Правили ли са ви хороскоп?

  • 672 461
  • 2 845
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 65
Искам да попитам, има ли някъде, някакви данни относно часът на раждане на човек. Имам предвид като официален документ, защото за по-големичките от нас нямат такива данни - нашите майки не са се интересували в колко часа сме родени.
в общината/есграон , но зависи колко сте големичка може би  chef

# 361
  • Мнения: 2 132
Искам да попитам, има ли някъде, някакви данни относно часът на раждане на човек. Имам предвид като официален документ, защото за по-големичките от нас нямат такива данни - нашите майки не са се интересували в колко часа сме родени.
Първо пробвай в общината. Възможно е там да е записан часа. Ако няма там, може да ходиш в архивите на болницата, ако чиновничката там благоволи да види дали се пазят от твоята година.

# 362
  • София
  • Мнения: 930
А-а-а, не съм много големичка, даже бих казала че от година на година се чувствам все по-млада, а иначе съм на около 45.  Mr. Green
В общината/ есграона имат ли опция да извършват такава услуга - търсене на час на раждане?
Защото ако имат, веднага тичам да си го проверя.

Видях, че има нов отговор по моето запитване. Ама, те нещата, ако опират до доброто желание на някой чиновник, ако не е по задължение, а по добрата му воля - значи няма да станат. Даже може и ругатни да си откарам, че пилея ценното време на чиновника с моите глупости. Това се отнася и за есграона - ако в задълженията им няма така услуга, не вярвам да направят някакво усилие.

Последна редакция: нд, 05 дек 2010, 21:11 от Мелина

# 363
  • Мнения: 294
Интересно!Записвам се да следя!

# 364
  • Мнения: 3 922
А-а-а, не съм много големичка, даже бих казала че от година на година се чувствам все по-млада, а иначе съм на около 45.  Mr. Green
В общината/ есграона имат ли опция да извършват такава услуга - търсене на час на раждане?
Защото ако имат, веднага тичам да си го проверя.

По принцип не извършват такава услуга, нямат тарифа за нея. Но ако отидеш в отдел ЕСГРАОН и примерно искаш да си издадеш дубликат на Акта за раждане /мисля, че е 3лв таксата/, отварят дебелите книги и тогава можеш да питаш дали ти е записан и часа на раждане. Но дори и само да кажеш, че искаш да си направиш справка по твоето ЕГН, би трябвало да не ти откажат.

# 365
  • Мнения: 2 132
Мелина, аз пратих сестра ми да провери в общината и от там без проблем са и съдействали. Но се оказало, че от годината, в която съм родена, имало промяна и не записвали час на раждане в акта. Сестра ми е по-голяма от мен и действително на нейния акт бил отбелязан и час. Та, за мен от общината посъветвали, да отиде в болницата,в която съм родена и да помоли да проверят архивите. Там пък на майка ми служителката казала, че се пазели само 25г.(на 26съм) , но като била по-свободна, ще провери. Сега чакам да видя, какво ще стане с моята сага  Grinning

# 366
  • Мнения: 385
Записвам се да следя и се връщам назад да ви изчета Hug

# 367
  • Варна
  • Мнения: 336
Аз съм се интересувала в общината дали имам писан час на раждане, но се оказа че няма такава информация  Rolling Eyes Не за всички години се пише часа. Предполагам това е по-нова практика.

# 368
  • Мнения: 838
Поръчах хороскоп на малкото си едномесечно бебе. Дали е добре да се прави на така малки деца?

# 369
  • Мнения: 3 181
И на моят син му правих хороскоп, когато беше на няколко месеца, няма проблем. За мен дори беше полезно, получих полезна информация за отглеждането на детето, дори какви приказки да му чета и т.н............

# 370
  • Мнения: 838
знаете ли какво е знчението на това, че детето е родено секцио и как това променя съдбата му и събитията в рождения му хороскоп?

# 371
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Не мисля, че сексциото оказва влияние на съдбата на човек.
Все пак детето решава как ще дойде на този свят.

# 372
  • Мнения: 2 132
Не мисля, че сексциото оказва влияние на съдбата на човек.
Все пак детето решава как ще дойде на този свят.
И в колко часа ли? Планираното секцио май не се прави следобед и вечер Thinking

# 373
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Не мисля, че сексциото оказва влияние на съдбата на човек.
Все пак детето решава как ще дойде на този свят.
И в колко часа ли? Планираното секцио май не се прави следобед и вечер Thinking
Час, не час, това е астрологичната съдба на детето. Тогава се е родило, такива са били звездите.
За душата и съдбата май беше на друго място.
Има и една друга астрология - индийска, там се смята, май, кога е заченато. Който иска да потърси подобен астролог, но във всички случай, резултата ще е един. Wink

# 374
  • Мнения: 1 710
По отношение на секциото и астрологичната прогноза и по-напред в темата съм писала за съмненията си. Аз съм родена оперативно и макар да знам часа на раждане до сега нито един хороскоп, който ми е правен не се е доближавал и грам до действителността. Тъй като съм поръчвала прогнози при добри и известни астролози, подозирам, че нещата не се случват така, както те ги изчисляват именно защото съм родена секцио.

Общи условия

Активация на акаунт