Бира,скара,кафене,а ОКТОМВРИйка на море!

  • 10 489
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
И аз да се запиша в новата тема!
Наистина е много хубаво направена  bouquet
Ани, страхотни са снимките ... Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 58
Темичката ни е прекрасна.
Ани снимките са супер.

# 17
  • Мнения: 22 908
Който пусна темата-браво.
Ани ,страхотни снимки.
Атадарче,аз не сикам секцио нито предизвикано и ако Ковачева я няма,а не се реша при друг лекар,ще сменя болницата.Имам един вариант за Окръжна и МА.
Jeny,защо секцио трябва да раждаш?
Ипанемче,на мен леееко започнаха да ми се подуват краката.С първата бременност се мажех с един крем за крака на Авент,много облекчаваше.Може да питаш в аптеката за някакъв изстудяващ гел,такъм ми бяха предписали след счупването на глезена,за спадане на отока.А може да правиш контрастни бани: две кофи с вода,ледена и топла.Потапяш ту в едната,ту в другата.Подобрява кръвообращението.Спи с възглавница под чаршава/така я слагах да не мърда/,за да са ти високо краката.
Колан за бременни съм носила,по-точно едни гащи с колан.Слагах ги само ако имам да вървя повечеко,на крак.Иначе не.Следродов колан не съм слагала.
Тези дни моя кантар мери едно тегло,ужас.Около +5 кг.съм,но се слагам на диета.Днес само диня съм яла,но ми е зле и не ми се яде.Боли ме адски гърлото.

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 15:14 от ДесиХ2

# 18
  • Мнения: 63
Моите гъбички се оказа, че и мъжът ми ги има. Може пък и от басейна да сме си ги докарали. Канестен ми помага, но понякога имам пак пристъпи като снощи. След някой и друг ден съм на лекар, така че ще го кометирам и там.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 26
Jeny, и аз обсъдих с нея секцио,още повече,че съм както тя се изрази "доста дребничка" и може да се озорим с нормалното раждане  Whistling Аз бях  споменала веднъж,че съм предубедена към естественото раждане поради загуба на детенце в нашето семейство точно поради тази причина и доколкото знам секциото е по-безопасно за бебко  Thinking Praynig Ох, и аз се лутам между секцио и нормално,но най-важното е как ще застане човечето и май ще се решава на момента  Rolling Eyes

Ани,страхотни снимки Hug

# 20
  • Мнения: 63
Ах Ню Йорк!
И аз искам пак. Повече от година не съм ходила!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 197
и аз имам желание за естествено, макар да нямам идея какво ме чака Rolling Eyes и ако пренося най вероятно ще сменя болницата все пак Дружба - Тина Киркова не е много близко!
извинете за тъпия въпрос, но дали има значение че мама ни е преносила с по седмица и мен и брат ми или няма връзка Rolling Eyes Embarassed newsm78
Ani_Boland  страхотни снимки и страхотна мацка на снимките Heart Eyes Peace  bouquet

# 22
  • Мнения: 22 908
Атадарче,няма връзка.

Ani_Boland  страхотни снимки и страхотна мацка на снимките Heart Eyes Peace  bouquet

Да,и аз да кажа.  bouquet Много хубава двойка сте с мъжа ти.

# 23
  • Мнения: 1 341
Миркам, или който е виновен за прекрасната ни темичка! Hug Невероятна е, толкова свежест, топлина...лято лъха, че не е истина!

Jeny, и аз обсъдих с нея секцио,още повече,че съм както тя се изрази "доста дребничка" и може да се озорим с нормалното раждане  Whistling Аз бях  споменала веднъж,че съм предубедена към естественото раждане поради загуба на детенце в нашето семейство точно поради тази причина и доколкото знам секциото е по-безопасно за бебко  Thinking Praynig Ох, и аз се лутам между секцио и нормално,но най-важното е как ще застане човечето и май ще се решава на момента  Rolling Eyes

Плами, не мисля, че ръста е определящ за раждането. Това май само в Бг го има. Моя позната, която е 150см. роди нормално бебе 4500гр. без шевове и т.н.
И не мисля, че секциото е по-безопасно. Наистина има и нещастни случаи, но нека мислим позитивно! Peace

Ани, чудесни сте и двамата с мъжът ти! Прекрасни снимки. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 3 641
Ани, прекрасни снимки и вие сте много хубави Hug
Деси, Ковачева държи да бъде секцио защото плацентата ми е проблемна.  И по предната и по задна стена, нямало да се изчисти. Щяло да се наложи кюртиране после, пък аз не искам това пак да го преживявам Rolling Eyes
Раде, Шейново ти е по-близко, а за там също има добри отзиви Hug
Плами, ако имате такъв случай ще ти е притеснено много и предполагам ,че все за това ще мислиш. Помисли си добре, много жен иизбират секцио по желание Hug

# 25
  • Мнения: 22 908

Деси, Ковачева държи да бъде секцио защото плацентата ми е проблемна. 
Вярно,че плацентата беше странно закрепена при теб.А какво би я спряло да излезе нормално?Формата на матката или начина на контрахиране,че ми стана интересно?

# 26
  • Мнения: 3 641

Деси, Ковачева държи да бъде секцио защото плацентата ми е проблемна. 
Вярно,че плацентата беше странно закрепена при теб.А какво би я спряло да излезе нормално?Формата на матката или начина на контрахиране,че ми стана интересно?
Боже, това даже не съм и се сетила да я питам.  EmbarassedЗнам, че матката ми леко клони към обърната, но не е напълно.

# 27
  • Мнения: 1 107
Плами, не се притеснявай да родиш както решиш- твоето притеснение също е фактор и не е без значение.
Деси   bouquet за съветите, започвам веднага - ще питам и в аптеката (тук има само държавни аптеки и така и се казват"Аптеката" , като по соц, време у нас Grinning), дано имат нещо безвредно. Но такива продукти като Авент, Мустела и др. по нашите ширини не се разпостраняват за съжаление Sad
Ани- много сте хубави на снимките  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 668
Почна се  Joy Joy Joy... Вече около 10% от момичетата ще раждат секцио по мед причини... До 9-ти месец ще са 50%...
Аз много се чудя как така може някой лекар да препоръча секцио заради седалищно разположено бебе в 6-ти месец. ами моята девойка е седалищно поне веднъж дневно. върти се като луда... Мисля, че 32ра седмица  е най-ранната, в която може да се говори за окончателно предлежание, макар медицината да познава и обръщане на бебето в процеса на раждане - т.е. в 40та седмица.
Пламито, при мен също една от причините да родя първото си дете със секцио беше същата... Имаше и още причини при мен, но тази като че ли натежа. сега определено съм по-спокойна и смятам да се пробвам да родя нормално.

# 29
  • Мнения: 496
Привет, дами Hug Темичката наистина е страхотно оформена, браво  bouquet

Аз първия път родих нормално и никак не съжалявам, макар че доста ме болеше и бебчето беше 4,100 кг, но имах само 2 външни шева и след 2-3 часа можех да ставам, а на следващия ден вече всичко бях забравила Peace

Но каквото и да изберете най-важното е вие да сте спокойни и да си имате здрави и щастливи бебчета в края на краищта Peace и аз де  Laughing

Много усмивки от нас Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт