зълва ми облича малкия в женски дрехи

  • 6 328
  • 26
  •   1
Отговори

Зълва ми ми помага понякога за детето ,което е на 2 години и 2 месеца . Ясно ми е, че той е малък и не разбира, но малко се стреснах. Тя има момиченце на 5 и тя е пълна с рокли за принцеси ,феи корони и какви ли не ,красиви женски дрехи имам предвид костюмни  . Той никога не е виждал такива дрехи и като вижда  явно много реве ,че иска и той. 
Жената не влага лошо предполагам ,даже на  татко му му вика ,остави детето не му забранявай и тн. Има и момченце и казва ооо той само синьо иска Confused Даже и снимки му направили, като принцеса с пухове  , да се ядосвам ли .

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

не, какъв е смисълът?
Моите деца (разнополови) цяла вечер (преди 1м.) се биха и караха за една нова пола. Ми малкия не миряса, докато не я навлече и не постоя с нея 1/2-ра час.

# 2
  • Мнения: 4 380
 Laughing Откачени жени. Що трябва да се ядосваш? Нито един нормален сексуален мъж не би отказал да облече женска дреха. За бельо пък да не говорим.
Какво ще му стане на детето от рокличките? Не пълнете главите на децата си с глупости и предразсъдъци!

# 3
  • Мнения: 3
Ако насилствено облича детето в рокли - зле.
Ама нали на него му е интересно и иска да пробва тези интересни дрехи. Виж, това със снимките не е много готино. Като порастне и почне да разбира няма да е очарован, че си е играл с тези неща. Не ги отпечатвайте на хартия, но и не спирайте детето да си играе с каквото му е кеф.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 840
Нищо не разбрах - кой кого облича и в какво?

# 5
  • Мнения: 6 941
Нито един нормален сексуален мъж не би отказал да облече женска дреха. За бельо пък да не говорим.


Какво имаш предвид с това?

# 6
тя не го насилва да го облича , а да му угоди предполагам ,просто той е много упорит докато не е неговата ,иска да опита всичко и си представям как се е тръшнал за дрехите както се тръшка за други неща примерно,
xenia какво имаш предвит за нормален мъж в женски дрехи, сиреч че няма комплекси ли.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 901
поредната тема, в която от заглавието едно се долавя, а излиза друго. излиза, че детето ти е голям инат и не оставя нещата, докато не станат на неговата. зълва ти му угажда в края на краищата, а ти се чудиш под вола теле ли да търсиш или се чудиш за какво да се притесниш.

това със снимките пък е много логично - нормално  да направят снимка на детето. хората обикновено запазват спомени от такива весели неща.

# 8
  • Мнения: 4 380
xenia какво имаш предвит за нормален мъж в женски дрехи, сиреч че няма комплекси ли.

Сиреч че нормалните мъже се възбуждат от такова нещо и го харесват. Спомени от детството.

Брат ми като бяхме малки ми взе най-хубавата кукла и най-хубавата рокля. Не за половин час, а завинаги. И аз като по-голяма трябваше да му отстъпя. Още ме е яд. Laughing
От това повярвай не е по-малко мъж.
Не е нормално момченце да не играе с момически вещи.

# 9
  • Мнения: 6 941
Ами аз не се възбуждам от това да облека женски дрехи. Това ненормален ли ме прави? На женско бельо се кефя ама да си е върху жената.

# 10
  • Мнения: 4 380
Ами аз не се възбуждам от това да облека женски дрехи. Това ненормален ли ме прави? На женско бельо се кефя ама да си е върху жената.

Това не важи за асексуални мъже. Laughing

# 11
# 12
  • Мнения: 25 804
На твое място ще си го върна - ще облека дъщеря и като момче и ще я нащракам едно хубаво. Да се пусне от яд, пък!  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 2 448
Голяма работа, малко е още детето и все пак това е само в къщи, а не да ходи по улиците облечено в рокля, за да му се смеят евентуално други деца.
Моето момче е на 5, но все още има мерак от време на време да се гримира с моите гримове и да облича тигровите ми бодита.  Crazy Laughing

Което обаче не означава, че бих приела за съвсем нормално мъж, вече в сексуално осъзната възраст да иска да носи женски дрехи. Освен, ако не е за някое шоу за смях.  Laughing

# 14
  • Мнения: 6 636
Ако си търсиш за какво да се нервиш нерви се.
Аз проблем нито в детето нито в зълвата виждам.

Общи условия

Активация на акаунт