Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 24

  • 39 418
  • 440
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 425
Стефи,   Confused  Hug  Cry  

Много полезно инфо за кърменето + диета  Peace

БРАВО   bouquet  bouquet  bouquet Чудесни сме тези дни....доста ме стимулира това  Peace  и имаме резултати  Peace


Наоколо съм  Crazy


# 406
  • BG
  • Мнения: 2 217
Kaлa, нищо не споделяш  Crossing Arms Как върви Страхотуването при теб?  Wink

mimi_msm, аз затова не се меря, защото кантарите, които използвам са или във фитнеса или в стаята на LPG. Мисля да се премеря в събота и ще споделя резултатите. Дано да има с какво да се похваля!  Praynig

Момичета, благодаря ви за топлите думи - много сте мили! Hug  bouquet

# 407
  • Мнения: 3 425
Страхотувам си аз ....чак да не повярваш  Peace

# 408
  • Мнения: 61
Здравейте ,момичета.Да си призная честно ,вчера издържах първия ден на диетата,но днес още като се събудих  бях гладна като вълк.То било много трудно да сваляш кила.Май по ми харесваше като ги качвах Joy 35:35.Затова не издържах много и днес хапнах малко хляб покрай ориза.Ма то пък и ориза не беше много чист ами с пиле. Embarassed
Надявам се малко по малко да свикна,че то така изведнъж взе и стомаха да се обажда.Стискайте ми палци,че досега издържах само по половин ден.Все пак вчерашния ден е един малък успех за мен.
Благодаря на всички за вниманието и подкрепата.Ще пиша пак ,да ви кажа как се развиват при нас нещата.

# 409
  • Мнения: 3 425
Страхотни Добро утро  Grinning

Кафе  Crazy


Режимна с някоя малка издънчица  Crazy

Маги, свиква се....малките издънки да не те притесняват  Mr. Green важното е горе долу да спазваш режима  Peace  хапвай  да не се отрази на коса и зъби  Peace на мен от това най-много ме беше страх  Peace

Къде стееееее????

Наоколо съм  Crazy

# 410
  • София
  • Мнения: 6 810
Хелоу!
Кажи-речи...режимна. Искам промяна в килограмитееееееееееееееее. Crazy Crazy Crazy
И кафе искам...че само едно съм изпила...  Mr. Green

# 411
  • Мнения: 2 111
Кала,мерси за кафенцето  Simple Smile

Режимна с някоя малка издънчица  Crazy
Аха,и аз така  Whistling
Ей тази мацка много ме стимулира,споделям я с вас:

# 412
  • Мнения: 1 163
Добро утро Страхотни  Hug Hug
Кала мерси за кафенцето
Аз съм режимна и днеска на кантара още -500 но няма да ги отбележа на линийката докато не станат 1кг. Grinning Grinning Grinning

# 413
  • Свищов
  • Мнения: 878
Нещо се отказах на никъде. Хапва ми се и това е. А и 1 кг не ми е достатъчен стимул. Е, свалих каквото исках и пак съм 53, а коремът ми е супер плосък, но бедрата....ех, ще си ги вея бели и дебели по плажната ивица на Варна. Мисля да се откажа. Колкото-толкова. Като стана свинче ще се стягам повече. Подчертано лятото ми е по-трудно да пазя диети, отколкото пролетта. Противно на очакваното съм и много жадна, и много гладна непрекъснато. Е, яде ми се салатка, диня, пъпеш, сирене, кашкавал. Мисля на това да наблягам следващите 3-4 дни до курорта.

# 414
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ей ме на и мен!  Wink

Кала, мерси за кафето!  Hug Много хубава снимка си сложила ...

За сега съм режимна, вчера малко издъних положението с 2 бонбона, но за сметка на това ходих доста пеша (да компенсирам).
Днес съм на ориз с манатарки и краставица с копър  Peace

Много ми се иска да съм отслабнала, но за сега мога само да се надявам (няма къде да се претегля)  Tired

Дано в събота да имам сили за power йога. Незнам какво е това, но казаха че е натоварващо  newsm78


# 415
  • Мнения: 515
Добро утро и от мен и аз съм режимна днес, макар че снощи излизах на дискотека,  пих водка  Laughing, но за сметка натова много танцувах  Wink, та  мисля че я игорих. Laughing Пожелавам ви един страхотен ден и само минусчета. Аз съм минус 2 кг вече  Party

# 416
  • Мнения: 3 425
Izvinqvam se za latinitsata,to ne zarejda Kredor  na toz komputer Crossing Arms

Viki, Bravo za minysa   bouquet

Stef, razli4na e snimkata ...adrenalinska  Crazy

Krem4eto, ako stryktyrata ti tqsna talia s plosuk korem,no 6irok taz i edri bedra(oh, kak go obqsnih  ooooh! ) yprajneniq my e maikata  Peace ina\e nqma stqgane....kolkoto i da otslabva6 krakata ne se stqgat ...a men kak me murzi, a kolko dobre se otrazqva oba4e  Crazy

Naokolo sum  Crazy   

# 417
  • Мнения: 1 163
VIKI_I браво за минуса   bouquet  bouquet  bouquet А от колко време си на Страхотната диета?

# 418
  • Свищов
  • Мнения: 878
Знам, че това му е майката,ама като ме мързи на тая жега като за световно. Имам степер, ама убий ме не мога да се кача на него...Всъщност с помощта на диетата нещата са по-балансирани. Бях станала направо кльощава, но ханш и заоблени бедра все имам. А повярвай ми, че какви ли не гимнастики съм правила. Проблемът е, че имам вроден сърдечен порок(коригиран де), но не мога да тичам, да ходя на фитнеси...изобщо трябва да не се напрягам много физически. Та, с режима постигнах много и без усилие не съм наддавала повече от 1-1.5 кг. Толкова свалих сега за 6 дни. Просто не съм стимулирана да не ям каквото искам...100% след 2-3 месеца ще имам очевидни причини. Обичам да ям и това е, а и да му се невиди толкова вкусно готвим с майка ми...

# 419
  • Мнения: 515
VIKI_I браво за минуса   bouquet  bouquet  bouquet А от колко време си на Страхотната диета?

10-ти  ден съм, като се замисля май минус 2 кг. са малко, но аз имам да свалям към 4-5 кг. които качих след като спрях да пуша.. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт