''Парфюмни размисли и страсти'' 26

  • 17 801
  • 363
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 810
Хехе, имам развитие по въпроса с магданоза.  Mr. Green
Можело да им изпратя и отворен парфюм, нямали нищо напротив, щели д апоемат пощенските разходи и да ми възстановят сумата+пощ.разходи. Сега като стана на моята се чудя има ли смисъл да се занимавам, или да го продам/разменя.... newsm78 newsm78 newsm78

# 31
  • Мнения: 652
Аризона, зимата пробвах някакво лимонче на Бронли - но изобщо не помня лимон в комбинация с нещо друго ли беше (и с какво), но беше много приятно ухание - естествено и чисто Heart Eyes, освен това и трайно Peace
Ами може да имат някой моно-аромат, който аз не съм видяла.
В интерес на истината, адски ми допадa ароматът на Африка-та им, само че я нямаха като спрей, само лосион за тяло. Канела, индийско орехче... ммм. По-натам ще го търся.





Надявам се да простите спама, но тази вечер виното ми е за Джако... Нека душата му почива в мир! cry cry cry

# 32
  • Мнения: 214
Утре ще пробвам ей това на Guess: изключително примамващ флакон!
Иначе опитах това и много ми хареса  Peace

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 7 007
Тес, тоя хубавец ме съмнява в ориентацията.   Laughing
Погледът му не казва 'ще те скъсам" ,а по-скоро 'ела да ми го ..."  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 4 169
Здравейте мадами Simple Smile халее хоп по едно кафенце със сладкишче за отскок и освежаване

Карън вярно гледа малко особено, но си е точно момчето, не е мека китка Sunglasses Grinning http://www.whosdatedwho.com/celebrities/people/dating/jason-lewis.htm а и сигурно гледа така нарочно, все пак трябва да пожелаем водката Blush Grinning

Вчера ми направиха комплимент за Код на Армани, значи се усещаааа Crazy Grinning, а днес съм се напръскала с Мариаж  Flutter

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 11:22 от Tess d`Urberville

# 35
  • Мнения: 2 375
Добро утро на всички.
Тес, кажи нещо за този Мариаж.
Няма нищо общо с "уикенд" на Бърбъри, нали? Незнам защо, но като четох за него, все "уикенд" ми беше пред очите. Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 6 810
Един парфюм май ще ми го токажат /седи 5 дни нешипнат, а чета, че е отказан на други момичета/ та сега се чудя между няколко други, с които да го заменя.
Златото, Трабъл...в тази ценова категория.

# 37
  • Мнения: 4 169
Добро утро на всички.
Тес, кажи нещо за този Мариаж.
Няма нищо общо с "уикенд" на Бърбъри, нали? Незнам защо, но като четох за него, все "уикенд" ми беше пред очите. Crazy


ВИднага Grinning, много плътен, сладък и топъл цветен аромат - понеже съм имала моноаромат магнолия преди години, а в Мариаж я има в състава я надушвам много отчетливо, добре балансиран, не е екстравагантен или с особени ноти - елегантен и много, много траен парфюм, както казват ''гушлив''. Ако си премръзнала може буквално да те стопли Heart Eyes Няма нищо, ама нищо общо поне за моя нос с Уикенд на Бърбъри Simple Smile


Клеми Златото на Торенте или? Simple Smile Между кои се чудиш Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 6 810
Да на Торенте. Трабъл на Бушерон...знам ли и аз кой друг, нали знаете, сладки аромати... Crazy

# 39
  • Мнения: 4 169
Ти пробвала ли си Златото, или на сляпо ще го поръчваш Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 6 810
И двата не съм, разчитам само на отзиви. Ти май беше казала, че е хубав, но нищо чак толкова взривяващо... newsm78 Траен ли е поне?

# 41
  • София
  • Мнения: 5 658
Момичета, да ви почерпя послучай рождения ми ден!

Пожелавам на всички много усмивки през днешния ден!

# 42
  • София
  • Мнения: 6 810
МММ, жестока почерпка!!! Hug
Много щастие, любов и сбъднати желания!

# 43
  • Мнения: 4 169
                                                                                             Честит Рожден Ден Атти!
           Бъди много щастлива и безгрижна, привличай хубавите емоции, като с магнит,
                           аз и Клайв Оуен ти поднасяме тези рози с много любов!


                                                           

# 44
  • Варна
  • Мнения: 57
Честит Рожден Ден, Атти!!! Много здраве и осъществени мечти!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт