Правили ли са ви хороскоп?

  • 672 307
  • 2 845
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 371
на мен и още една съфорумка ни правиха прогнози за една година. моята прогноза беше абсолютно грешна. нищо, ама нищичко от това, което беше "прогнозирала" дамата -астролог не се случи/дори , сигурно е смешно, но събитият бяха точно обратното на това, което ми беше писала/.  на съфорумката ни обаче - всичко и съвпадна.
не знам защо така стана. оттогава някак позагубих интерес.
мисля, че платихме по 70 за прогнозите. плюс още нещо за уточняване часа на раждане , макар моят да беше точен, тя пак настоя.
вече мисля, че не са верни такива неща. но ако намеря свестен астролог, бих платила за рожден хороскоп. но няма къде да го намеря...

# 31
  • София
  • Мнения: 221
А според теб колко би трябвало да струва един хороскоп? Аз също правя  хороскопи,завършила съм МАА/ Московска Астрологична школа/, занимавам се и с преводи он език който не е рядък и си мисля, че за  хороскоп от  30страници, не може да се  взима по-малко от колкото за  превод -примерно Simple Smile А твоето предположение  за  30лв е лекичко наивно, значи  по левче на страница Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 221
Лошите събития не се казват.
Така е. Но това е нож с две остриета. Преди много години една приятелка ме помоли да й направя хороскоп и да й кажа кога ще се омъжи, къде ще срещне принца и прочие романтични детайли. В хороскопа й обаче видях ранно овдовяване и се препарирах. Постоянно си измислях причини за да не направя хороскопа й. След години срещна търсения мъж, омъжи се и всичко беше прекрасно. Понякога се сещах да това, което видях в хороскопа й и се радвах, че не съм й казала, защото изглеждаше абсолютно невероятно, пълна глупост. Но не било така - не след дълго съпругът й почина. Сега имам угризения, че съм можела да го предотвратя - можело е да му направя хороскоп и да видя какъв е здравословният му проблем. Но пък в случай, че грешах, само щях да им вгорча живота с моите подозрения. Прогнозата изглеждаше толкова невероятна, а на мен астрологията ми е само хоби, затова до последно си мислех, че видяното е грешка и няма как да се сбъдне.
След този случай, вече не искам да гледам в звездните карти.
За това  в Индия   преди да се  заженят  хората винаги  посещават астролог и си слушат астролого , но индийската астрология е  друга бира, много  трудна и в пъти поточна*За съжаление в Бг са малцина  тези, които  я познават в детаили Simple Smile

# 33
  • Мнения: 483
Не съм си правила, но имам желание.
Не знам обаче към кой да се обърна, който наистина да се справя добре.
моите ги прави Адриана Вотей.

Разгледах сайта, и най-вероятно ще си поръчам и аз. Но се чудя за какъв период от време да е. За колко е добре?
За кой сайт става въпрос, не го откривам  Blush И аз отдавна искам да си направя хороскоп.

# 34
  • Мнения: 326
А според теб колко би трябвало да струва един хороскоп? Аз също правя  хороскопи,завършила съм МАА/ Московска Астрологична школа/, занимавам се и с преводи он език който не е рядък и си мисля, че за  хороскоп от  30страници, не може да се  взима по-малко от колкото за  превод -примерно Simple Smile А твоето предположение  за  30лв е лекичко наивно, значи  по левче на страница Simple Smile

Ами пак ще повторя, потретя... изобщо не знам как изглежда един хороскоп и как върви цената му. Току що от теб разбирам, че може да стигне и 30 страници. Наивно от моя страна би било да платя за даден продукт, за който нямам никаква представа, без да проверя/сравня цената му - аз това и правя с тази тема.

# 35
  • Мнения: 4 435
Не съм си правила, но имам желание.
Не знам обаче към кой да се обърна, който наистина да се справя добре.
моите ги прави Адриана Вотей.

Разгледах сайта, и най-вероятно ще си поръчам и аз. Но се чудя за какъв период от време да е. За колко е добре?
За кой сайт става въпрос, не го откривам  Blush И аз отдавна искам да си направя хороскоп.

http://www.astrovega.maxima.bg/index.php?body=uslugi.htm
Адриана Вотей е към този център.

# 36
  • Мнения: 1 100
Ронибони, това с 30-те страници е относително - ако те интересува обема, питай астроложката, на която си се спряла. Виждала съм преди години кармичен хороскоп, правен от Алена - беше 1 страница с много едър шрифт и струваше 240 лв. Да е било около 2000 -та година, ако не греша. Тарифите на Алена са обявени в списанието й - от тях наистина може да ти се завие свят. Wink

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Това щях и аз да кажа Crazy Искам отдавна да си направя хороскоп,но като гледам цените на Алена и ми се завива свят #Crazy А досега не съм знаела към кого да се насоча
Къде са 80лв,къде са стотиците да не кажа и хиляда лева на Алена ooooh!

# 38
  • Мнения: 13 512
тя ходи често в София, но си е от Варна и работи тук.
имаше и сайт, сега нямам време обаче да го търся

# 39
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
А някой дали си е правил при Оксана Станчева?

# 40
  • Мнения: 3 164
Не съм си правила никога, защото нямам желание PeaceНа малкият ми син като се роди, един близък направи но на английски и така и не го преведох,но в последствие реших да си останат нещата така-загадъчни Simple Smile

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
аз съм чувала,че не е хубаво на малки деца да се правят  и да се гледа
въобще Peace

# 42
  • Мнения: 2 185
аз съм чувала,че не е хубаво на малки деца да се правят  и да се гледа
въобще Peace

Така е, не трябва  Peace

# 43
  • Мнения: 6 618
Да ,но за съжаление нещо не се случиха хубавите неща .

# 44
  • Мнения: 6 039
аз съм чувала,че не е хубаво на малки деца да се правят  и да се гледа
въобще Peace

Така е, не трябва  Peace

това са просто слухове, изобщо не е вярно!?
Смятам , че до голям степен хороскопа помага да разберем децата си по-добре, да разберем, че те са различни от нас, и че нашите мечти и желания, не са и техни.
Познавам, много хора, които като деца не са били дооценени и разбрани от родителите си и са били тласнати в грешна посока. За щастие аз не съм от тях, не искам и моето дете да е.

Общи условия

Активация на акаунт