Голямата новина днес!!!

  • 2 521
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички

Незнам дали да се смея или плача по повод изказването на Доган.
А реакцията на Първанов и Станишев  #2gunfire...големи идиоти и марионетки.
Евала на Татяна Дончева, тя си каза истината за нещата.

Много ме изкефи скеча по този повод в предаването на Р. Петров....."Аз съм истината, и пътят, и животът......".

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А ще ни разкажеш ли за какво става дума или ще плачеш и ще се смееш сама?

# 2
А ще ни разкажеш ли за какво става дума или ще плачеш и ще се смееш сама?

Има клипче в интернет, сигурно ще го дадат и в новините в 22 и по двете телевизии.
Сега гледайте по БНТ, аз ще потърся клипа.

# 3
  • Мнения: 678
http://politics.actualno.com/news_247535.html
Каквото си посееш, това ще пожънеш. Нека още малко си заравяме главите в пясъка, като щраусите ... надупени. И таива като Доган и царя ще ни оправят много пъти на ден за много години  Rolling Eyes

# 4


Моньо Христов: Лидерът на ДПС Ахмед Доган се изживява като султан
BLITZ - 25 Юни 14:25
Сезираме Върховна касационна прокуратура по повод изказванията на Ахмед Доган в клипа от село Кочан община Сатовча. Това заяви пред медиите в Хасково Моньо Христов, заместник председател на "Обединени земеделци" от щаба на "Синята коалиция".
Той подчерта, че Доган погазва българската Конституция с думите си изречени пред активисти на ДПС: "Аз съм властта! Депутатите нямат власт".
Моньо Христов призова главния прокурор Борис Велчев да нареди разследване срещу Ахмед Доган, който се опитва да изземе народния суверинитет! Сините пуснаха пред журналисти и клипа с изказването на Доган.
"Аз съм инструментът във властта, който разпределя порциите на фирмите в държавата. Искам да сте наясно с този въпрос", казва Доган. "Как депутат ще реши проблема за проектите и тяхното финансиране. Не е възможно. Властта е в моите ръце. В мен е концентрирана властта, не е във вашия депутат, искам да го знаете това", казва още Ахмед Доган, което сините активиски видяха и чуха в показаното им клипче.
От синята коалиция разпространиха и част от друго негово изказване, този път на събрание в Шумен. Там той казва: "ДПС е бацил. Като влезе веднъж, няма излизане... Сега ДПС ще има сигурно 500 000 избиратели, но ще дойде време, когато ДПС ще има гарантирано пакет от избиратели в най-лошия случай един милион - и българи, и турци, и роми, и арменци, и евреи, и власи, т.е . целия букет, който съставлява българския народ."
Моньо Христов от Синята коалиция цитира текстове от българската Конституция, които са грубо погазени с изказванията на Ахмед Доган. На първо място България е парламентарна република и властта е в Народното събрание, а не в ръцете на една личност, обясни Христов. От думите на лидера на ДПС излиза, че Сергей Станишев не е никакъв премиер, нещата се ръководят от Доган, а той дава заявка това да остане така и през следващите 4 години, коментираха от Синята коалиция.
Сините добавиха, че ако главния прокурор не започне разследване в близките дни, ще бъде сезиран от тях.

Тодорка Николова, БЛИЦ

# 5
  • Мнения: 4 435
По Нова ТВ го отразиха най-пълно, без монтаж, цялата реч. А след това и имаха интервю с Доган, който  си обясни думите.
Гледайте повторението на тяхната емисия. БТВ бяха доста по-кратки.

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 4 528
Какво сте се затръшкали за тоз Доган? Като не го харесвате, отивайте да гласувате, иначе ще гласуват други, нали знаете...
За мен новината на деня (освен загиналите в Чехия Sad ) е, че някакъв си шейх ще бъде награден с "Мадарски конник", само защото е най-богатият човек, стъпвал у нас.  Laughing Голем повод за награди, ей!

# 9
  • Мнения: 678
Обясни че той е властта и че ако искат да продължават да се насочват пари към тях, трябва пак да са във властта. Трябва да гласуват за депутати, които да влязат в изпълнителната власт и съответно пак да има парички, които той да разпределя. Надявам се повече хора да са гледали новините и да са чели надписите от пиянските думи на Доган. Но нали казват, че когато сме пияни си казваме каквото ни лежи на сърцето.

# 10
  • Мнения: 4 435
Обясни че той е властта и че ако искат да продължават да се насочват пари към тях, трябва пак да са във властта. Трябва да гласуват за депутати, които да влязат в изпълнителната власт и съответно пак да има парички, които той да разпределя. Надявам се повече хора да са гледали новините и да са чели надписите от пиянските думи на Доган. Но нали казват, че когато сме пияни си казваме каквото ни лежи на сърцето.

Не е нужно да ми обясняваш какво е казал, аз гледах новините. Показвам какво е казал след това.
Относно "пиянските" той така си говори, не беше пиян. Wink

# 11
Аз за Доган нищо няма да кажа...дали му възможност, възползвал се, кой няма да го направи. БСП са ми на мушката....вън от властта... стига вече с партията на бабушкерите.

# 12
  • гр.София
  • Мнения: 4 166
 Гледах,слушах.
 Все едно пък не каза истината!
 Сега всички-ощипани.

# 13
  • Мнения: X
Доган отдавна коли и беси.Сега вече си го признава и официално.

# 14
  • Мнения: 662
Аз за Доган нищо няма да кажа...дали му възможност, възползвал се, кой няма да го направи. БСП са ми на мушката....вън от властта... стига вече с партията на бабушкерите.

Ох, лошото е, че май само хората от третата възраст /и турците/ са винаги мобилизирани да гласуват.Гледах много от предизборните репортажи на различните партии.Ако си мислиш, че картинката е по-различна от "бабушкерите" на БСП, дълбоко се лъжеш.И при НДСВ, и при СДС /всъщност не знам как вече да ги наричам покрай многобройните им обединения и разцепления/, Атака и т.н-масово преобладаваха възрастните хора.Зали пълни с пенсионери-изглежда това е положението, само тези хора намират смисъл да гласуват...

Относно изказването на Доган-какво ви учудва? Думите му са факт и това не е първото му подобно изказване.Може да не е приятно да чуем истината в прав текст, ако искаме да се промени нещо не трябва само да пишем по форуми и да се ядосваме, когато седнем на по чашка.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Днес имаше такава тема, изтриха я. Не знам защо. Дискриминация ли, кво ли?

# 16
Танчето Дончева си развърза обаче устата, какво й пука вече, нали се оттегли.
Обаче стихотворението на Славейков, което цитира,  е страхотно и си важи в пълна сила и днес.
Не сме народ, не сме народ, а мърша,

хора, дето нищо не щат да вършат.

Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!

"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.

И не знаем, не можеме, не щеме

да работим за себе си със време.

Само знаем и можеме, и щеме

един други злобно да се ядеме...

Помежду си лихи, буйни, топорни,

пред други сме тихи, мирни, покорни...

Все нас тъпчат кой отдето завърне,

щот сме туткун, щото не сме кадърни...

Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -

а всякому мерамът е развала...

 

Не сме народ! Не сме народ, а мърша,

пак ще кажа и с това ще да свърша.


Имаше и още произведения, в които е описана същността на българския народ, пак от Славейков. Направо човек да се гръмне как вече век и четвърт ....нищо не се променя. Направо е страшно.

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 20:23 от Melani_vl

# 17
  • Мнения: 4 916

Танчето Дончева си развърза обаче устата, какво й пука вече, нали се оттгели.
...


Дончева никога не си е мълчала. Ама трябва да гледаш нещо различно от Телевизия Планета, за да го знаеш.

# 18
  • Мнения: 678

Танчето Дончева си развърза обаче устата, какво й пука вече, нали се оттгели.
...


Дончева никога не си е мълчала. Ама трябва да гледаш нещо различно от Телевизия Планета, за да го знаеш.
Освен за поправката Ванко 1 дето я вкара в парламента, че я и гласуваха  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 916

Танчето Дончева си развърза обаче устата, какво й пука вече, нали се оттгели.
...


Дончева никога не си е мълчала. Ама трябва да гледаш нещо различно от Телевизия Планета, за да го знаеш.
Освен за поправката Ванко 1 дето я вкара в парламента, че я и гласуваха  Laughing


Кога пък е мълчала за тази поправка?

# 20
  • Мнения: 678
Поправката предвижда тежките наказания за сводничество - от 10 до 20 г. затвор, да се налагат само ако престъплението е извършено с употреба на наркотици. В останалите случаи - дори ако жертвите са малолетни или непълнолетни, дори ако са повече от една, или става дума за рецидивист, престъпникът се измъква с до 6 г. затвор.
Прави си  Peace не мълча, а пламенно я защитава  Mr. Green Почвам да се замислям дали единственото й удоволствие не е просто да защитава/плюе няма значение какво, важното е гласът й да се чува. Но аз не мога да симпатизирам на хора, за които принудата към проституиране чрез побой да е по-леко наказание от това чрез наркотици. Безумието е пълно, явно обслужва интереси и беше прието, след като тя се застъпи за него.
Както и да е - надявам се "новината днес" да активизира всички нас на 5-ти юли и да покажем на самозабравилите се политици, че няма нищо вечно.

# 21
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не е нужно да ми обясняваш какво е казал, аз гледах новините. Показвам какво е казал след това.
Относно "пиянските" той така си говори, не беше пиян. Wink

Ти си гледала, аз не съм.

А Доган е наи-добрия политик в България Не ме разбирайте погрешно. Не му симпатизирам и не съм туркиня. Но кой друг успя да се задържи начело на партията си 20 години, да има толкова голям твърд електорат и така да си върши далаверите че никой нищо да не може да докаже.
Това което е казал сигурно е истина. Малко се е изхвърлил, но не е излъгал.

# 22
  • Мнения: 4 435
martisun понеже беше цитирала мен го написах . Иначе изцяло съм на твоето мнение.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Не е нужно да ми обясняваш какво е казал, аз гледах новините. Показвам какво е казал след това.
Относно "пиянските" той така си говори, не беше пиян. Wink

Ти си гледала, аз не съм.

А Доган е наи-добрия политик в България Не ме разбирайте погрешно. Не му симпатизирам и не съм туркиня. Но кой друг успя да се задържи начело на партията си 20 години, да има толкова голям твърд електорат и така да си върши далаверите че никой нищо да не може да докаже.
Това което е казал сигурно е истина. Малко се е изхвърлил, но не е излъгал.
И ти наричаш добър политик този, който върти далавери, независимо дали са доказуеми, или не?

# 24
  • Мнения: 583
доган  е виновен, но най-виновни са тези които допуснаха явлението доган и дпс! турското малцинство са миролюбив и /за разлика от ромите и нас/  работлив народ!  но по-голяма част от тях са нискообразовани и силно религиозни, което ги прави лесно манипулируеми, с цел да гласуват.

# 25
  • Мнения: 4 916
... Прави си  Peace не мълча, а пламенно я защитава  Mr. Green ...


Знам, че съм права.

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 221
Американския сенат се извини на индианците за има няма 200г робство, питам се на  нас някой няма ли  да ни плати  репарации за 500г
Или ще си говорим за арменски геноцид, евреиски въпроси и  турско присъствие, сякаш  са  били поканени  тук
А за награда  на ви  етническа партия, сякаш в Германия  където са в пъти повече турците имат партия Sad
А бе я****** им

# 28
  • София
  • Мнения: 221
доган  е виновен, но най-виновни са тези които допуснаха явлението доган и дпс! турското малцинство са миролюбив и /за разлика от ромите и нас/  работлив народ!  но по-голяма част от тях са нискообразовани и силно религиозни, което ги прави лесно манипулируеми, с цел да гласуват.
Боже , Боже колко погрешни  представи имаш за  турците, те и моите  бяха такива де като човек роден и расъл в Сф, докато   не поживях само няколко месеца  точно по време на майските събития   в район Догански

# 29
# 30
  • Мнения: 6 627
Честен е човека .Да е лъжа да го съдим ама то си е истина.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 18 023
Честен е човека .Да е лъжа да го съдим ама то си е истина.
Хах! Честен? За това че си признава че е престъпник? Whaasup
 Whaasup

# 32
  • Мнения: 6 627
Честен е човека .Да е лъжа да го съдим ама то си е истина.
Хах! Честен? За това че си признава че е престъпник? Whaasup
 Whaasup
А, де смятайте за какви идиоти ни смята хич не му дреме .Секциите в Турция са си разкрити автобуси или влакове ще си пристигат , а пък ние ще се чудим да ходим ли да гласуваме.

# 33
  • Мнения: 6 627
Не е нужно да ми обясняваш какво е казал, аз гледах новините. Показвам какво е казал след това.
Относно "пиянските" той така си говори, не беше пиян. Wink

Ти си гледала, аз не съм.

А Доган е наи-добрия политик в България Не ме разбирайте погрешно. Не му симпатизирам и не съм туркиня. Но кой друг успя да се задържи начело на партията си 20 години, да има толкова голям твърд електорат и така да си върши далаверите че никой нищо да не може да докаже.
Това което е казал сигурно е истина. Малко се е изхвърлил, но не е излъгал.
И ти наричаш добър политик този, който върти далавери, независимо дали са доказуеми, или не?
Да за партията си е добър политик щом я държи постоянно във власта.

# 34
  • Мнения: 583
поживях само няколко месеца  точно по време на майските събития   в район Догански

кои са майските събития Embarassed сестра ми живееше около 10 години в район Догански, бях ученичка и карах ваканции при нея. оттам са ми впечатленията.

# 35
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 695
Не е нужно да ми обясняваш какво е казал, аз гледах новините. Показвам какво е казал след това.
Относно "пиянските" той така си говори, не беше пиян. Wink

Ти си гледала, аз не съм.

А Доган е наи-добрия политик в България Не ме разбирайте погрешно. Не му симпатизирам и не съм туркиня. Но кой друг успя да се задържи начело на партията си 20 години, да има толкова голям твърд електорат и така да си върши далаверите че никой нищо да не може да докаже.
Това което е казал сигурно е истина. Малко се е изхвърлил, но не е излъгал.


И ти наричаш добър политик този, който върти далавери, независимо дали са доказуеми, или не?

Аз никого не наричам добър политик, ама търся с лупа някой, дето да не върти далавери  Laughing
А пък, за съжаление, смятам, че 90 процента от тези, дето подскачат и подрипват,
ако им се отдаде възможност да бръкнат в кацата...олеле майко  Wink
За съжаление, 20 години, с помощта на самите нас, които се оставяме да бъдем манипулирани
на политическа основа, процесите в страната ни са в много отношения деградивни.
Не знам дали са много хората сред вас, които приемат добрата идея, без значение какъв цвета й.

А да определяш, че една партия партия е партия на бабушкерите, ми говори колко са ти мозъчните клетки.
И да е на бабушкерите, кво? Ти бабушкера нямаш ли си у вас, или я изгони вече, да не те излага  Joy

dmaria, ти си абсолютна расистка, доводите ти не бива да се взимат под особено внимание  Wink
Спомням си тъпите ти коментари по повод Обама  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 298
Той Бойко Борисов ще ги оправи всички  Mr. Green

# 37
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Политиците навсякъде са си едни и същи, не се заблуждавайте! Какви кирливи чужбински ризи се веят.... Laughing Ама по-добре да не е толкова нагъл тоз..... #Cussing out

# 38
  • Мнения: 298
Политиците навсякъде са си едни и същи, не се заблуждавайте! Какви кирливи чужбински ризи се веят.... Laughing Ама по-добре да не е толкова нагъл тоз..... #Cussing out

Е,как няма да е нагъл? При тази свобода дето им дадоха на турците.

# 39
  • Мнения: 5 710
"Аз съм инструментът на властта, който разпределя порциите на финансирането в държавата. Искам да сте много наясно с това".
Мдам. Спасявайте се.

# 40
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 695
10cent's, вЕрвай ми, ако дружно се спасим при теб в Италия, и вас ще ви подредим без време  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 6 362
Днес имаше такава тема, изтриха я. Не знам защо. Дискриминация ли, кво ли?

Защото изрично неведнъж сме подчертавали, че не желаем БГ-Мамма да се превръща в арена на политически про- и анти- агитации и битки, а всяка една подобна тема е предпоставка за такива.
Абсолютно крайни сме с позицията си - никаква политика, под никаква форма, дори и силно платена.
От това следват много неприятности и загуби за нас, но смятам, че плюсовете (чисто морални), за нас и потребителите, са в пъти повече и не бихме променили отношението си по този въпрос - всякакви про- и анти- политически теми се премахват.
Полит-активистите (представители на различни партии) не спят и са тук непрекъснато, само чакат нещо подобно, за да скочат и да се развихрят.
Допълнителна причина за премахването на подобни теми е това, че се стига до изключително крайни изказвания, обиди на расова, етническа и верска основа, мнения, призоваващи към насилие.
Предотвратяването на подобни дискусии и премахването на подобни теми е защитна мярка - както за нас, като собственици на форумите, така и за потребителите - има си закони, които трябва да се спазват.
Знам, че темата е изключително актуална, болна, не - силно болезнена и естествено предизвиква много емоции и желание за дискусии, но ще заключа и тази тема.

Лично мнение (като потребител, не като собственик на форумите):
Силно се надявам тази "новина" да накара повече българи да се разходят до изборните секции на 5-ти юли, дано покажат, че са тук, че са все още част от този народ и да опровергаят Славейковите думи.

Общи условия

Активация на акаунт