ФЕВРУАРСКА МАМА С ТРEПЕТ ЧАКА, ДА ВИДИ СЪРЧИЦЕ НА ЕХОГРАФА!!! (3)

  • 12 894
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4
Привет от мен! Толкова много сте изписали! С удоволствие прочетох всичко! И на мен от 3 дни само ми се гади и ми е зле на главата, а като легна не мога да заспя Tired Face. Но ще удържим всички заедно! Нали се борим за една цел newsm32. Моят термин не са го изчислявали, но по калкулатора излиза 26 февруари. Виждам че във форума има и други бъдещи бургаски майчета като мен! Пожелавам на всички срещи само с позитивно настроени хора и много усмивки smile3503!!!

# 286
  • Мнения: 0
НАЙ -НАКРАЯ ВЧЕРА И НИЕ ВИДЯХМЕ СЪРЧИЦЕ Two Hearts И ВЗЕХМЕ ПЪРВАТА СНИМКА НА БЕБЧО 14мм .newsm44 smile3521 .БЕШЕ НЕОПИСУЕМО-ТАКОВА ЧУВСТВО ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИМУ.ДНЕС ХОДИХ ДА МИ ВЗЕМАТ КРЪВ-ИЗСЛЕДВАНИЯТА СА ЗА СПИН И ВАРИОЛА,А НА 16.07 ПАК ТРЯБВА ДА ОТИДА ПРИ ЛЕКАРКАТА ДА Й ЗАНЕСА ИЗСЛЕДВАНИЯТА.ДАНО ВСИЧКО ДА Е НАРЕД Praynig Shocked Shocked
СТИСКАМ ПАЛЦИ НА Dallcheto ,НА Nalika ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ В ТУРЦИЯ -НИЕ МИНАЛАТА ГОДИНА БЯХМЕ В МАРМАРИС -ALL INKLUSIV(МИСЛЯ ЧЕ ТАКА СЕ ПИШЕШЕ),БЕШЕ СТРАХОТНО. ХУБАВ И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ.  bouquet

# 287
  • Мнения: 1
Здравейте мамчета Simple Smile

И ние видяхме сърчице  Two Hearts  newsm68
в 6.5 г.с съм. Сега трябва да и се обадя към 20 юли, за да ми запише час вече за консултации.
Забранихме плажа до 16.00 ч, но ме досрамя да питам дали мога да си стоя под чадърчето с дрешките  Embarassed
Каза, че всичко е наред и ще си ме наболява до края на третия месец, защото матката ми е леко придърпана в дясно.

От тук нататък само положително мислене и емоции Grinning

Честито на новите мамчета и на чулите сърчица smile3525

Хубав ден момичета  Hug

# 288
  • Мнения: 13
Виждам ,че редиците ни се увеличават ,което много ме радва.Както ви се хвалех ,че се чувствам прекрасно от два дни ме тръшна адско главоболие едва днес имам малък проблясък.Пих два пъти парацетамол, дали е разрешен в първите месеци , дано!Вчера ми пуснаха всички изследвания и сега ще чакам резултати ,това е вобщи линии при мен.Пожелавам ви хубав ден за сега.

# 289
  • Мнения: 41
Radost 76, парацетамола е разрешен. На мен дори ми разрешиха по един аналгин да пия при силно главоболие.

# 290
  • Мнения: 112
Честито сърчица на shomire и CurlyZ

Далче, Но-шпа-то е добра идея мисля. То не се пие основно заради болката, ами успокоява спазмите/контракциите на матката, така че би трябвало добре да ти подейства.

Охх, ти остави притеснението ами ми кажи как ще остискаме до 7-ми....  animal037

# 291
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Мъмбо-Джъмбо, явно не си прочела, защото мила аз не се сдържах и по случайност роднина на една приятелка се оказа много добър ехографист и се съгласи да ме вмести само, за да ме погледне и на 01.07 си видях точицата  Blush. Но сега на 07 пак ще отида при другата лекарка и вече ще си избера единия от двамата, при когото ще остана да ме води, дай боже всичко да е наред. А иначе на 01. ми казаза термина, седмицата, в която съм съвети за хранене, работа, витамини, добавки, секс всичко....., но пак си нямам търпение за 7-ми  Embarassed

# 292

Общи условия

Активация на акаунт