За антибиотиците?!?

  • 2 563
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
... противно на всяка логика, свеки не е боледувала с години, само защото пие редовно АБ! ...

Не е заради това, наследственост е при нея, което не значи, че не е възможно да се срине изведнъж. Но това, което прави, вреди на хората, които не са имали късмета да наследят завидно здраве и прихващат бактериите.

# 16
  • Мнения: 1 167
Сега като се замисля и свекър ми и бабата я боледуват веднъж в годината я не. Трябва да подпитам дали и те така лековерно не взимат АБ. Много се дразня  #Cussing out
А АБ не действат срещу вируси ли? Те с какво се трепят тогава? Сори за тъпите въпроси, но се оказва че откривам нови неща за мен.

# 17
  • Мнения: 2 011
Сега като се замисля и свекър ми и бабата я боледуват веднъж в годината я не. Трябва да подпитам дали и те така лековерно не взимат АБ. Много се дразня  #Cussing out
А АБ не действат срещу вируси ли? Те с какво се трепят тогава? Сори за тъпите въпроси, но се оказва че откривам нови неща за мен.
АБ не действат на вируси!!!
АБ действат на бактерии след направена антибиограма за да се установи кой точно АБ ще действа на  бактерията! Организма се бори сам срещу вируси и се използват други лекарствени средства срещу неприятните симптоми - висока температура, разстройства  и пр....  Peace

# 18
  • Мнения: 46 520
... Организма се бори сам срещу вируси и се използват други лекарствени средства срещу неприятните симптоми - висока температура, разстройства  и пр....  Peace

 Peace
Сам. Дават се само неща, които облекчват състоянието и не са АБ - капки за нос, нещо за повръщане и т.н.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
... Организма се бори сам срещу вируси и се използват други лекарствени средства срещу неприятните симптоми - висока температура, разстройства  и пр....  Peace

 Peace
Сам. Дават се само неща, които облекчват състоянието и не са АБ - капки за нос, нещо за повръщане и т.н.

+ много витамини.

# 20
  • Мнения: 1 167
Ясно. М/у другото сега говорих с мъжът ми и го питах, дали е виждал майка си болна. Той бая се замисли и каза не, по скоро е виждал неразположена за ден - два и това е. От това си правя заключение, че свеки е някакъв природен феномен щом за толкова години не се  е натровила от АБ. А може и да е вампир  bite

# 21
  • Мнения: 1 167
Не успях да удържа фронта и мъжът ми си взе АБ  Confused

# 22
  • Мнения: 801
BulbТайната на свекърва ти е в професията й, а не в антибиотика. Лекари, учители, аптекари и хора, които имат директен контакт с много хора изграждат силен имунитет през годините. Почти не е останал вирус, който да не е имала.

Общи условия

Активация на акаунт