АВГУСТинчета.На градина или не-лятна жега ни зове -2.

  • 17 632
  • 276
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 439
Мама Марго, покъртителна история, дано успее да си задържи децата и далеч от него.

Нана, оправяй се.

Цветияб, дано изчистят всичко, все пак специалистите си знаят работ, да не го мъчи детето. Весела игра, хубаво е,че има желание детето  Hug

Айла, видях и споделения опит от памперите -пелени, с поръчка по babykind по-евтино ли излиза, имаше голям избор?

Днес ме слушка Даниел, с изключение като стана 20 мин си обуваше чорапите и обувките, но все пак излязохме. Понякога нямам нервички, но смятам живот и здраве, като отида да раждам, да се гледат само с татко му, без баба, защото казал,че съм истеричка. Мъже... много им е лесно, понякога. Оплаках ви се.
Лека нощ, отиваме да правим кола и да се къпкаме.

# 46
  • Мнения: 743
Нана, пази се мила  Hug Отдай се сега на почивка, ама истинска  Naughty
Цвети  Hug за сладуркото.
Кайли, качих я в нашето албумче, че там явно съм заключила албума  Laughing - дано не съм объркала пак нещо  ooooh!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=384292&pid=13209859

При нас пък Лори такива циркове играе пред баща си, че направо ми става лошо - само му мрънка, въобще не го слуша и пищи и му се налага жестоко. Направо не мога да си позная детенцето като се прибере баща й  ooooh! Какво ще ги правя и двамата, не знам  Crazy

# 47
  • Мнения: 4 970
Ванче....давай да правим трампата Joy само ще я гледам и щ е й се любувам- Flutter ....ама и аз да видя какво е това спящо и миличко детенце Laughing
( Ще покажа снимката на Дари- дано вземе пример hahaha)
За гледането са баща си- какво да кажа..... newsm78 днес май е най-добре да замълча че още ме държи #Cussing outаз съм ан работа, а те- на самотек( единия повече Twisted Evil).Случааайно разбрах че ДАрия я гледа една комшийка, а моя мъж с комшията- е скокнал до Дупница за нов мотор #2gunfire Е- познайте дали не палнах и не отидох до къщи , за да  си изкрещя каквото имам да крещя лично  Close ПОсле- газ- и обратно да си доработя Whistling Още малко и ще си ходя. Прецаках се сама себе си и съм се писала утре сутринта първа смяна Tired Чудя се има ли смисъл да си ходя и да лягам Thinking
Нана- почивай си Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 600
Nana наистина се пази и почивай повече. Hug

Ванче много е сладка спящата красавица. И аз искам Тони да заспива толкова лесно.

Айла хубаво е да вземеш глътка въздух и да починеш при мама. Hug

# 49
  • Мнения: 743
( Ще покажа снимката на Дари- дано вземе пример hahaha)
Joy Joy Joy Hug Сега се замислих, че може да не правим трампа, а да ми доведеш Дари малко на гости - едното ще си спи, а пък с другото ще се забавляваме  Heart Eyes Hug А ти - малко по живот, че да отмориш от тези тегели от работата до вас и обратно  Joy Оправи ми настроението, да знаеш   Laughing Hug

Не знам от къде се извадих такава късметлийка  newsm78 Ама като бях  preggo много ме беше шубе да не ми се падне някое бебче дето ще ме буди в 5 сутринта - съседчето над нас точно тогава прохождаше и в 5.30 вече трамбоваше с проходилката  Crazy Бях направо ужасена. Тогава четох и в някаква книга да се следи бебчето в корема и то си показвало горе-долу режима  Crazy Е тогава вече щях да получа удар - аз с дни не можех да мигна от ритниците на Лоретка. А то милото си е спинкало, ама си е дивяло като сега на сън  Laughing Голяма е шуга, не застава 5 мин на едно място докато спи - май си изразходва енергията спейки  ooooh!

# 50
  • София
  • Мнения: 5 745
Нана, почивай повечко.
Вст, страхотна е спящата красавица  Heart Eyes За слънцето - давам  Hug , ама не зависи от мен, за съжаление.  Laughing И аз имам ужас от ставащи по тъмно деца  Blush , предпочитам си моите будещи се нощем, но подремващи повечко сутрин. Не че днес не бяхме на крак всички в 7ч  Crazy , и Ивчо както рядко се случва - в 13ч вече беше умрял за сън.  Laughing
Велмар, направо ме уби с тази история  ooooh! Мъжът ти е голям ентусиаст  Laughing
Марулка, успех на Шушето утре!  Hug
Цветиаб, дано всичко скоро се оправи и забравите за проблема!  Hug
Айла, все си мисля да те питам - сигурно гледането на едно дете ти се струва песен, в сравнение с близначките.  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 829
Привет и от мен в новата тема!
При мен новото е, че ще ходя до САЩ с децата за един месец, на гости на мама и татко Simple Smile
Спинки, ако можеш, звънни ми преди 4-ти Юли, защото си смених телефона и ти загубих номера, а нещо не мога да намеря онзи мейл, дето ми го беше писала. А много искам да се чуем! Как е Ивчо? Как се справяте с трансмитера и помпата? Ти как си с тази бременност?

Моя Алекс също е в инатлив период, но все успявам да го убедя/залъжа. Сутрин се убеждаваме че или с пижамка в леглото или да даде да го обличам, вечер играем на една смешна игра, защото иначе не дава да го мием (правя се че бъркам частите на тялото му, например взимам четката за зъби с паста и му соча ушите "тука бяха зъбите май, чакай да ги измия", а той се смее и отваря уста "не, бе мамо, тука са зъбите", после казвам "сега да сапунисам крачетата" и мия ръцете, а като ме поправи казвам че пак съм се объркала), понякога зацикля на "ама измихме ги зъбите, нискааааам да са измити" и го повтаря 100 пъти, ама и на това му намерих цаката-или му казвам "а? Ама аз да не би да ги измих? Лелеееее, без да искам! Аз уж само да видя къде са, пък съм ги измила!" или като ми писне започвам да повтарям и аз като него "не искаш да съм ти измила зъбите, не искаш да съм ти измила зъбите"...
Явно всички минават през едни и същи неща Simple Smile Но пък в тази възраст са супер интересни и забавни дечицата!

# 52
  • Мнения: 743
Хайде да направим компания на Миленка  Wink Hug и да се почерпим за здравето на нашето тати  Laughing



Яна, блазя ти за пътуването  Mr. Green Hug Минават си децата през различни периоди, знам че ще отминат, ама от време на време се ядосвам  Laughing
Елфче  Hug

# 53
  • Мнения: 743
Еха каква трапеза,красота!
Да ви е жив и здрав таткото, да ви обича все така силно и нека любовта по между ви да е вечно жива!



пепеджинс, покъртителна е, и за жалост често срещана , много ги преживявам подобни драми  Sad

# 54
  • София
  • Мнения: 5 745
Вст, честит рожден ден на мъжлето ти! Да е все така добър и много да се обичате!  
 Hug Hug Hug
Честит рожден ден на една пораснала принцеса! Да е здрава, усмихната, все така чаровна и послушна!  Hug Heart Eyes

Честит имен ден на мама й (и татко й), Честит имен ден на Пепи на Блан, Пепеджинс, Полито, на бебчето й, на Бат Пеп Hug  Heart Eyes  bouquet И на други, ако съм пропуснала.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 035
По именно няма да изброявам,ама честит имен ден на всикчи  bouquet

Пепър, да ти е жива и зрадва щерката, пожелавам й хъса и борбеността на майка й, ината да успява винаги знам, че си го има, много здраве и само усмивки и късмет да пълнят ежедневието й Heart Eyes

# 56
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ехаааа, откриваме сезона на рожденниците! Да и жива и здрава малката пораснала Лори, да радва мама и тати и много гордост да им носи.   bouquet

Честит имен ден на всички празнуващи днес, желая им крепко здраве и много успехи във всяко отношение.

Днес изпратихме ученичката на градина. Не е гъкнала, а е нахлула като хала в стаята, а мама се счупи от рев вкъщи. Голяма съм кифла. Сега не зная от къде да я подхвана работата и направо съм като половин човек. За три години, това е първата ни раздяла. Утре предполагам ще ревне, като се осъзнае за какво иде реч.  Tired

# 57
  • гр.София
  • Мнения: 4 151
Честит Рожден ден на Лора! Да е здрава,щастлива и да е най-добрата приятелка на майка си!
 
 
 Честит имен ден на всички гореупоменати! Кафето от мен .

 

 Ваня,да ти е жив и здрав мъжът!

 Само хубави емоции на Шушелия в детската градина!Много ми е интересно,че във Варна тръгват от лятото.

Нана, мобилизирай родата за гледане на Калоян, вземи отпуска и се наспи!
 Как си днес?

 С нашия татко нямаме проблеми. Сега не му говоря,съответно не се и караме Mr. Green

Янаст, аз нямам сили за толкова приказки . Знам,че е хубаво да се говори на децата,но понякога ми е много трудно.

 Цветиаб, стискам палци за Марио и дано повече не опирате до болнична помощ.

Марго, нали разбираш,че описаната история може да се случи по всички географски ширини?

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 10:38 от blanc

# 58
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами Блан, родените първото полугодие тръгват от юни месец, особено тези, които ги разкарват от яслата, нама начин. А пък сестрата много си я хареса Шушето и ме накара да я пусна от сега, защото сега адаптирането ставало по-лесно, на практика са повечето време вън, изкарват ги и сутрин и вечер.

Госпожите ми направиха много добро впечатление, а съм доволна и от менюто им, всеки ден имат плод за десерт, черешки, кайсийки, ананас. Много разнообразна храна. Иначе тази година е сложно тук, защото от септември градината ще излезне в ремонт - саниране и смяна на дограма и ако я бях оставила за тогава, трябваше да тръгне чак на зима. Ремонтътще е 2-3 месеца. Сега да се поочупи малко, пък после пак почивка. Само като се роди бебка ще я спра за 15 дена от градина, че да сме си вкъщи всичко и после пак.

Оф, какво ли ми прави детенце...  Tired

# 59
  • Мнения: 574
Добро утро Hug Идвайки на работа, се чудех кой ли мога да поздравя днес, а то списъка огромен Hug
Живи и здрави да са всички именници и рожденници  bouquet
Яна, лек полет и да си изкарате хубаво при баба и дядо Hug Аз нямам нерви да обяснявам толкова Embarassed След втория път почвам да повишавам тон Confused

Оф, какво ли ми прави детенце...  Tired

Най-вероятно се забавлява с дечицата Grinning, а пък ти ще се побъркаш от притеснение /което е нормално, все пак/. Как смело се изказвам, пък бях същата, хем ми е второ дете Rolling Eyes
Какви вкусотии сте сложили  chef Пък при нас още не са докарали сандвичи и аз умирам от глад, жалко че не мога да си взема от екрана.

Общи условия

Активация на акаунт