Калина на мама Змейковица е малка МАЙска красавица!

  • 25 380
  • 279
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 155
Олче, честит празник на Ели и на съпруга ти. Да са ти живи и здрави и всички да сте много щастливи!

Смайли, поздравления за желанието да тренираш. Много хубаво звучи.

Аз нещо се бях шашнала за кризата. Но мъжът ми започна работа. Така, че засега ще сме ок.
И аз ще си търся работа. Но ми е малко съвестно как ще го приеме Ема. Когато започнах предишната си работа, Криси беше на година и половина. Явно го преживя трудно, защото започна да си гризе ноктите. А преди това не го правеше.
От друга страна вече не ми се седи в къщи и ще се радвам да започна работа извън дома ни.

Руми, много се радвам за добрите новини за вуйчо ти. Стискам палци всичко да е ок и скоро да забрави за всичко това.

# 181
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ГАЛУШАНКА!ЖЕЛАЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ,МНОГО ЛЮБОВ,ПОСЛУШНО ДЕТЕ И МЪЖ И ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО!ОТ МЕН ЗА ПОДАРЪК ТОЗИ ВЕРЕН СЛУГА Blush

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Честит рожден ден, Галче! Много здраве, щастие и късмет!

Честито на патерица на вчерашните празнуващи - малката Ели и татко й  Hug

На търсещите работа пожелавам успех и скоро да се похвалят  Hug

Тези дни пак се обзаведох с кашлящо дете и безсънни нощи, та никак не ми се пише  Confused

# 183
  • Мнения: 4 370
А моите нощи са си безсънни без видима парична. Змейко , с каква програма си прави интериорен дизайн. Аз търсих да изтегля някаква , но всички ми се виждат много сложни, не са за аматьори. Иначе покрай безсънните нощи начертах целия апартамент в главата си. Уж, Дидо щеше да е дизайнера, но аз го изпреварих и той взе че одобри почти всичко, с изключение на идеята ми за френски прозорец към терасата. Вчера ходихме да избираме тапети за спалнята и детската, аз все на възможно най скъпите се хвърлям. Ако продължавам така, няма да можем да сменим много неща.

На всички болнички пожелавам по скоро да оздравяват.  Hug

Гале, Честит Рожден Ден мила, бъди много щастлива


Ние днес заминаваме за Слънчев бряг. Шуши, май са до днес там, но Люси трябва да са там. Има ли други. Аз ще бъда с моя приятелка с детето и пак лудницата ще е пълна. Че като се съберат двамата с Иван стават взривоопасна комбинация. Дидо като разбра че сме с тях и чак не му се идваше, че пак на него ще се падне честа да въдворява ред!  Wink

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Ани, ние заминаваме другият петък за Несебър за 2 седмици Peace

Кухнята я правих с АЛНО - тя не е сложна, става и за други помещения
Холът е правен с ПРО 100 - там можеш да "внасяш" картинки на мебели, които харесваш. С малко повече време ще се ошлайфаш на програмите - и аз не съм професионалист  Peace
За тапетите - препоръчвам тапетите на Еспри - нашите в хола са оттам и не са толкова скъпи /е, ако се слагат на всички стени ще дойде повече пари/ Аз съм  привърженик на тапети,но само като акцент - на 1 или 2 стени. Иначе става претрупано /по мое мнение де/ Embarassed

# 185
  • Мнения: 4 370
Змейко благодаря ти за предложенията, сега ще ги погледна.
Видях, че вашите тапети са на Еспри и те наистина не са скъпи. Тези които харесах не се постарах да запомня точно на кого са, но ролката е 90лв. Точно да две стени ще има тапет. Това за спалнята. Детските тапети са евтини. Там нямам грижи.

Ако се организира мини форумска среща за няколко часа в района - Св.Влас-Слънчев бряг-Несебър, обявете датата тук , за да пристигнем и ние, ако ни е възможно!  Wink

# 186
  • Varna
  • Мнения: 503
Честит рожден ден, Галка! Много здраве, щастие и късмет!

# 187
  • Мнения: 937
Благодаря за пожеланията!


да ви почерпя виртуално за мое здраве!

# 188
  • София
  • Мнения: 5 079
Галюшанка, Ч.Р.Д! Нека всичко мечтано, ценно и прекрасно бъде твое!

# 189
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Ани, аз ще си взема лаптопа на морето и ще пиша, ако се заформи нещо
Ние с Фай традиционно всяка година си се виждаме. Проблемът ми е , че Юлиан ще е с нас само нтората седмица - т.е. само тогава можем да се придвижим до друго населено място - иначе вие трябва да идвате в Несебър  Laughing

# 190
  • Мнения: 0
Здравейте мили мами,

Аз съм в ....Парииииж !!! Повод - 10 години брак, които днес навършихме и утрешния концерт на U2 !  Blush

Почерпвам с каквото има при емотиконите:  1dating   party023 cheers cook cook Kissing Heart

Тук е прекрасно, после ще кача снимки.

Галюшана - ЧРД!!!Бъди жива и здрава и много обичана !!!

Олче и на теб честито за всички поводи !!!

Ани, на мен къщата много ми хареса и бих се нанесла дори и без ремонт, но на вкус и на цвет товарищи нет!  Mr. Green

Целувки от мен и приятен уикенд  Heart Eyes

# 191
  • Мнения: 163
 bdbaloni Галюшана! Много здраве, късмет, любов и щастливи мигове с прекрасното ти семейство! Тати много да ви глези с малката принцеса! Мерси за почерпката и весел празник!
Нанчи, честита годишнина! Дай Боже и 100 годишен юбилей да празнувате! Браво, много хубав подарък! Ще чакаме разкази с картинки.
 Руми, много хубава идейка за среща, но ние с влака трудно ще дойдем. А какво има в Лакатник? И аз никога не съм ходила.
Ани, наистина те е обхванала треска за обзавеждане на къщата! Аз те подкрепям, жената "върти" къщата, тя трябва да си обзаведе и направи къщата както на нея и харесва и предпочита. Дидо да изпълнява идеите ти. Успех!
На морските - хубаво време и приятна почивка!
 Hug на всички!

# 192
  • София
  • Мнения: 429
Гале,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!Желая ти здраве и много щастие!
 Змейко,със здраве да си ползваш новата придобивка и да показваш повече снимки.
 Олче,чакаме снимки от вашата къща,да си живеете със здраве в нея и да имате много щастие и детски смях .

# 193
  • Мнения: 4 370
Нанчи, честита годишнина!

Да си изкарате много приятно в Париж!

# 194
  • София
  • Мнения: 1 487
Галя, честит рожден ден! Да си все така усмихната и положително настроена към живота!

Олче, честити ти празнични поводи! Ти пускай скоро снимки от къщата, обещавам да не критикувам, а и то на къщичка сред зеленина и спокойствие, на готино семейство, какво да й критикуваш.

Нанчи, наистина страхотни подаръци! Честита ви годишнина и весело изкарване в Париж и на концерта. Завидях, да знаеш, както и на подаръка за Галя от Сиска Wink

Руми, аз на Лъкатник съм ходила два пъти, там са едни чукари, има много красиви пещери, обаче ще е пек и не знам дали  е подходящо за ходене с деца. Но пък ако се съберат ентусиасти за пътуване с влак, който минава и през доста тунели, а на някои като Румен, са му любими, ще си изкарате хубаво навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт