Какво харесват мъжете ...

  • 9 720
  • 206
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 156
аз имам трудност при секс да се справям с косата си. тя е вече бая дълга и ужасно гъста и все ми пречи. напоследък я връзвам направо - ще й се не види.

# 151
  • Мнения: 2 448

Че 69-ката също може да бъде толкова хубава,както и всичко останало в секса!

Че кой пък може да твърди подобно нещо, че всичко е хубаво в секса за всички хора?!

# 152
  • Мнения: 92

Че 69-ката също може да бъде толкова хубава,както и всичко останало в секса!

Че кой пък може да твърди подобно нещо, че всичко е хубаво в секса за всички хора?!
Когато човек направи правилния избор спрямо партньора във всяко едно отношение,тогава няма нещо,което да не му хареса,повярвай ми! PeaceИначе преди време и аз мислих,че има неща,които никога не биха ми се харесали,но питай ме сега Flutter

# 153
  • Мнения: 2 448

Когато човек направи правилния избор спрямо партньора във всяко едно отношение,тогава няма нещо,което да не му хареса,повярвай ми! Peace

Глупости!
Мога да изброя няколко неща, които не биха ми харесали , с който и да е партньор, дори най идеалния, с който съм била, но доста нецензурно ще стане за темата. Както и, че има хора, които ги практикуват и вероятно им харесват.
Сексуалните вкусове на хората са различни и за това няма какво да се спори.  Peace

# 154
  • Мнения: 92
pasinet ,никой не вмъква в този сюжет извращенията,ЕСТЕСТВЕНО.И да,всички хора имат различни сексуални предпочитания.Но може би ти имаш прекалено много задръжки.

# 155
  • Мнения: 2 448
pasinet ,никой не вмъква в този сюжет извращенията,ЕСТЕСТВЕНО.И да,всички хора имат различни сексуални предпочитания.Но може би ти имаш прекалено много задръжки.

И кой казва кое е извращение и кое не?Факт е, че има неща, които носят удоволствие на някои хора, а на други не.
Като пример понеже темата е за мъжете не всички мъже обичат да ги стимулират анално с вибратор, ама някои харесват. И не бих казала, че тези, които НЕ го харесват са задръстени или имат задръжки.
Не смятам за извращение садо- мазото, но не ми харесва и не ме възбужда болката. Задушаването, при което много жени изпадат в оргазъм никак не ми е по вкуса. Мога да изброя и още неща, които НЕ смятам за извращение, но не ми харесват.
А на второто предположение само мога да се посмея от сърце.  Sunglasses

# 156
  • Мнения: 1 208
Аз предпочитам по отделно. 69 от време на време за разнообразие.


И аз не съм привърженичка на 69.Предпочитам отделно - то така малко или много повече се наслаждаваш на своя си момент. Laughing Иначе се разсейваш - не,че не е хубаво но все пак...

# 157
  • Мнения: 6 945
pasinet ,никой не вмъква в този сюжет извращенията,ЕСТЕСТВЕНО.И да,всички хора имат различни сексуални предпочитания.Но може би ти имаш прекалено много задръжки.

Извращенията са относително понятие. За някои френската е извращение. Оня ден Ксения ми каза, че след като не се възбуждам от носене на женско бельо съм асексуален. А и задника не си го давам. Сигурно имам много задръжки?

# 158
  • Мнения: 183
pasinet ,никой не вмъква в този сюжет извращенията,ЕСТЕСТВЕНО.И да,всички хора имат различни сексуални предпочитания.Но може би ти имаш прекалено много задръжки.

Извращенията са относително понятие. За някои френската е извращение. Оня ден Ксения ми каза, че след като не се възбуждам от носене на женско бельо съм асексуален. А и задника не си го давам. Сигурно имам много задръжки?
Е това ми се вижда много странно да се възбудиш като носиш женско бельо  newsm78 Ама шашваци всякакви  Peace Laughing Laughing

# 159
  • Мнения: 1 081
pasinet ,никой не вмъква в този сюжет извращенията,ЕСТЕСТВЕНО.И да,всички хора имат различни сексуални предпочитания.Но може би ти имаш прекалено много задръжки.

Извращенията са относително понятие. За някои френската е извращение. Оня ден Ксения ми каза, че след като не се възбуждам от носене на женско бельо съм асексуален. А и задника не си го давам. Сигурно имам много задръжки?

И стимулите на възбуда са относително понятие...
Мен лично не би ме стимулирало сексуално да завирам вибратор в мъжки анус, но... разни хора, различни предпочитания...

Е това ми се вижда много странно да се възбудиш като носиш женско бельо  newsm78 Ама шашваци всякакви  Peace Laughing Laughing


Що, на Азис примерно му отиват  Mr. Green

Незнам за мужката част, но ако аз видя мъжо с мойте  прашки определено не би ми минала мисълта за секс  Laughing

Иначе мъжки прашки съм му подарявала  Crazy

# 160
  • Мнения: 7 947
Аз също не осъждам онова, което не ме възбужда, като извращение.
На въпроса за стимулирането с вибратор при мъжете - ми не бих го направила, просто аз се чувствам тъпо, защото не ми харесва като идея и като изпълнение от моя страна. Ама това не значи, че мъжете са извратени, ако това ги възбужда.

# 161
  • Мнения: 1 749
Има ли мъж,който би се възбудил от това да гледа как някой друг прави секс с приятелката/жена му?

# 162
  • Мнения: 6 945
Аз не бих.

# 163
  • Мнения: 593
Има ли мъж,който би се възбудил от това да гледа как някой друг прави секс с приятелката/жена му?

Според мен това накърнява мъжкото достойнство.
Ако на някой мъж му харесва да гледа това, значи не държи особено на въпросната си приятелка/съпруга.

# 164
  • Мнения: 6 945
А ако им харесва и на двамата?

Общи условия

Активация на акаунт