Велико Търново и региона се гласи за среща-гореща

  • 15 054
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
pepi111, не раждам още, май няма и да е скоро, ама нека майсторите у дома понапреднат още малко. А и имам още неща за правене преди да родя. Кога ще е немската сватба?
Дидка, видях, че питаш за котенца? Какви ги търсиш? Нашата котка се окоти преди мен, в момента седи с малките при майсторите, ама като наближи да свършва ремонта трябва да ги мислим. Та някой, ако иска котета, да казва:)
iva.vt и на мен като на теб ми казват "бабите" че ще е момче, а докторите - момиче. Още малко и ще видим кой ще познае. Пожелавам ти лека бременност.
bandido - аз също много се чудя за подаръци за мъже. Човека ще хареса ли телескоп? Embarassed
За срещата, както казах съм за, стига да не раждам, и за часа нямам претенции, така че няма да гласувам Simple Smile Ще се радвам да се запозная с вас, явно повечето сте от Триъгълника или от Пишмана. Няма ли мами тук в района на с-ца Неделя? newsm78

# 76
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
Няма ли мами тук в района на с-ца Неделя? newsm78

Има ,има Flutter

# 77
  • Мнения: 141
Няма ли мами тук в района на с-ца Неделя? newsm78

Има ,има Flutter

И още има.

Аз лично съм за обедно-следобедна среща.

# 78
  • Мнения: 20
Здравейте момичета.Направо съм бясна. От днес нашата детска градина е във ваканция и понеже няма кой да гледа малката я пратих в Райна Княгиня. Преди малко мъжът ми се обади, че всички деца били насъбрани на куп в коридора а госпожа директорката дето знаела  кое дете в коя група ще е все още не е благоволила да дойде. Иде ми да отида и да си пребера детето. Това сигурно само при нас може да се случи. Иначе ако закъснея нещо с таксата ще вдигнат олелия до небето ама те да си оправят организацията - ами що пък.

# 79
  • Мнения: 135
Добро утро и от нашата банда....И "Евгения Кисимова"  от днес са във ваканция... Друга година я пращахме в "Ивайло", но тази ще си се гледкаме и ще си имам 2 опашки...Хи-хи!
Като гледам кооооолко много мами няма да дойдат на среща....Малииииии, ужас! Аз съм доволна, защото вчера Щастлива мама ни разпозна и се запознахме..... Mr. Green 
Каква среща-гореща ще е, незнам, аз гласувах за 10-12 часа, но като се замисля, всеки час може да ни е удобен, без диското....Оф, ходи ми се да поденся, но някак си няма да се чувствам в кожата си....май съм одъртяла...., децата няма на кого да оставя-мъжо ще ги гледа и ще се справи, но все пак...мисълта аз да се забавлявам, а някой от тях да реве(каката-не, но Коксъна....)не ми се нрави особено....
Е, хайде лек ден от нас и до скоро, надявам се... Simple Smile

# 80
  • Мнения: 135
оф, пак съм аз....
3des, много ми се иска котенце за свекърва ми в Дебелец, но не знам дали ми се рискува....Имахме един хубав бял котарак, който изчезна мистериозно...., от миналата година имахме пък бяла пухкава котка, която роди 3 сладура, но първо изчезнаха котенцата, а после и котката, отново незнайно къде.....И всички имат подозрения за комшията-съдист, който най-вероятно ги е натровил! Не знам как може да съществуват такива хора....  #Cussing outИ сега, пак искаме коте, но ме е страх да не му се случи нещо... Ако няма на кого да дадеш, все пак...., ще се включим!И ще се надяваме този път всичко да е  Mr. Green, защото в противен случай ще има  #2gunfire за комшията!....Пък ако случайно мама котарана просто е забегнала за седмица-две и се върне, ще сме най-щастливи!....

# 81
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
denitcheto , лоши хора ей, и ние май имаме един такъв комшия като гледам съседските котки как куцат Sad Нашите са още малки, като поотраснат и като тръгнат да свършват майсторите ще пиша пак - някой ако иска да вземе Wink
Zeleno meche, Доти, трябва да се запознаем някой път Grinning

# 82
  • Мнения: 873
здравейте!
включвам се да ви разкажа за едно от дечицата в нашия парк,което направи рекордно ходене на ясла за цели 15 минути,преди да го отпишат.
та завели го хлапето сутринта и вместо в уговорената с родителите група,го настанили в сборната.бащата видял,че има доста болни дечица и попитал как така са на ясла,а директорката отговорила,че децата си имат бележка от лекар,че са здрави,нищо че кашляли и били сополиви Sickпрежалили се нашите хора,оставили си детето и много притеснени отишли вкъщи.таткото,обаче,казал,че не може то така-детето попадналало в навалицата,и то все с болни деца.запалил колата и отишъл да го прибира.стига до яслата и започва да звъни на вратата,но не му отваряли.видял през прозореца,че децата пищят и се бият там,а двете лелки,които били на смяна,си разговаряли спокойно.нашето дете и то ревяло с разбита уста и ожулена ръка и никой не го поглеждал ooooh!.таткото пак звъннал,пак не му отворили,той побеснял,теглил един шут на вратата и така привлекъл вниманието на персонала.взел си детето и се сбогували с яслата Crazyаз бях потресена и си спомних,че снощи със съпругът ми си говорихме къде ли трябва да поискаме разрешение,за да сложим камери в групата на Лили,щом тръгне на ясла,ако скапаната програма с детегледачките не тръгне най-накрая Crazy
Веси,Мони и Наде,само дето си тръгнахте вчера от парка.ние се сгушихме там,под дървото и два дъжда преживяхме Laughingи за вас щеше да има място и да си разказваме приказката за Дядовата ръкавичка hahaha

# 83
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Деси за коя ясла става въпрос?
Това за камерите ми се струва  Crazy

# 84
  • Мнения: 276
Мале мале като знам че и моето дете е записано за ясла. #Cussing out

# 85
  • Мнения: 295
Добре де-сега ясла,после идва градина,1ви клас-все ще им треперим ли на тез деца?
Моя син редовно си лепва вируси,понякога го спирам от ясла и заради хрема по цяла седмица и не минава и не минава хремата.Гледам макс да не го пускам болен,но те там си ги менкат постоянно вирусите.
То е ясно,че с мама/баба дори гледачка детето ще е най-добре,но повечето от нас все пак по различни причини си записват децата в заведенията.
Един ден ми се видя дори ухапан,да не говорим,че е все надран-пада става,дори и синини има.Е какво пък-най-големите си белези и удари ги е получил в мое присъствие.
А това Деси,което разказва наистина е много неприятно,та родителите си преценяват вземат ли го или не.Те първите дни всички реват.
За камерата-не мисля,че някой ще разреши подобно нещо-аз самата съм си мислела как искам да го видя как се държи в групата с децата и т.н.,но освен през оградката докато играе навън,не ми е идвало ннаум да шпионирам.И това,което видях в дворчето ме изуми-сина ми се беше чинно наредил на опашка на пързалката ,изчака си реда и тогва се пусна.Изобщо,когато е в двора на яслата все едно е ударил джакпота Mr. Green

# 86
  • Мнения: 263
Интересна ясленска история... мен поведението на лелките ме втрещи повече, май не само вратата, а и те заслужават шутове. За свръхпротекционизма съм съгласна с Ками. Хубаво е детенце да знае как само да се пази и грижи за себе си от малко, ама чак пък такова безхаберие от страна на персонала - разбита уста и те си говорят  #Crazy И на мен ми стана любопитно коя е яслата...

Аз пък вчера минавах с количката покрай детската градина на Картала и на децата им беше хвръкнало перцето на федербала извън оградата. Чух ги да си говорят:"Ей сИга кат' минИ някой чУвек шъ му кажИм". ЧУвекът съм аз и към мен се обърщат с думите:"Ей, я ни дай онуй!"  Shocked Shocked Shocked Подадох им го и както се сещате и сами нямаше нито благодаря, нито мерси... Мен някак си това ме тревожи повече... Представям си как с тези деца Дара ще си играе и ходи на училище и ми става едно тегаво.

Така де... кажете сега за срещата. Като гледам анкетата май да вземем да променим датата, за да е удобно за повече. Или да си направим мини-среща на 4ти, а гранде среща по-късно?

# 87
  • Мнения: 135
Та наистина за коя ясла става въпрос?...Защото ние скоро си срещнахме г-жата от "Слънце" и тя ни предупреди, че никъде нямало места дори и за догодина и да си подаваме документите бързичко....Много се чудехме къде, Слънце сега ни се вижда много далеч и днес подадох за "Пролет" и сме с номер 169.... Sad Не знам дали ще успеем да се класираме изобщо...
Иначе за болните на градина и ясла мога да кажа, че понякога родителите не обръщат много внимание, понякога просто някой имат сенна хрема и т.н. Едно ми е ясно-никой не иска да води детето си болно на градина и да го мисли по цял ден, докато работи..., а ако няма баби или някой друг да се грижи става сложно....Минала съм го този период...И ми предстои втори подобен... А пък отношението на лелките-без коментар! Просто когато е такова пложението и са сборни групите изобщо не е подходящо за едно детенце, което тепърва ще привиква на режима в яслата.... За камери-едва ли някой ще го позволи...И на мен ми беше чудно преди че не допускат родители, на Ники в яслата никога не съм виждала спалното помещение например..., а всеки иска да знае къде и как е детето му, дали ще му е комфортно и т.н.
Е, хайде да не ви занимавам повече..
Ние на 7 заминаваме във Варна и не знам още кога ще си дойдем, та...ако не се срещнем на 4, отпадам за момента....

# 88
  • Мнения: 822
Хм, вземам леко да се пУаша от цялата тая магария с яслите. Но за съжаление вариант друг при мен засега няма. Евентуално ако сменя работата с по-платена и да си взема детегледачка... Деси, какво й куца на оная програма? Не съм се интересувала, но май имали една камара изисквания и увъртания... Как стоят нещата?
Ние на Карталската ясла сме 119 номер и не се знае дали изобщо ще я приемат....

# 89
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Момичета, ако знаете някой да подарява котета, свиркайте, че е умряло котето на едно приятелско семейство и си търсят. Даже са звъняли по обяви, но все скъпи били, а много искат! Много се бяха привързали към предишното  Cry

Общи условия

Активация на акаунт