137 DE - Кой пръв ще се изкъпе в калното море?

  • 15 181
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 636
Аz можех да се иzкъпя първа  Mr. Green, но вече го няма, иzпари се. Сърфи, темата ти не е zавършена, липсва фото от морето  Laughing
Майра, zа съжаление се среЩа сред нормалните. Това е болест, която хората не zнаят, че я имат, ако може да се нарече болест. Виж в гугъл Boarderline Syndrom. С това е бил и колегата на мъжа ми, който април се хвърли от 45м мост. Никой не е предполагал, че го има, психоложката му го е каzала.
Минах да се zапиша, zа да не ви търся в неделя, скоро zаминаваме по други краиЩа.

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Някакъв дръвник се опита да ме прегази преди малко. Вървя си аз (ок, по улицата, но как да вървя по тротоара, като тротоара е паркинг?) и оня прази ляв завой без да намали ама изобщо, с някаква бясна скорост и нулева видимост, на ъгъла точно едни храсти, дървета и аз. Щеше да мине отгоре ми като едното нищо. Ясно че не е виновен че аз съм на улицата, където не ми е мястото, нито че храстите му пречат да ме види, но като завиваш намаляваш, това и децата го знаят.

# 17
  • Мнения: 1 090
Тоничка, добре пристигнала на немска земя!

Ние мързелуваме, глезят ни и засега ни е добре. Марина се пренесе да живее у леля си и цял ден си играе с братовчед си. Времето е горещо, но скоро може и да завали, че нещо се е смръщило небето.

# 18
  • Мнения: 11 315
Дзак! Прочетох отчета на Сърфи - добра работа! Особено след коментара на Гюнтер. Не пускай метлата и действай!
Аз си поплаках тихичко сутринта за Джако. Малко ме съмнява, че не си е помогнал сам. Да видим резултата от аутопсията какво ще покаже.
Аз се мятам сама на метлата, че ме чака подготовка на торта и украса за партито на девойката утре.  Whistling Crazy

# 19
  • Мнения: 7 605
Чудя се аз защо не получавам известия за нови отговори в темата, а то било защото отговора ми бил изтрит.  Close

Благодаря!

# 20
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Чудя се аз защо не получавам известия за нови отговори в темата, а то било защото отговора ми бил изтрит.  Close

Благодаря!

Танче, къде това бе????

# 21
  • Мнения: 7 605
Чудя се аз защо не получавам известия за нови отговори в темата, а то било защото отговора ми бил изтрит.  Close

Благодаря!

Танче, къде това бе????

Tук, тази сутрин.

# 22
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Е, че какво толкова си написала и кой го е затрил?

# 23
  • Мнения: 7 605
Че не ми харесват обобщения от рода на "всички, без изключения", когато се говори за цяла нация.

Я да видим сега, дали пак ще се трие.

# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добре, че сте вие, за да хвана клюката с Джако, той наистина се споминал.. Shocked

Питанка към Татяна: ако детето ходи на даскало, което се плаща, тази такса приспада ли се после от данъци?

Питанка към Ванче-Мамче: ще се записваш ли за кърмачески тениски, ако да, и си на място за получаване, би ли взела и моите?

Сега остава да намеря и предишната тема, за да хвана и останалите клУки...

# 25
  • Мнения: 7 605
Питанка към Татяна: ако детето ходи на даскало, което се плаща, тази такса приспада ли се после от данъци?
.
http://www.vedix.de/einkommensteuer-schulgeld-ist-nicht-mehr-absetzbar-702/ все още да, скоро не.  Wink

# 26
  • Мнения: 707
Един ден да не влезна в маммата и толкова неща са се случили  Crazy.

Сърфи,
голямо  Hug за вас със Симона! Детето да оздравее бързо и забрави ужасната случка, а "лудият" велосипедист да се научи да гледа къде кара  ooooh!. Ти гледай да "скъташ" някъде преживяното и дано и твоите спомени скоро избледнеят  Tired.

Смъртта на Джако много ме изненада. Никога не съм му била фенка, но той наистина беше изключителен! Мир на праха му.

Аз отивам да стягам куфари. Утре летим към топлите страни  Sunglasses. Омръзна ми лошото време тук и нямам търпение да се насладя на мамините гозби.

Пожелавам ви спокойно и топло лято и само положителни емоции  Hug!

# 27
  • Мнения: 32
Питанка към Ванче-Мамче: ще се записваш ли за кърмачески тениски, ако да, и си на място за получаване, би ли взела и моите?

Може би няма да съм там, но ще ми ги вземат и естествено мога да кажа да вземат и твоите. На 11.8. се връщаме в ДЕ и ще мога да ти ги пратя.

# 28
  • Мнения: 166
Сърфи голямо  Hug з атеб и малката бонбонка. Дано се оправи бързо и забрави за случката ти, че няма дя зябрявиш е ясно. И аз бих подала жалба в полицията Peace

Тоничка добре дошла на немска земя.  Много успехи и хубави моменти. Пътят към Германия е труден. Ние като идвахме насам пътувахме 48 часа  Confused

Вече сме отново в София. Утре си идваме на немска земя и се надявам дя пекне слънцето.

Майра супер готини снимки. Да ти е жива и здрава малката сладурана. ЛЕле как хвърчи времето  ooooh!

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз ще пътувам тея дни. Мисля - на трети. И аз отивам мама да ми готви. Simple Smile Не съм се прибирала от няма и два месеца, а ми се струва адски много време... Мислех да си ходя за повече време, ама няма да стане, и на 11ти сигурно ще се прибирам че имам ангажимент на 12ти. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт