Има ли мами имали Форд Ка???

  • 4 437
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
имам приятелка с Ка, не съм чувала да се оплаква, но си я избира доста старателно и е сравнително нова.
не е до модел, а до конкретен автомобил.
иначе, простотии ще чуеш всякакви, както във всяка тема за автомобили.
аз лично бих чела във форума на Форда, не тук.
Много добре казано, ама без последното изречение - точно в специализирания форум е пълно с манияци на любимата марка, дето само се хвалят и за жена специално е трудно да отсее кой говори истината. С риска да стана досаден - колата от БГ си е жив хазарт!

# 16
  • Мнения: 1 236

Та искам да попитам има ли мами с Форд Ка да кажат преки впечатления за тази кола и да помогнем на момичето че горката е много стресирана.

Имам двама познати с Ка, карат ги без проблемно вече петилетка без никакви оплаквания. Има си и достатъчно място за багаж отзад, освен ако не тръгнеш да купуваш слон  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 377
...сипвам му бензин веднъж на три седмици...

Много яко изказване  Mr. Green Голям довод.

Еее, хубаво де  Embarassed аз щото от мойта си камбанария гледам  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 8 932
Возията и е малко като на кофа за боклук (не че съм се возила в последната) Joy Но аз по-принцип недолюбвам марката Форд. Успех на колежката ти, всичко е до късмет. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 13 206
по мои сметки ми гори градско 8 на 100.

Това е много за тази кола.. На мъжа ми колата 115 коня с много по-тежко купе и от марка набедена, че харчи много гориво сме я засичали 8 на 100 градско в София  Wink

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
...сипвам му бензин веднъж на три седмици...

Много яко изказване  Mr. Green Голям довод.

Еее, хубаво де  Embarassed аз щото от мойта си камбанария гледам  Laughing

Е, да де. Понеже най- вече зависи колко я караш през тези седмици и за колко лева сипваш  Simple Smile Аз мога и за 10 лв на три седмици да слагам, ама като ми стои колата в гаража...

# 21
  • Мнения: 3 219
До преди месец и нещо имах Ка, карах го от есента. Не лоша малка градска колица. Не съм имала проблем. Зимата си газеше в най-големите ледове.

# 22
  • Мнения: 334
по мои сметки ми гори градско 8 на 100.

Това е много за тази кола.. На мъжа ми колата 115 коня с много по-тежко купе и от марка набедена, че харчи много гориво сме я засичали 8 на 100 градско в София  Wink

Права си, не е малко, но не е и много. За Атина особено, тук е тръгни-спри, 16 км ги взимам за от45 мин до 1 час. Форд по принцип не е много икономичен доколкото съм чувала, но пък примерно скоро се рових, нов Ситроен градско му дават 9 за двигател 1.4, така че съм си доволна от моето 8. Каква марка е колата на мъжа ти?

За возията, Анна, то си зависи и кой те вози Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
MaryJane, БМВ е на мъжа ми, при това доста старичко  Wink
Тук в София в задръстване и повече от 45 мин може да откараш за 10-15 км. Аз не знам що си мислех, че като е лекичко купето и малка кубатурата трябва по-малко да харчи. Аз карам Форд, голям е 1,8 и харчи 10 на 100 газ, а иначе фабрично го дават толкова бензин  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт