''Парфюмни размисли и страсти'' 26

  • 17 777
  • 363
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
Отново толкова красива тема, Тес! И аз съм фен на марката, но не притежавам нищо Cry.
Но ще се поправя.

# 16
  • Мнения: 214
Ох,момичета!Малко спам,но много ми е мъчно за Майкъл Джексън!Какво става с известните?Май славата не прощава никому?
Първо Депеш,сега и Джако Sad Cry

# 17
  • Мнения: 646
От тук познавам:
1. Шалимар: ЕДТ ми е по-приемливият вариант на мен, по-мек, докато ЕДП ми е остър и тази острота се задържа бая време на кожата. Но и в двата варианта, не е мой аромат, определено. Лимони, пудра и студ /душевен/. no

2. L'Instant - амиии... пфф, какво да кажа. Уж ми харесва, ама не много, мога да живея и без него. Става. L’Instant Eau de Noel Iris Millesime ми допада повече, заради по-наситеният си аромат, но той пък някак няма развитието на първия, а и ми се струва доста по-нетраен.

3. Insolence - ей това се казва парфюм. Страхотен, много любим, много го искам, и ще го имам някой ден. Heart Eyes Обичам точно такива аромати с висок интензитет. Не да умират кротко на кожата, а да оживяват и да се разгръщат богато и силно. Харесва ми всичко в него - от първите нотки, до края. ЕДТ съм пробвала, ЕДП не съм имала честта.

Любопитни са ми: Cruel Gardenia, Nahema, Samsara

# 18
  • Мнения: 4 166
И на мен Инсоленс ми е от парфюмите трепачи, като трайност - така обичам, да грее от кожата ми, а не постоянно да се чудя усеща ли се или не smile3508, Жестоката Гардения и Нахема също са ми любопитни, заедно с Нощния Полет. Самсара тествах наскоро и много ми хареса, леко ми напомня Венеция на Биаджоти, но ми харесва повече от нея Crazy

Новият - Идилия, също мноооооого ме привлича Blush Heart Eyes

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 17:25 от Tess d`Urberville

# 19
  • Мнения: 646
Аааа, щом напомня на Венеция, не е моята бира, значи. Sneaky

# 20
  • Мнения: 4 166
Абе пробвай го, има го в Бюти Зона - може пък ти да не намериш прилика Peace

# 21
  • Мнения: 96
Ето и една от любимите ми дизайнерски къщи  Heart Eyes
Най-изявен, достоен и много обичан представител за мен е  L`Instant Magic Elixir  Blush
Прекрасен, плътен, тайнствен, мек и вълнуващ, дълбока мускусна база, ясно отличима и чувствена, сливаща се с кожата по уникален начин. Красив парфюм и по мое мнение всесезонен Heart Eyes



Tess, поздравления за страхотното оформление!   bouquet

# 22
  • Мнения: 4 166
Благодаря Виан Grinning, това е и моят фаворит, обожавам го, беше любов от пръв поглед и ''подуш''. Момичета, понеже е петък, ви черпя по едно питие в компанията на този познат сладур Heart Eyes Heart Eyes (взех го на заем от Саманта Wink)



                    

# 23
  • Мнения: 646
Абе пробвай го, има го в Бюти Зона - може пък ти да не намериш прилика Peace
Ще намеря, предубедена съм вече. Mr. Green

Да си продължа мисълта /нещо се разписах/. Днес ходих да си търся евтиното лимонено ухание, набелязано преди известно време. Първо пръснах на блотер Лимон & Бергамот на Бронли. Ееее, братко мой, трижди съжалих заради тази неразумна постъпка. Няма такава гадост. Натрапчива, изкуствена миризма на лимонтозу, смесено с килограми пудра захар. Просто нечовешки мирис! Sick През цялото време се оглеждах за кошче, за да изхвърля блотера, ама пусти късмет, къде ти кошче в парфюмерия.
После, пак на Бронли, пробвах Лимон & Нероли - много по-приемлив вариант, но, все пак, не това, което търся.
След това подуших Лайм & Мента спрейчето на Фрутини - много свежо ми се видя и определено си го набелязах, но за следващия път, защото преди това вече си бях взела одеколона Orange Elixir на Рефан. Smile Много приятно съм изненадана от ароматите и на четирите одеколона /само Черното Пачули ми беше малко по-мъжко от поносимото/. Другите три ми харесаха /само подушени от шишенцата/ до един и бая се поколебах преди да реша кой от всичките да си купя.
От единствената капка, която съм си допряла до кожата, мога да кажа, че никак не е траен, ама аз съм го взела да се приспивам с него, та все се надявам, че ще клюмвам глава преди да е изветрял. Mr. Green Цитрусите изчезват на момента, после остава нещо меко и приятно /и много познато като аромат, само дето не мога да се сетя кой newsm78/, мирише на хубав мъж. Не силно дървесен или ветиверен тип, а на току-що излязъл от банята - умит, избръснат и затоплен. Mr. Green

От сериозните парфюми не тествах нищо, защото нямах изследователско настроение, а и днес съм добре опакована с Пойзън и не исках да си създавам гротески по кожата.

# 24
  • Мнения: 2 590
E Tess , отвово страхотен избор на бренд  Heart Eyes
Тук естествено съм първа пушка при   L`Instant Magic Elixir, толкова го обичам, толкова съм полудяла по него, но ще изчакам малко да се появи по интернет магазините, че цената не ми се нрави Blush Много топъл, мек, сладост на сладолед. А бе само възхвали мога да кажа за този парфюм.

Харесвам и Самсара изключително много Heart Eyes

Ти добре си го взела сладура на заем от Саманта, ама ако не пожелаем да и го върнем , как ще се оправдаваш Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 166
Аризона, зимата пробвах някакво лимонче на Бронли - но изобщо не помня лимон в комбинация с нещо друго ли беше (и с какво), но беше много приятно ухание - естествено и чисто Heart Eyes, освен това и трайно Peace

Вили Grinning, като гледам юнакът не се е втурнал при нея, няма да го гоним я Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 5 656
Благодаря за прекрасната тема и за избора на бренд, Тес  newsm51
Притежавам страхотния Инсоленс и Shalimar eau Legere във варианти едт и едп. Имам и няколко герленски парфюмни желания - L'Instant, L'Instant Magic, Insolens Eau Glasee, Самсара... а тези, които не познавам, са ми изключително любопитни да пробвам... изобщо Герлен е моят човек  Hug
Отивам сега назад да ви чета.

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 19:45 от Атти

# 27
  • Мнения: 2 375
А каква е разликата м/у ЕДТ и ЕДП Самсара?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Познавам само 1-2 Алегории, на Герлен, но не съм впечатлена, но съм имала тази красотичка:   Guerlain Precious Heart . Сестра ми ми го подари през 2004 лятото, беше го подушила в самолет, влюбила се и веднага ми го взела от стюардесата. Аз не го харесах особено и тя усети и не можеше да разбере как така. Беше разочарована малко. Сега съжалявам, че го изпръсках набързо, не си оставих даже малко (както и от всички останали парфюми).
Това е много изискан парфюм, развива се богато , а същевременно има и свежа нотка. Чудесен е за лято. Намислила съ за РД да поръчам или него от ибей или Романс на Р. Лорън отнякъде.
А иначе списъка ми с парфюми за запознанство става направо ОГРОМЕН

# 29
  • Мнения: 4 166
Натиа не знам, дори си мислех че се предлага само в концентрация едт., но видях, че има и едп. - тествала съм само тоалетната вода  bouquet

Стенли и аз нямам изявени любимци сред Алегориите, от няколкото които съм пробвала нито една не ме е грабнала много, може би Божура, но не толкова, че да я имам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт