Мама МАРТенска слабее,а бебчето й дебелее!

  • 13 795
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • русе
  • Мнения: 335
Момичета, следете http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383428.msg11676614#msg11676614 за датите на лекциите по градове! Пожелавам ви успешен ден и много радост около мъничетата!

# 16
  • Мнения: 660
Така прочетох ви и сега да допиша това-онова...

TaniaR, ми пробвай да слагаш така кенгуруто, може и да ти е лесно, то от първия път едва ли ще стане, но аз така съм се специализирала, че ми е лесно и дори я свалям като е заспала в него по този начин. Peace

Айрис, Честит рожден ден и от мен! Бъди здрава и щастлива!

veselina_s_p, то подкрепа си трябва. Аз за сега държа фронта със спорта, ама да видим какво ще каже кантара утре /умишлено не се качвам всеки ден, да не се депресирам Embarassed/. На мен раничко ми се струва да я отбивам на 8 месеца... да видим... Peace Тя и Рая не иска биберони никакви и вода пие само с лъжица /после я плюе де/, не признава биберон и шише, та съм и купила чашка с накрайник и ще я пробвем с нея да видя как ще са нещата. Peace

sia, катеричките са много симпатични, ама ми вършеят из терасите... но най-ме кефят като почнат да разиграват кучето и си мисля, hahaha че го правят умишлено, щото са едни изпълнения... слизат от дървото по земята и като ги подгони Роко се мятат и катерят със скоростта на светлината. Joy А ако ги видиш как висят на стената на къщата /мазилката е пръскана и могат да се задържат/, като прилепи.... Мъж ми се шегува, че това били живите му ловни трофеи... Joy

Ей, добре, че ни подсети sia, за сините книжки и ние още не сме я взели нашата...

oki4, ние още сме на СебаМед и проблеми нямаме. Аз също мисля да ползвам Бюбхен, или Саносан, но след поне 2 месеца - сега ми се струва рано да сменям медицинската козметика. Peace Дано при Мария това е само начална реакция. Peace

tedsan, и нашият аптикар ни препоръча А-дерма и взехме кремчето против подсичане, защото обикалях из аптеките в София и не открих СебаМед-ския такъв и също съм много доволна. Peace

Elwing, и аз не вярвам на 100% за прегрешенията на Джако и шума, който вдигнаха от това.  Peace

# 17
  • Мнения: 222
Привет и от нас  Hug
Белла   bouquet , само дето и аз не съм сред тези мами  Mr. Green
Честит рожден ден на Любима и Айрис  newsm18 newsm18 newsm18
Честити месечинки на бебчовците от днес   uraи специални поздрави на нашата приятелка Мария   party023
Ние днес изпреваршхме дъжда и се поразходихме, сега го чакам да се разбуди, да папка и пак ще поизлезнем, че тук грейна пак слънце  Peace
За банята- и ние всеки ден я правим тая процедура. Знае си графика човечето и си я чака с нетърпение. главичката всеки ден я мием, но може и да поразредиме малко. Крусти и такива гадости, никога не сме имали  Peace

# 18
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Бела едно предложение от мен
Мартенското бебче вкъщи си стои, че навън пороен дъжд вали
Благодаря ви за пожеланията момичета, много ви обичам   bouquet
Нашия батко направи поредната беля, спукал една изграчка и сега ръцете му са оцветени в ярко червено. Лошото е че не се трие с нищо/спирт, мокри кърпи не действат/пък и водата ни я спряха. Аз като го погледна прихвам да се хиля, снимах му ръцете а той се цупи че му се смея.
Ние се къпем всеки ден значи и бебето ще го къпем всеки ден, я под мивката, я във ваната. За него ползвам гелчето на Джонсън, главичката два пъти седмично я мием с него иначе само с водичка я плакнем, има крусти на главата, но те не са от козметиката.
Ще се изнасяме навън, че с двамата вкъщи не се издържа, може да се засечем с някоя мама на кафето. Еля аз събота и неделя надали ще вършея из квартала/годишнина, гости, пазаруване/, но от Понеделник може да спретнем едно целодневно кафе.

# 19
  • София
  • Мнения: 659
  newsm59 Честит рожден ден на ЛЮБИМА и Айрис  - цялото щастие на земята да ви се стовари на главата  newsm67

 Честити месечинки на празнуващите днес бебоци  baloni - много радост да носят на родителите си

 Мили майчици, аз зачезвам трайно, но като се върна ще се хваля с ремонтирана баня, тоалетна и т.н. дребни местенца из апартамента.
 С някои от софийските мами може и да се видим на срещичка -Зеленкото обеща да ме информира за тях, за което и благодаря от сърце   bouquet
 Много ще ми липсвате, но не си заслужава да вкарвам интернет за има няма два месеца. Като се върна ще си наваксам с висенето по форуми, а сега ще се радвам на дечицата си и племенницата.

 И да не ме забравите ей Wink!

# 20
  • Мнения: 4 428
Тони, за отбиването, ами не ми се разправя с кърмене толкова време честно казано  Embarassed Мисля, че 8 мес, от които 4мес само на кърма е един добър старт  Rolling Eyes С Маги на 8мес ми беше останало само едно чисто млечно хранене - преди лягане. Аз за това мисля тогава да минем на АМ пък докогато иска да го пие. Маги се отказа от него на 1,5год.

Да се похваля с новите ми обувчици. Току-що си ги взех:
http://media.snimka.bg/3457/013170129-big.jpg
http://media.snimka.bg/3457/013170130-big.jpg
http://media.snimka.bg/3457/013170125-big.jpg
http://media.snimka.bg/3457/013170131-big.jpg
http://media.snimka.bg/3457/013170132-big.jpg
http://media.snimka.bg/3457/013170133-big.jpg
За жалост чехлите са ми малки и заминаха в Продавалника  Tired Но пак си струва. Двата чифта заедно с доставката ми излезнаха 60лв  Flutter Тук само за ботушите ще платя поне 100лв  Money
 

# 21
  • Мнения: 10 011
Честит рожден ден на Айрис и Любима!  newsm59  ura
И аз качих снимки на Тоби
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379662&pid=13170213
Големи сладури тези наши бебоци, до сега разглеждах снимки, всички са прекрасни. Беба, Стефан има супер перчем!

# 22
  • Мнения: 267
Честито на рожденничките  Hug да сте много здрави,щастливи и обичани  Hug
Ох тия дни нещо не съм на кеф,тоя моя син ме побърква  ooooh! ooooh! ooooh!.Направо е нетърпим,когато му се приспи изпада в изтеричен рев,все едно не знае как да заспи,аама така се дере,чак и аз плача с него,до сега никога не е правил така,реве с затворени очи,слагам го в количката посинява и така около половин час и заспива като препариран,после на събуждането се повтаря същото,отваря очита и наддава същия вой  smile3518,луднах вече,всички комшии дойдоха да проверят да не би да го коля  #2gunfire,сега се дере на двора в количката и майка ми се опитва да го приспи  ooooh!
Иначе днес педи го гледа уж му няма нищо,според мен не са колики,не знам,не можем и да излезем,че като се захласне отиде 1 час реване
Та така оплаках ви се от моя ревльо  Whistling
Дез,голям сладур е Тоби да го нацелуваш  Hug
Иначе за масажа и ''трънчетата'',нали ви казвам сяка вечер го масажирам и излизат,кога повече,кога по-малко,но винаги излизат,но и аз не мисля,че от това плаче  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 263
Абе, аз уж писах, а пък не ми дава отчетени отговори. Я да се записвам- и сега ще чета.

# 24
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Милички, мерси за пожеланията, много се трогнах  Hug   bouquet . Всички да сте живи и здрави и мноооого обичани  Heart Eyes

Айрис и на теб честито, всичките ти мечти да стават реалност  newsm59

Ние днес уж решихме да обядваме семейно и тържествено в ресторант... е няма такъв филм - Софи огласи целия ресторант (нали за капак и валеше и не можеше навън), то не беше мрънкане, пънене, повръщане  ooooh! Та набързо ни сложиха храната в кутии и айде, поживо по здраво вкъщи  Tired

За къпането - при нас си е традиция. Ако не я изкъпя (както снощи например, заради хепатитната ваксина) е супер неспокойна и не заспива до посред нощите. В момента, в който я прекарам през водата (естествено че не ползвам миещия гел всеки ден, освен за дупето) и мине ритуала по масаж и обличане на пижама, вече е спокойна, отпусната и готова да си пие млякото заспивайки. Абе традиционалистка и това е Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 18:13 от ЛЮБИМА

# 25
  • Мнения: 13
 newsm09 ЗДРАСТИ И ОТ НАС !
ЕДВА СМОГНАХ ooooh! WhistlingДА ВИ ИЗЧЕТА,НЕ БЯХ НА ЛИНИЯ 4 ДНИ, А ВИЕ ТОЛКОВА СТЕ ИЗПИСАЛИ....
ЧЕСТИТО НА МАМИТЕ -РОЖДЕНИЧКИ ДНЕС
, smile3525  ,

 КАКТО И НА МЕСЕЧИНКИТЕ   newsm59  party002  party023

  ....продължавам да чета.... newsm78

# 26
  • Мнения: 2
veselina_s_p, ако пазаруваш от щатите обувки ето ти два сайта с хубави цени www.lovemyshoes.com, www.dsw.com

# 27
  • София
  • Мнения: 49
Честито на всички, които имат повод  bouquet
Моля майчетата, които дават вече сокчета, споделете с какви лъжички/каква марка/ и от какви плодове?  

# 28
  • Мнения: 88
Deziderata стефан си се роди с пер4ема, в болницата се смееха, 4е ми го носят с гел наравена при4еска  Simple Smile сега му попорасна коси4ката и незнам до годинка как 6те е на дължина, не ми се иска да го постригвам преди това, та може да заприли4а на моми4енце кикикики

Тоби много сладко спинка на новите снимки, направо е като ангел4е Wink))

колкото порастват се по-сладки стават, оформят се, някак разбиране в погледа им срещаш, ама много са ни сладки на вси4ки бебоците пу пу пу пу направо ми прави впе4атление, 4е все по-красиви деца се раждат  Grinning

kris4e, аз бях купила на 4иполино 2 лъжи4ки, които си променят цвета в зависимост от топлината на продукта в тях но са по-твърди, сега звех една купи4ка с капак, 2 отделения за каша,пюре.. и специално място за лъжи4ката (много удобно и за 4истата лъжи4ка и когато ве4е е изцапана - да може да се прибере - например като си навън) - лъжи4ката е супер мека, за да не го заболяват вен4етата, нали сега запо4ват малко и зъб4етата да пробиват та им е болезнена зона - марката е TOMMEE TIPPEE.

ето такава - зелена

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 18:33 от беба

# 29
  • Мнения: 967
Любима - ми козирози - кво да ги правиш - консерви са си и толкова! Като знам Марти какви строги погледи ми мята, ако не направя нещо точно както трябва....

Ходихме да даваме кръв за изследванията за алергия - 4 пъти го бодаха Марти в ръчичките и накрая от краченцето му взеха кръв! Направо толкова много рева, даже помежду ни пускаха да се разходим навън и да се успокоим, че той щеше да колабира душицата - почервеня и почна да се дави от рев! Като парцал съм! Дано да си е заслужавало!

Айрис, много ми хареса предложението за тема smile3521 - много е актурално, то с тази прогноза за дъждовно лято...!

Общи условия

Активация на акаунт