ФЕВРУАРСКА МАМА С ТРEПЕТ ЧАКА, ДА ВИДИ СЪРЧИЦЕ НА ЕХОГРАФА!!! (3)

  • 12 938
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 13
Здравейте на всички! Моят термин е на 25 февруари, видях, че няма други мами тогава, но могат и да се появят  Rolling Eyes
Досега 2 пъти ме гледаха на ехограф, вчера ембриончето беше 10 мм. Следваща ми дата е за края на юли, ако нямам оплаквания, разбира се...

# 226
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Мъмбо-Джъмбо, ние сме и набори.... newsm44

# 227
  • Мнения: 149
Споко, Лемони, не е дълъг периода. Здр. каса ти поема три прегледа на видеозон. Лично аз  смятам 1ви преглед за установяване на бременността; 2ри ФМ през втория триместър и един през 9месец.
Аз днес на всяка манджа мерудия

# 228
  • Мнения: 25
Привет и от мен..
Ралмин, точно така, важното е да си позитивна Hug. Бебчо си знае работата- да расте  Wink.

Относно мултивитамините, тези които са за бременни трябва да съдържат провитамин А, които не е опасен.
Най/добре е да се набавят с храната, но съм чувала добри отзиви за добавката за бременни на ХИПП.

Лемони, ако нямаш някакви проблеми, не е необходимо често гледане на ехограф.

Вабени
, браво че си се забавлявала..Само така Laughing.
Ще помагам за кърменето, няма страшно..ако има проблеми, ще пращам моето щураче да показва как Wink..като гледам в скоро време няма да се откаже, май ще се кърмим в тандем после с бебето hahaha.

Азазела, и моят термин е на 21 февруари.

Бръмби..моите гънки не само съм ги загладила..ами чак се пързалят. Ужасно тъпа се чувствам ..на моменти имам чувството,че ако ме попита бързо 'как се казваш'..ще гледам като теле hahaha.
А за мързел..да не говорим. Добре, че мъжо мнооого ми помага. Само като си помисля, обаче, че след 2 дена като си дойдем, няма да има кой да ми помага, а дребосъка си иска неговото..чак не ми се идва.. Sad.

Иначе на мен ми минаха вече болките, и гадене нямам, не ми се спи- все едно не съм бременна.  Laughing. Пожелавам ви на всички да се чувствате така Hug.


# 229
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Момичета, какво ще кажете за сауна, някой ходил ли е докато е с бебе в корема? ....бях си записала час и като разбрах го отложих, но много ми се ходи.....ама знам ли....давайте съвет.

# 230
# 231
  • Мнения: 1 131
Момичета, какво ще кажете за сауна, някой ходил ли е докато е с бебе в корема? ....бях си записала час и като разбрах го отложих, но много ми се ходи.....ама знам ли....давайте съвет.

Според мен сауната трябва да я отложиш за след няколко месеца. Peace

# 232
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Сауната ми е любим начин за релакс.
Ако знаете само как ми липсва.
Но от сега си мечтая за сауничка докато кърмя. Мисля си, че за кърмачки не е противопоказно.

Момичета, доктор Марков се е завърнал от почивка може би. Днес успях да си запазя час за ранна ФМ.
Така че, които има желание може да напада телефоните.

# 233
  • Мнения: 41
Мерси за отговрите.

Надявам се, че на всички ни бременността ще е лека и ще завърши с много сладки бебчета в ръце.

Нарцис, знаеш ли до колко часа работи Марков и колко по-рано се записва час?

# 234
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Аз се сдобих с час за 31.07, понеже някаква жена се отказала.
А иначе ми даваха за 11.08.
Не знам до колко работи. Аз звъннах по телефона и жената с която разговарях беше много възпитана и приятна. Това по принцип е рядкост за такива служителки и затова много се впечатлих от нея.

# 235
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Благодаря за материалите Стар , само прегледах, но ще се зачета сериозно по-късно за сауната. Момичета не издържах! Сега идвам от лекар, с връзки ме надиплиха  Embarassed видях си семчицата  Blush. Термина ми е на 28.02 (май ще посрещам мартенките). Толкова се вълнувам и се моля всичко да е ок. На 15.07 ще ходя да видим сърцето  Praynig . сега трябва да си сложа етикетче, но си признавам, че не знам как става, помогнете ми.  Embarassed

# 236
  • Мнения: 149
Dallcheto, виж ТУК
ако ти е харесала някоя лентичка от нашите направо може на нея да цъкнеш и ще ти излезе сата, където ти може да си направиш собствена.  Peace

# 237
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Благодаря Слънчо, сега ще се пробвам!

# 238
  • Мнения: 179
 Здравейте на всички. Сега се връщам от работа и мога да пиша. Чувствам се странно- ту ми се гади, ту не; ту ми е весело, ту ми е тъжно, вече ми писна... Tired. Утре си взех почивен ден и смятам да мързелувам...


... Първият път имах УЖАСНО много кърма, чак направих мастопатия, и стигнах до там, че с хапчета да спра кърмата, защото гърдите ми бяха огромни и болезнени, намаха изтискване. И сега си мисля, че щом още от сега започват зверски да ме болят ...лелеее. Имам голям страх от това кърмене.
 Hug и чао!


 Ехе Vanilia 77 , дай малко насам. Аз пък съм с малки гърди, а много искам да кърмя, че първия път не се справих много добре. Спокойно всичко ще бъде наред, вече имаш опит Wink.

 Ралмин , само позитивни мисли са ти нужни. Видя ли, че има и други случаи като твоя с щастлив край. Кураж!

# 239
  • Мнения: 112
И аз утре ще си работя от вкъщи, че днес се появи една придърпваща болчица ниско вляво.

Далче, за лентичката - използвай UBB кода, че този html не го разчита форума.

Общи условия

Активация на акаунт