Голямата новина днес!!!

  • 2 506
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Днес имаше такава тема, изтриха я. Не знам защо. Дискриминация ли, кво ли?

# 16
Танчето Дончева си развърза обаче устата, какво й пука вече, нали се оттегли.
Обаче стихотворението на Славейков, което цитира,  е страхотно и си важи в пълна сила и днес.
Не сме народ, не сме народ, а мърша,

хора, дето нищо не щат да вършат.

Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!

"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.

И не знаем, не можеме, не щеме

да работим за себе си със време.

Само знаем и можеме, и щеме

един други злобно да се ядеме...

Помежду си лихи, буйни, топорни,

пред други сме тихи, мирни, покорни...

Все нас тъпчат кой отдето завърне,

щот сме туткун, щото не сме кадърни...

Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -

а всякому мерамът е развала...

 

Не сме народ! Не сме народ, а мърша,

пак ще кажа и с това ще да свърша.


Имаше и още произведения, в които е описана същността на българския народ, пак от Славейков. Направо човек да се гръмне как вече век и четвърт ....нищо не се променя. Направо е страшно.

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 20:23 от Melani_vl

# 17
  • Мнения: 4 916

Танчето Дончева си развърза обаче устата, какво й пука вече, нали се оттгели.
...


Дончева никога не си е мълчала. Ама трябва да гледаш нещо различно от Телевизия Планета, за да го знаеш.

# 18
  • Мнения: 678

Танчето Дончева си развърза обаче устата, какво й пука вече, нали се оттгели.
...


Дончева никога не си е мълчала. Ама трябва да гледаш нещо различно от Телевизия Планета, за да го знаеш.
Освен за поправката Ванко 1 дето я вкара в парламента, че я и гласуваха  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 916

Танчето Дончева си развърза обаче устата, какво й пука вече, нали се оттгели.
...


Дончева никога не си е мълчала. Ама трябва да гледаш нещо различно от Телевизия Планета, за да го знаеш.
Освен за поправката Ванко 1 дето я вкара в парламента, че я и гласуваха  Laughing


Кога пък е мълчала за тази поправка?

# 20
  • Мнения: 678
Поправката предвижда тежките наказания за сводничество - от 10 до 20 г. затвор, да се налагат само ако престъплението е извършено с употреба на наркотици. В останалите случаи - дори ако жертвите са малолетни или непълнолетни, дори ако са повече от една, или става дума за рецидивист, престъпникът се измъква с до 6 г. затвор.
Прави си  Peace не мълча, а пламенно я защитава  Mr. Green Почвам да се замислям дали единственото й удоволствие не е просто да защитава/плюе няма значение какво, важното е гласът й да се чува. Но аз не мога да симпатизирам на хора, за които принудата към проституиране чрез побой да е по-леко наказание от това чрез наркотици. Безумието е пълно, явно обслужва интереси и беше прието, след като тя се застъпи за него.
Както и да е - надявам се "новината днес" да активизира всички нас на 5-ти юли и да покажем на самозабравилите се политици, че няма нищо вечно.

# 21
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не е нужно да ми обясняваш какво е казал, аз гледах новините. Показвам какво е казал след това.
Относно "пиянските" той така си говори, не беше пиян. Wink

Ти си гледала, аз не съм.

А Доган е наи-добрия политик в България Не ме разбирайте погрешно. Не му симпатизирам и не съм туркиня. Но кой друг успя да се задържи начело на партията си 20 години, да има толкова голям твърд електорат и така да си върши далаверите че никой нищо да не може да докаже.
Това което е казал сигурно е истина. Малко се е изхвърлил, но не е излъгал.

# 22
  • Мнения: 4 435
martisun понеже беше цитирала мен го написах . Иначе изцяло съм на твоето мнение.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Не е нужно да ми обясняваш какво е казал, аз гледах новините. Показвам какво е казал след това.
Относно "пиянските" той така си говори, не беше пиян. Wink

Ти си гледала, аз не съм.

А Доган е наи-добрия политик в България Не ме разбирайте погрешно. Не му симпатизирам и не съм туркиня. Но кой друг успя да се задържи начело на партията си 20 години, да има толкова голям твърд електорат и така да си върши далаверите че никой нищо да не може да докаже.
Това което е казал сигурно е истина. Малко се е изхвърлил, но не е излъгал.
И ти наричаш добър политик този, който върти далавери, независимо дали са доказуеми, или не?

# 24
  • Мнения: 583
доган  е виновен, но най-виновни са тези които допуснаха явлението доган и дпс! турското малцинство са миролюбив и /за разлика от ромите и нас/  работлив народ!  но по-голяма част от тях са нискообразовани и силно религиозни, което ги прави лесно манипулируеми, с цел да гласуват.

# 25
  • Мнения: 4 916
... Прави си  Peace не мълча, а пламенно я защитава  Mr. Green ...


Знам, че съм права.

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 221
Американския сенат се извини на индианците за има няма 200г робство, питам се на  нас някой няма ли  да ни плати  репарации за 500г
Или ще си говорим за арменски геноцид, евреиски въпроси и  турско присъствие, сякаш  са  били поканени  тук
А за награда  на ви  етническа партия, сякаш в Германия  където са в пъти повече турците имат партия Sad
А бе я****** им

# 28
  • София
  • Мнения: 221
доган  е виновен, но най-виновни са тези които допуснаха явлението доган и дпс! турското малцинство са миролюбив и /за разлика от ромите и нас/  работлив народ!  но по-голяма част от тях са нискообразовани и силно религиозни, което ги прави лесно манипулируеми, с цел да гласуват.
Боже , Боже колко погрешни  представи имаш за  турците, те и моите  бяха такива де като човек роден и расъл в Сф, докато   не поживях само няколко месеца  точно по време на майските събития   в район Догански

# 29

Общи условия

Активация на акаунт