"ОБРИВ"

  • 6 449
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Уж няма противопоказания...Само при продължителна употреба предизвиквал гадене и диария.  newsm78 От вчера не го пия и няма да го пия скоро.
Джипито ми ми даде Рутаскорбин за стягане на кръвоносните съдове преди няколко дни,но не виждам да има ефект.

# 16
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
няма тромбоцитопения. кръвната картина е чудесна. това до голяма степен изключва вътрешно заболяване.
развива ли се обрива?

# 17
  • Мнения: 32
Ами в началото беше само на китките,след това се появи и на другите места,но не виждам да се развива повече от това. newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 39 771
На мен ми приличат на спукани капиляри. Не знам до колко едно доплерово изследване би показало къде има проблем.
Аз мислех да си правя, заради проблем с вени на крака, но все не намирам време  за това.
Пукане на капиляри (по ръцете) получавам при рязко стягане на мускулите. Обаче минават за ден-два.

# 19
няма тромбоцитопения. кръвната картина е чудесна. това до голяма степен изключва вътрешно заболяване.
развива ли се обрива?

Аз не съм писала, че има тромбоцитопения, а да търси като странично действие - тромбоцитопения в листовките на лекарствата, които пие.

# 20
  • Мнения: 1 428
Добри са изследванията ти-не е проблем с кръвта.По принцип тромбоцитите трябва да са около 300 , но това не е причината за твоите подкожни кръвоизливи.Такива се получават при тромбоцитопения и ниво на тромбоцитна маса под 100.Виж си сърцето и вените за скрит тромбофлебит.

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 17:31 от Helen-mama

# 21
  • Мнения: 32
Ух,ужас,мразя да ми има нещо.То пък кой ли обича..  ooooh!
Иначе,благодаря ви,мили дами,за бързите отговори   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт