Кой е филмът?

  • 18 258
  • 445
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 55
Млада и привлекателна жена пробва стилна, черна рокля пред огледалото в един от магазините на скъп хотел. За съжаление обаче не може да си я позволи. Докато се оглежда, чува мъжки глас да предлага да й купи роклята. Оказва се, че гласът принадлежи на чаровен, възрастен мъж (и красив и магнетичен и харизматичен, изобщо страхотен отвсякъде Laughing). След  краткото смущение и още една - две разменени реплики, дамата отговаря, че роклята се продава, но не и тя.

# 406
  • Мнения: 1 710
Неприлично предложение?

# 407
  • Мнения: 55
Аз много сложна съм я задала явно. Laughing Laughing  Ти си Margy. Simple Smile

# 408
  • Мнения: 1 710
- Леля ми, всъщност,не e сама в момента. Има си гостенка - една млада нейна приятелка. Мадам ***
- А не, не може да ви е хрумнало това...
- Да прелъстиш жена, толкава известна със строгия си морал,религиозен плам и щастлив брак...Какво може да бъде по-престижно?
- Мисля, че е доста унизително да имате съпруга и за съперник. Ще е унизително ако се провалите и банално ако успеете.

# 409
  • Мнения: 55
"Опасни връзки"?

# 410
  • Мнения: 1 710
Уау, Анн Шърли, изуми ме!  Laughing Laughing Laughing Очаквах, че ще има поне десетина минути за размисъл /ако и повече/, а ти едва си ме изчакала да публикувам и веднага си познала. Е, ти си!

# 411
  • Мнения: 55
Явно днес сме в добра форма двете... Laughing А пък и това ми е любим филм и роман. И аз мислех, че на предложението ще има затруднение. Simple Smile Сега ще се постарая повече...


Все по - трудно пробуждам страстта му. Има нощи, в които не може и се подлагам на такива унижения. А сутрин сам се ненавижда. Ненавижда ме, че го карам да го прави. Всичко се руши и вината е моя. Аз съм си виновна.

-----------------------------

Кралицата е бременна.

# 412
  • Мнения: 2 453
Другата Болейн

# 413
# 414
  • Мнения: 2 453
Извинете, чак сега се върнах от работа

Мъж във военна униформа влиза в бар. На сцената излиза жена, сяда на стол и започва да пее и да свири на китара. Жената е гола.

Жокер:

„Животът е като кутия бонбони — никога не знаеш какъв ще ти се падне.“

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 15:51 от fani_

# 415
  • Варна
  • Мнения: 1 930
Форест Гъмп?

# 416
  • Мнения: 2 453
stenly, да. Ти си.

# 417
  • Варна
  • Мнения: 1 930
Днес открих темата  Heart Eyes, страхотна е. Не съм голям киноман, не помня много заглавия и сцени, но най-малко ще ви чета с удоволствие. Първата ми мисъл, беше за този филм, не можах да обмисля добре загадката, но.. ето:
Съквартиранта на главния герой му иска съвет каква тениска да облече за любовна среща

# 418
  • България
  • Мнения: 106
"Нотинг Хил"-нали?

# 419
  • Варна
  • Мнения: 1 930
Party Браво! Това е. Обожавам Хю Грант, но в този филм за мен култов образ е съквартиранта. Ето сцената: http://www.youtube.com/watch?v=nwNexKZkLrU
скарлетини ти си

п.п. забавих се с отговора  Embarassed, защото в промеждутъка се прибирах от работа в къщи

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 18:27 от stenly

Общи условия

Активация на акаунт