Велико Търново и региона се гласи за среща-гореща

  • 15 052
  • 298
  •   1
Отговори
# 90
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Nadejda:))),  подарявам 4 котета, но са още на десетина дни. Мисля, че трябва да сучат около месец и половина, след това, който иска - негови са  Grinning Оглед - възможен всеки ден от 9 до 21 часа, без почивен ден Party

# 91
  • Мнения: 141
Стига бе, Деси, на 15 мин. ли си е разбило устата детето?! Винаги съм се чудила как една лелка гледа 30-тина деца, ама вече на нищо не се учудвам.
Моарейн и аз ходих да питам за програмата, имат само 28 бройки, които естествено са запълнени, 70 чакащи деца, които най-рано след половин година ще започне да ги огрява, и то в случай че се освободи място, абе напразни надежди.
И аз си мислех за отлагане на срещата или микро и гранд среща както Мартеничка е предложила, в края на крайщата не сме за един ден, както се казва де.
3Дес, когато кажеш можем да пием кафе в Неделята, стига да е от 13 до 15 часа някъде, че тогава ми е удобно.

# 92
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
Деси пусна бомбата и изчезна  Wink По разбираеми причини аз няма да взема отношение  Mr. Green  Mr. Green
Днес бях за първи път от две години и половина на работа  Flutter След това едвам успях да се справя с всичко вкъщи  Crazy За сутрешна среща ще съм налице едва след две седмици, но съботно-неделна няма да откажа по никое време  Hug Знам, че преди време спорихте за сладкарници, аз нямам предпочитания, мога да преглътна една "Неделя". Така че защо да не спазим датата, но който може да дойде в "Неделя", а който иска - вечерта. Само предлагам, де  Rolling Eyes

# 93
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Браво Serenity', най-после някой с конкретно предложение. Аз съм ЗА мястото, нищо, че не ми е много близо, ама тъкмо да се поразходим. Явно дневна среща е удобна за повече хора. Там ще сме отвън нали, че с тия колички... Айде казвайте дали сте съгласни с мястото. За часа нямам претенции  Peace

# 94
  • Мнения: 350
Браво Serenity', най-после някой с конкретно предложение. Аз съм ЗА мястото, нищо, че не ми е много близо, ама тъкмо да се поразходим. Явно дневна среща е удобна за повече хора. Там ще сме отвън нали, че с тия колички... Айде казвайте дали сте съгласни с мястото. За часа нямам претенции  Peace
Peace Peace

# 95
  • Мнения: 276
И аз съм съгласна.Само да не вали Praynig“В колко чаът.В10 newsm78

# 96
  • Мнения: 6
Добро утроо   Hug 

Щастлива мама - няма да вали,спокойно   Wink

така като гледам анкетата - 10ч е най-удачно   Peace


# 97
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Zeleno meche, за съм за кафе в 13-15 часа, кажи кой ден Simple Smile
За срещата пак съм за, и да вали има винили, които пазят от дъжда Simple Smile

# 98
  • Мнения: 873
не съм изчезнала Peaceяслата е Мечо Пух,2ра група Crazy
ама аз и позитивни истории за ясли мога да ви разкажа-моята племеница в Пловдив тръгна на ясла през април и още на втората седмица рекла на майка си,че наяма да си ходи наобед,а ще спи с децата.много е доволна малката,целувала лелките на раздяла всяка вечер и си взимала чао с всяко дете.дечицата обаче са 18,а и лелките явно са готинки.вярно,преболедува си детето всеки месец,като последно 2 седмици кара гнойна ангина,но си ходи с мерак на яслата. а за камерите не знам защо ви се струва пресилено newsm78в училищата нали има на някои места в цел безопасност и охрана,та и моята идея е за това Peace
програмата за детегледачките не е голяма философия,просто в бюджета май са я сложили на последно място по финансиране.ние се записахме през април,имаше чакащи от януари.бяхме 26 номер,в началото на юни станахме 12,сега сме 8 и така.....но до края на лятото пари не се очакват #2gunfire
ама вместо да се ядосвам,що ли не отивам да си стягам багажа,че утре пътуваме за Поморие,ще си изкарам почивката и като си дойда,пак ще се нервирам на нова сметка Crazy

# 99
  • Мнения: 927
Деси, това с камерите е разумно и възможно ако се гледат от охрана, а не от всеки родител решил да наглежда детето си с камера.
Аз и преди ви казах - колкото повече вие се пришашквате с тръгването на ясла, толкова по- стресиращо е за самото ви дете. Тарик на втория ден си остана за цял ден - не е кой знае какво постижение. Жалко, че има и лоши примери и наистина съчувствам на това детенце, но нашите деца не са нито първите, нито последните ,които тръгват на ясла.
Ками, къде са снимките? Heart Eyes
Ако има среща на 04.07. в 10ч. ние най-вероятно ще дойдем в "Неделя".

# 100
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Весе,по-точно не бих могла да го напиша Peace
За среща в 10.00 и аз съм готова.

# 101
  • Мнения: 295
Ами нямам време да кача снимки за сега,а и фотото ми се счупи и само клипове правех и снимах с телефона,чакам тук една съфорунмка,която беше с нас и снима да ми прехвърли нейните и тогава ще кача Mr. Green
За срещата в 10.00 мога да дойда да се запознаем ,с който не с епознавам и да забягвам за работа ,че съм от 10.30 в събота Mr. Green

# 102
  • Мнения: 927
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА abcxyz! МНОГО УСМИВКИ И щАСТИЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ!

# 103
  • Мнения: 268
Момичета сещам се да питам нещо, което гложди любопитството ми. Виждам, че си имаме и един татко в групата -калпазанчо, но до сега не съм го срещала тук.  Има ли го все още или не ни посещава  форума вече?

# 104
  • Мнения: 263
 А сега де... аз лично този татко не съм го засичала никога. Обаче, си имаме друг татко, който ни навестява чат-пат - Lancome (съпругът на Buterfly).  Peace

Общи условия

Активация на акаунт