Правили ли са ви хороскоп?

  • 673 704
  • 2 845
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 392
Следя темата...

Имам хороскоп, но ми е правен от любител, не от професионалист, с астро- програма.

vl , не мога да разбера, защото винаги трябва да "налазвате" такива теми.  ooooh!
Заглавието на темата е" Правили ли са ви хороскоп?" а не " Мнението на БПЦ за астрологията" или нещо подобно.

# 91
  • Мнения: 2 484
Следя темата...

Имам хороскоп, но ми е правен от любител, не от професионалист, с астро- програма.

vl , не мога да разбера, защото винаги трябва да "налазвате" такива теми.  ooooh!
Заглавието на темата е" Правили ли са ви хороскоп?" а не " Мнението на БПЦ за астрологията" или нещо подобно.
Какво общо тук има БПЦ? Аз също нямам нищо общо с БПЦ. Казах, че спирам да се изявявам в тази тема! Това не е ли достатъчно? Какво още искате? Или ви дразни новата тема, която пуснах? Че от астрология се печели ми е пределно ясно! Може би обърквам по някакъв начин печалбите ви?

# 92
  • Мнения: 65
Между другото, който се интересува, може да си направи експеримент:
 праща ми данни и вижда, това което му е определено на базата на хороскопа му за него, касае ли го по какъвто и да е начин. За сега май положителните експерименти са ми повече:) (занимавам се над 15 години с астрология  bowuu )
данните на ЛС - дата, час и място на раждане   bouquet

# 93
  • София
  • Мнения: 221
БПЦ, и за астрологията ли има мнение. тези  попове нямат ли си Божии занимания, че си пъхат расата ,където не им е работа Grinning

# 94
  • Мнения: 55
БПЦ, и за астрологията ли има мнение. тези  попове нямат ли си Божии занимания, че си пъхат расата ,където не им е работа Grinning
И за Дядо Коледа и за Астрологията, и за всичко има мнение! И божиите офци се вкарват в стадото, пардон в сектата.

Да бъда по темата. Правили са ми хороскоп, изключително точни неща за минало и настояще. Надявам се и за бъдещето. Това за мен е Велика Наука.

# 95
  • Мнения: 3 181
Имам хороскоп от Адриана Вотей.  Така добре ме описа, че и собствената ми майка, не би се справила по-добре. Доволна съм, цената беше 80лв. Невероятна жена. Мисля, че е страхотен астролог, от най-добрите.  Направи хороскоп и на синът ми. Наистина всичко се записва на касета, полезно е, защото инфото е много и няма как да се запомни. Малкият беше бебе, когато му направи хороскоп, за мен, това е повече от полезно от колкото вредно. Посъветва ме, дори, какви приказки да  му чета, каква храна да яде, подход при възпитанието. Разказа ми, за миналите му прераждания, знам кога ще му е първата любов.......да го пазя от жени Рак.......много и интересни неща. Често си слушам моят и на малкият хороскоп, за да не пропусна нещо.
80 лв е съвсем прилична цена за добър хороскоп.
Относно Алена, нямам лични впечатления, мисля, че е добра, но прекалява с цените и агресивната реклама.
Астрологията е много точна наука, който не иска, да не вярва и да не я използва, това си е негов проблем.

# 96
  • София
  • Мнения: 84
Момичета,аз съм във вторник при Мира Кунева
После ще дам координати  и отзиви
На lefteye исках да й благодаря и аз за координатите,но й е пълна кутията поне от 10-15дни

Здравей, чакам обещаните отзиви.  Thinking  Мисля да си поръчам хороскоп за рождения ден като подарък.  Grinning

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
За утре се отложи срещата,тъй като тя не се почувства добре през ден и ми се обади да отмени часа

# 98
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Със съпруга ми имаме правен партньорски хороскоп. Прави ни го една приятелка, да мен ме познава, но съпруга ми тогава го видя за пръв път в живота си. Учудващо точен е. Аз имам правен и личен хороскоп.

# 99
  • Мнения: X
Не ви ли е страх?
Че могат да ви кажат че еди на коя си дата ще загубите...близък примерно?
Защото аз съм в много лошо положение в момента, психически, и няма да крия в момента чакам да ми изпратят резултатите, тоесст хороскопа. Понеже страховете ми са свързани със здравето, направо ми се повръща от страх...имам сърцебиене, на моменти кръвното ми много пада, зле ми е. Плача постоянно. Страх ме е какво ще излезе...вие как се осмелихте?

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Не ви ли е страх?
Че могат да ви кажат че еди на коя си дата ще загубите...близък примерно?
Защото аз съм в много лошо положение в момента, психически, и няма да крия в момента чакам да ми изпратят резултатите, тоесст хороскопа. Понеже страховете ми са свързани със здравето, направо ми се повръща от страх...имам сърцебиене, на моменти кръвното ми много пада, зле ми е. Плача постоянно. Страх ме е какво ще излезе...вие как се осмелихте?
не ме е страх,точно в събота ми се случи загубата на близък човек,надявам се да няма в близките години друга

# 101
  • Мнения: X
Не ви ли е страх?
Че могат да ви кажат че еди на коя си дата ще загубите...близък примерно?
Защото аз съм в много лошо положение в момента, психически, и няма да крия в момента чакам да ми изпратят резултатите, тоесст хороскопа. Понеже страховете ми са свързани със здравето, направо ми се повръща от страх...имам сърцебиене, на моменти кръвното ми много пада, зле ми е. Плача постоянно. Страх ме е какво ще излезе...вие как се осмелихте?
не ме е страх,точно в събота ми се случи загубата на близък човек,надявам се да няма в близките години друга
Бил ли ти е правен хороскоп където да са ти го казали това? Ако да- как живееше с тази мисъл? В очакване на този ден? Ако не- то ако знаеше как щеше да се чувстваш?

# 102
  • Мнения: 13 512
В хороскопите не казват такива неща.
Аз съм излушала поне 10 хороскопа, в нито един не се казват такива неща

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
нещо не ме разбра Peace Не ми е правен хороскоп с такова предсказание,и въобще не ми е правен хороскоп
Просто загубата се случи преди хороскопа Peace

# 104
  • Мнения: X
Аха, извинявам се.
П.П. Съболезнования, може би трябваше още в предния пост да ги изкажа...

Общи условия

Активация на акаунт