който е Бг "прозак" и имаше ефект..Но винаги,когато по4увствам някакво безпокойство или съм стресирана,си правя 4ай от мента,мащерка,мато4ина даже и дилянка,която по принцип е отровна и много трябва да се внимава с нея..По време на депресия,оба4е не е добре да се пие кафе.То стимулира ,но в един момент ефекта може да бъде обратен ,а и го водят депресант..Има и много успокоителни хап4ета,които са депресанти..Най-важното за депресиите според мен е да се открие то4ната при4ина която ги при4инява..Онова,което е подривния фактор в психиката и е индивидуално,като при4ина или проблем за всеки.Сега ходя на психоаналитик и като,4е ли пове4е ми помагат разговорите,отколкото разни хими4ески препарати,които имат отвратителни страни4ни ефекти,за които в листовките за пациента изобщо не пише...

# 21
  • Мнения: 3
здравейте Grinning. не съм чула хомеопатията да помогне за депресия. аз самата се лекувам с антидепресанти от един месец вече. имам голям напредък, но все още има моменти, в които се чувствам зле. преди години имах пак подобен срив, само че беше по-скоро страхова невроза. колкото и да не ми харесва, ще ви кажа, че начинът е само един (поне за мен)- първият месец се почва с 3 вида антидепресанти, втория се спират най-силните, третия- вторите по-сила и оставаш на леките, докато лекарят ти не прецени. смея да твърдя че това лечение беше успешно. докато в момента съм само на леки антидепресанти от както депресията започна и ми е много трудно. не че преди не ми е било, но с леки антидепресанти при тежка депресия си е живо мъчение  Simple Smile
 в тези случеи човек не може да си помогне сам, аз поне се чувствам безсилна. благодарна съм на Господ и медицината, че има такива средства

# 22
  • Мнения: 71
  Кликни върху картинката.Намерих един сайт за депресията-при4ини,симптоми и т.н.В разли4ните слу4аи при4ината е разли4на..В моя например от билките ми минава..Пила съм и антидепресанти,но за ле4ение с каквото и да било за да има успехи в ле4ението се изисква минимум месец,за да подействат 4айовете или разните там хап4ета...Винаги преглеждам 4уждестранните сайтове,когато ме интересува някаква медицинска информация...Даже ве4е съществува диагностика на депресията,според това в какви цветове са оцветени веществата в мозъка,на нещо като цветана снимка...

# 23
  • Мнения: 34
Аз пък си ма'ам антидепресанти, отвреме навреме ме хванат нервите- взема та счупа нещо и после пак антидепресанти  Laughing
Иначе не виждам никакво излизане от тая ситуация, не и скоро де  Crazy Никакъв контрол над собствените настроения, мисли, а понякога и действия...  Tired
denigali, виждаш ли резултат от йогата?

# 24
  • Мнения: 730
Срещата с класически хомеопат помага. Подробно интервю, едно лекарство- строго индивидуално и резултатите ще са налице. Опитайте. За Варна познавам добър специалист.

# 25
  • Мнения: X
Аз пия антидепресанти, ходя на психотерапия. Според мен е много важно да се работи с терапевт, за да се отстраняват причините в психичен план за депресията.   bouquet Успех на всички по този път!

# 26
  • Мнения: 378
Резултатите от Йогата са добри,мен специално ме зарежда много защото аз не ходя почти никъде сега ми свършва отпуската и няма да ме върнат и на работа а йогата ме разнообразява.Първият път като отидох ме обхвана едно притеснение веднага ми се изпотиха ръцете и си викам какво правя при тия тука изумените защото релаксиращото  упражнение е малко странно също така и лека медитация но не точно медитация ами нещо като почивка на мозъка.Искам да ви кажа,че после след това се чувстваш зареден с  положителна енергия независимо какво е времето навън. Научаваш се да мислиш положително.Почнах да си повтарям като се замисля за нещто лошо или да не ми стане  пак нещо: МАЙНАТА МУ ЕДИН ЖИВОТ ЖИВЕЯ И щЕ МУ СЕ РАДВАМ БЕ! Та това е за йогата мен ми действа добре,спрях да пия антидепресантите аз ги пих само 2 сведмици де ама съм си поръчала хомеопатия.А и за йогата ако ще почвате най добре е да ходите на курс защото вкъщи си мислиш,че правиш нещо,но не е така а и упражненията са много.Мааалееее колко писах. Hug

# 27
  • Мнения: 378
Срещата с класически хомеопат помага. Подробно интервю, едно лекарство- строго индивидуално и резултатите ще са налице. Опитайте. За Варна познавам добър специалист.
Я кажи,че аз си взех някой неща които док.Михайлов в сайта на" часът на мама" е предписъл на някой майки със същите симптоми като мойте.

# 28
  • Мнения: 34
denigali, благодаря за изчерпателния отговор, най- вече за това:
МАЙНАТА МУ ЕДИН ЖИВОТ ЖИВЕЯ И щЕ МУ СЕ РАДВАМ БЕ!
Така е, права си  bouquet Хем го знам, но друг като го каже по ми се набива в главата  Hug
Нека всички да се радваме на живота, дори да не ни предлага конкретни поводи  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 64
Помага, помага хомеопатията на депресия. Добър класически хомеопат и след известно време се върнете на темата да споделите.
Аз докато четях, не разбрах кой взима хомеопатия, повечето сте на антидепресанти.

Аз бях с много тежка следродилна депресия, но незнаех, смятах че всичко което се случва с мен е вследствие на раждането и грижите около детето. Докато един ден преживях стрес които отключи всичко което е било заключено в главата ми, минало детство и т.н. Нещата станаха неконтролируеми и разбрах, че не мога вече сама да се справям. Отидах на интервю и след това започна лечението.

Потърсете добър хомеопат

Общи условия

Активация на акаунт