Велико Търново и региона се гласи за среща-гореща

  • 15 051
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
Честит имен ден Пепи     bouquet    много хубава почерпка - ммммммммммммммммммммммм   Wink

в Марно поле най-вероятно нас си видяла - около 5мами с количките   Rolling Eyes 

хайде лека и мека   Hug

# 61
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Честит празник и от мен на всички Пепита, Пешовци и други веселяци! И аз отивам да разпускам, доизкарвам си е ся нощната смяна  morning и отпрашваме с чадото към Камен бряг  newsm41, където съвсем сериозно смятам да се НАСПЯ...
Забавни сънища, изпълнени с приключения ви пожелавам!

# 62
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Ами който може, да вземе да пусне една анкета за срещата, да се види кой по кое време може да дойде и после мястото лесно ще го измислим.

# 63
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Пепи да ти е живо и здраво името много късмет да ти носи   bouquet
честито и на всички празнуващи  newsm24

Камииииии и аз ти завидях да знаешш  Embarassed очакваме снимки поне око да плакнем Wink

Момичета да знаете дали в ВТ има принтиране на нокти, сега се зачетох из Красива мама та разбрах че и такова чудо имало по света  Thinking Сисе идеи  newsm78

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 23:48 от renyto

# 64
  • Мнения: 60
Добро утро Simple Smile

сложих една анкета - сега да видим, дали ще се видим Simple Smile

Я ми дайте предложение за рожден ден на кум, който става на 30г  Thinking
уж съм с въображение, ама ....нещо нищо не ми идва на ума...

имаше и още за казване - ама не съм се събудила

http://www.youtube.com/watch?v=xi20Si3jRIo  - наместо картинка, малко настроение ви поднасям с кафето   bouquet

# 65
  • Мнения: 276
Гласувах в анкетата.На мен ми е  удобна сутрешна среща.Или по точно не ме бърка кога ще е е ама само да не е вечерна късна Mr. Green.Че няма кой да гледа малчо и затова.Иначе през деня изобщо не ме бърка.Ние и без това по цял ден мерим улиците. Laughing

# 66
  • Мнения: 927
Пепи, приятно изкарване  Hug После ще разказваш  Grinning
Верте, весела почивка и на вас   grinning039
Лек ден на всички!

# 67
  • Мнения: 135
Ей, bandido, супер настроение ми създава тази песничка....Обожавам я! ХАйде, мами, не се излагайте и да се срещаме, че то от много канене, накрая... Sad Ние си навъртаме километража се дна мам(не е от форума) редовно между 10 и 12 и до по-късничко...в парка на Триъгълника, така че.... Simple Smile До скоро, надявам се! Приятен ден!

# 68
  • Мнения: 276
Момичета влизам да ви кажа че тончо над парка на триъгълника са открили нов детски килограм.Улицата майче е симеон велики 16.Има много хубави неща и са доста запазени.Казва се Джуджета.

# 69
  • Мнения: 60
Дидка, аз съм от Горна Оряховица.Детето ми учи в гимназията в класа на Румена Димитрова и на есен ще е в шести клас.
Момичета, исках и аз да ви почерпя с нещо вкусно , но все още не съм се научила да качвам снимки и поздрави тук. Благодаря на всички, които поздравиха и мен за вчерашния имен ден.
Иначе в къщи се почерпихме с приятели, хапнахме и пийнахме и се повеселихме.

 

# 70
  • Мнения: 1 546
Аз не съм още много за срещи, но ако мога ще дойда. Гласувах с 13-16ч, но и след 19 ми е удобно.

# 71
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Bonjour и от мене Simple Smile!
Гласувах с "не мога да дойда" Tired
Обаче някой друг път ще се коригирам, разбира се!
Знаете ли дали има Кауфланд в Горна или още го строят ?

# 72
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
и за мен най-удобното време е след 13 Wink може и вечерта след 19 но само за събота ако има на кого да оставя Ема иначе трябва да е с мен

# 73
  • Мнения: 91
Кауфланд в Горна все още не е отворен Simple Smile

# 74
  • Мнения: 6
Добър вечер от мен   Hug

и аз гласувах - принципно съм за вечерна,но не отказвам и на дневна - така или иначе сме в парка   Rolling Eyes  добре,че от време на време някоя мама се сети и дойде за малко да ни види  - като Камито например  Hug 

мойто диване го изкъпахме,започнах да го храня и той измуца 60мл и отцепииии - та сега се чудя дали ще се събуди в близкият час,дали през нощта или ще изтърпи до сутринта   newsm78 

хайде лека и мека


Общи условия

Активация на акаунт