Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 24

  • 39 414
  • 440
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 163
VIKI_I браво за минуса   bouquet  bouquet  bouquet А от колко време си на Страхотната диета?

10-ти  ден съм, като се замисля май минус 2 кг. са малко, но аз имам да свалям към 4-5 кг. които качих след като спрях да пуша.. Thinking
Според мен не са малко ами е нормално. Аз преди гоних бързи резултати. За десет дена 10 кила ако може и от тия диети ела ме виж сега после като почвах да си хапвам за пет дена си ги качах. За това вече минах на принципа да свалям бавно ама трайно.

# 421
  • Мнения: 515
Офф аз се опасявам от качването, ще ходим с милото в Турция за 7 нощувки и направо се плаша, няма да мога да устоя, но ще гледам да ям сдържано..

# 422
  • Свищов
  • Мнения: 875
Уверявам ви, че диетата е добра точно за това. Правих я цялата март-април. От 7-ми април до средата на юни отслабнах още без диета, но имах здравословни проблеми и ми казаха да кача. Тъпках като невидяла и за 1 месец не наддадох нищо. На Балкана качих 1-2 килца, но вече съм ги свалила. Никога преди не съм поддържала толкова дълго теглото си след диета!

# 423
  • Мнения: 171
Доцент Байкова в едно интервю казва, че човек на месец трябва да сваля не повече от 5 % от теглото си. Което звучи разумно и здравословно. Simple Smile

# 424
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ей ме на и мен, цопнах в темата .........

Не ми обръщайте внимание - полудяла съм. Все още съм на работа, защото не осъзнах колко е трудоемка една справка и не си дадох много зор  smile3537 и сега ще си отвися докато не я изпратя ...  newsm77 (сама съм си виновна).

Иначе съм режимна (чак да не повярва човекPeace

Много съм любопитна дали съм свалила килограми, но ще почакам до събота.  Rolling Eyes

Исках да ви изпратя снимка колко съм дебела като бременна, но незнайно защо не мога да я сваля от смс-те на телефона.
И ..... да си се оплача пак - не виждам как ще сваля този корем, който имам?!   33uu Отслабнах и разбира се той намаля, но стои един такъв неприятен - като празен мях.  Истина е, че коремът ми беше наистина огромен, но искам да съм поне почти както преди.  Weary

 VIKI_I, когато бях на кратка почивка хапвах предимно морски деликатеси и салати  ине наддадох и грам. Виж, като ходих до Сърбия и прекалих с местните сладкиши, за 4 дни напълнях с кило и половина.  Rolling Eyes  Обаче после много бързо ги свалих. Така, че може би е добър вариант да хапваш от всичко, но по малко.  Peace

Айде чао от мен, че пак се отнесох  Embarassed Hug

# 425
  • Мнения: 38
Моя позната беше на тази диета преди 6 години.До ден днешен не е качила нито грам, но.... стриктно спазва принципа на хранене въпреки, че живее в Америка от 4 години.Свали 15 килограма които не са за подценяване.

# 426
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добро утро, СтрахотниHug

Едно кафе да почерпя за събуждане:




Вчера бях режимна, но тъй като си отвисях в офиса до 00:30ч и после хапнах малко ориз с люти чушки.  Embarassed

Днес съм на тараторче!  Peace

Успешен ден!   bouquet

# 427
  • Мнения: 1 163
Stephy направо ми потекаха лигите над кафенцето. Благодаря ти много. Снощи прегреших с малко бисквитена торта/ ама малко/ днеска ще я карам на млекце и праскови.
Приятен ден на всички страхотни. И да се похвалите с минуси.

# 428
  • Мнения: 3 425
Oh, nqmam Kredor..... Rolling Eyes ,no na tova kafentse nqma da otkaja  Heart Eyes

Bravo   bouquet  bouquet  bouquet I az sum rejimna  Hug Hug Hug

Yspe6en den i Ymnata prez weekenda  Mr. Green

# 429
  • София
  • Мнения: 6 810
Благодаря и аз за кафенцето! Hug
И аз съм режимнааа, много сте мотивиращи!!!  bouquet
Събота-неделя планираме да ги изкараме на софийските басейни, за това ще гледам да спазвам режимчето. Peace

# 430
  • Мнения: 3 425
Eto malko stimyl....na6ite adrenalinki Stuck Out Tongue




 Crazy

# 431
  • Мнения: 8
Момичета , кажете отслабва ли се наистина, имам си едни 10 кила и никак не мога да се оттърва от тях  Sad   даже хапчетата не помогнаха!

# 432
  • BG
  • Мнения: 2 217
mama_s4eti , ако си режимна се отслабва. За около 3 месеца съм отслабнала 9 килограма и то с прегрешения.  Wink Аз лично съм голям привърженик на този начин на сваляне на килограми - постепенно, но трайно!

# 433
  • Мнения: 1 163
mama_s4eti , ако си режимна се отслабва. За около 3 месеца съм отслабнала 9 килограма и то с прегрешения.  Wink Аз лично съм голям привърженик на този начин на сваляне на килограми - постепенно, но трайно!

И аз като я правих за първи път отслабнах за отрицателно време много /незнам защо се получи така/ после си ги наваксах набързо. Вече шести ден съм на Страхотната свалила съм 1,5кг и съм много доволна. И аз като Стефи няма да гоня бързи резултати а по скоро бавно но трайно. Надявам се, че до края на годината ще съм ги свалила тия пусти вече 9 кила.

# 434
  • Мнения: 8
Благодаря момичета, ще пробвам, само кафенце дали може да се пие, може и с мед, но да има  Praynig  Иначе така с млекцето и плодовете ме устройва, или пък тараторче   Wink  Сега съм ~ 69 ще се похваля ако има минуси  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт