ФЕВРУАРСКА МАМА С ТРEПЕТ ЧАКА, ДА ВИДИ СЪРЧИЦЕ НА ЕХОГРАФА!!! (3)

  • 12 903
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 149
Добро утро, момичета.

Нарцис, аз имам помпа на Авент, но да ти кажа съм я използвала точно 2 пъти. По-лесно ми беше на ръка. Според мен помпа не ти трябва. bowuu

Стар, браво за почистването на къщата  Wink

Вела, успех с изследванията Peace

Белла, и на теб успех и лека бременност Hug

Съни, и на мен нещо ми бяга въображението newsm78

Вабени, честита годишнина.....още сто години заедно да празнувате Heart Eyes

# 256
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Вабени, честита ви годишнина! Много здраве, любов ви пожелавам и прекрасни мигове заедно с всички настоящи и бъдещи членове на семейството! Tada! Вабени това, с което черпиш е прекрасно! За заглавието, на мен май ми харесва излежава  Blush . Белла, мога само да ти пожелая този път всичко да е наред, стискам искрени палци! Flowers Four Leaf Clover

# 257
  • Мнения: 179
 Здравейте момичета,
днес си останах вкъщи и какво...като парцал съм, нямам никакви сили, едва станах от леглото smile3507 . Сега се пробвам нещо с  1ironing wash hang 1dishes, ама трудно ми се отдава, едва се тътря. Ще посвърша това- онова и пак лягам, че като си дойде баткото от градина... ooooh!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
vabeni , честита годишнина! Бъдете дълги години заедно и много се обичайте  loveuuu

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
"По мои наблюдения успеха с кърменето не е правопропорционален на големината на гърдите."
 Стига бе, момичета, какво се хванахте за тия гърди. Само се пошегувах по- напред. Знам, че не е от размера  Joy. Като казах на Vanilia 77 "дай малко насам", имах предвид кърма ...Както и да е...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 За заглавие мисля, че не можете да разчиате на мен...нямам никаква литературна дарба, но затова пък и съм без претенции.

# 258
  • Мнения: 219
Вабени, честита годишнина! Да се обичате и уважавате и да си го показвате всеки ден!!! Много здраве и щастие  Hug



За заглавието и на мен ми харесва повече "излежава"  Heart Eyes

Вчера мъжа ми каза, че ми били пораснали гърдите, пък аз не виждам подобно нешо. По принцип имам малки гърди, но нито по сутиен разбирам, нито по нищо  Blush само са по-напрегнати...

И едва чакам да стане утре... Как издържах 2 седмици, не знам. Май ми е доста напрегнато, колкото и да се заблуждавах и ми се искаше да не е така  Rolling Eyes Стиснете ми по едни палчета, моля  Flutter

# 259
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Ralipo, силно стискам палци и късмет  Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

# 260
  • Мнения: 41
Vabeni, честита годишнина! Да се обичате и уважавате още много години!

Бела, добре дошла, вярвам че този път всичко ще бъде наред.

Момичета, аз да ви се оплача, онзи ден получих честитка от КАТ по пощата и днес като отидох, се оказа, че съм карала с превишена скорост и сега ще ми вземат книжката за 1 месец. Ужасно направо. Аз не съм много сигурна в посочената от тях скорост, защото винаги спазвам ограниченията в населените места, особено в малките, но то с радар как да спори човек. Иначе съм добре, гаденето и умората ми поотминаха.

Ralipo, и от мен стиснати палци.

Дано и при вас по-скоро отминат.

Лек и успешен ден, без неразположения!

П.П. и на мен повече ми харесва излежават.

# 261
  • Мнения: 0

Добро утро, момичета!

И аз за втори ден вече си оставам вкъщи, щото ми е зле.  Sick Ще отида чак събота и неделя, че трябва да работя на изборите задължително.

Ходих на първата си ЖК. Термин - 08.02. /Моля да бъде отбелязано на първата страничка/.

Бях си накупила няколко помпи, всъщност бяха ми ги дали разни приятелки - нито една не ми свърши работа. Моята помпа беше под душа - горещи обливания и стискания.... така до безкрай. Беше кошмар. Но нали ви казах, че оня ден ходих на мамолог и той ми каза да отида пак преди да родя, така че се надявам нещата да бъдат по-позитивни.

Момичета, аз да ви се оплача, онзи ден получих честитка от КАТ по пощата и днес като отидох, се оказа, че съм карала с превишена скорост и сега ще ми вземат книжката за 1 месец. Ужасно направо. Аз не съм много сигурна в посочената от тях скорост, защото винаги спазвам ограниченията в населените места, особено в малките, но то с радар как да спори човек. 

И аз преживях същото февруари месец. Пак за превишена скорост, но по магистралата. Не е болка за умиране. Само има разправии с документите в КАТ. Много бързо минава един месец.
Междудругото трябва да си подменям книжката, че й изтича срока, знаете ли за колко време вадят новата, че аз нямам много време.

Повече усмивки и хубав ден!

# 262
  • Мнения: 239
Благодаря за пожеланията момичета  Hug

Ralipo и аз ти стискам палци и утре да се похвалиш.

lemonny наистина кофти ситуация с тази книжка, но все ще го преживееш  Wink


# 263
  • Мнения: 72
Vabeni,честита ви годишнина,още 100 години заедно,много здраве, щастие и освен това в коремчето ти и малката красавица поне още едно ти пожелавам!  bouquetЗа темата и на мен повече ми харесва "излежава" newsm78

# 264
  • Мнения: 41
Аз попаднах на това, но не знам колко е актуално.

Как се преиздава шофьорска книжка в КАТ – София?

Пиша това, защото в Интернет не намерих достатъчно информация. Това тук е процедурата за подновяване на книжка. За нова книжка са необходими и допълнителни документи.

1. В КАТ работи супер-дупер иновативна система за управление на опашките, което е “променило” много неща:) Вместо хората да се блъскат на умопомрачаващи опашки, те отиват мнооого рано сутринта, за да изкарат номер, който им гарантира обслужване в разумен срок, след това сядат на едни столчета в студеното фоайе и се втренчват в екрана, на който излизат номерчетата и гишетата.

2.За подновяване на шофьорска книжка се изискват документ за самоличност, снимка, свидетелство от медицински преглед, заявление, което се попълва на място. Това е само като начало.

 Моята книжка беше издадена първоначално от КАТ-Варна и тъй като сега вече съм със софийски адрес, трябваше да подам молба да ми се изтегли досието от Варна и да се заведе в София. Това отнема месец. Молбата е по формуляр и се завежда в деловодството (15-то гише). Таксата е 2 лв. и 60 ст. за банката. Продължаваш с процедурата по преиздаване на книжката след като от КАТ-София са ти получили досието. Ако сте с такъв казус по-добре стартирайте поне два месеца преди да ви изтече старата книжка.

Нина беше с открадната книжка и талон, но имаше служебна бележка от МВР за кражбата. Тази служебна бележка заедно с копие също трябва да се представи. Попълват се и едни декларации, че ако ти намерят старата книжка, трябва да я върнеш в КАТ и завеждаш декларациите в деловодството (15 гише).

3.За заявлението се плаща 50 ст. на гишето. Нормално издаване на книжка е 30 дни и струва 18 лв., но плащаш 21.30 с неизбежните банкови такси. Бързата книжка става за 10 дни и струва двойно.

4.Носете си син химикал, копия на всички допълнителни документи, които трябва да представите, забавление за времето на чакане на опашаката и се надявайте да не ви се доходи до тоалетна през това време, защото тоалетните там не са приятни.

Процедурата и цените са към днешна дата (25.02.2009) и не поемам ангажимент да ги ревизирам в бъдеще.

# 265
  • Мнения: 0
lemonny, благодаря ти за инфото.  Явно ще бъде тягостна процедура - като всяка бюрократщина в милата ни родина...

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 13:26 от Vanilia 77

# 266
  • Мнения: 112
Вабени, честита годишнина и от мен - много семейно щастие, топлина, уют и здрави семейни връзки ти пожелавам и още по-голямо и щастливо да стане семейството ви Simple Smile))

Аз съм си вкъщи и лежа, че пак се обадиха онези болки дето са като менструални... Нямам кървене или нещо притеснително, пия си но-шпа-то но се чудя все още дали да алармирам док newsm78 Някоя от вас изпитва ли още такива? На мен ми бяхя поминали ама от 2-3 дни пак се обаждат и упорстват....

Ванила, дано леко ти се размине бюрократщината   bouquet

# 267
  • Мнения: 17
Юпиииии! Най-накрая успях да си възстановя регистрацията! Вече сокойно мога да се похваля -ние нашето сърчице го видяхме още предния вторник.
Предлагам да направим една Бургаска среща! Искате ли да отидем заедно на училището на 9 месеца? Предния път като бях бременна, ходех редовно - научават се полезни неща, запознах се с нови приятелки и раздават подаръци. А и е безплатно.

# 268
  • Мнения: 72
И аз все още имам такива болки,тия дни се позасилиха,но от време на време се появяват само,и за това не пия но шпа,но съм в готовност.По едно време май бяха поспряли,но сега предполагам че се обаждат защото по това време трябваше да ми дойде.Имам тия дни и разни придърпвания,но и те са за малко,така че за сега не се шашкам,иначе и аз нямам зацапвания никакви

# 269
  • Мнения: 4 187
vabeni , честита годишнина. Желая ви дълъг и щастлив семеен живот!


Днес пак ми е много заспало , а сме на детски РД, трябва да се стегна..... Записах се на шофьорски курс, крайно време е да взема книжка  Rolling Eyes.

Лек ден на всички  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт