Стенли си има братче вече, Виктор нарича се малкото човече

  • 16 373
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 631
HugСамо да ви кажа, че зачезвам отпуска 1 седмица, на Св. Константин де, ама няма да губим време в път я  Laughing
  bouquet

# 271
  • Мнения: 2 149
HugСамо да ви кажа, че зачезвам отпуска 1 седмица, на Св. Константин де, ама няма да губим време в път я  Laughing
  bouquet

Хубаво да си изкарате и да нямате румънци много на главите си! Laughing
 Hug Супер време и много положителни емоции! Mr. Green

Ех, шопинг в Лондон, да имам една кредитна карта и да плащам, плащам! Ама лИбовник ще търся за тази цел  Joy

Вени, Дидо е много нахилен обикновено, само да му кажеш нещо и той се усмихва. Реве кански за разлика от Тони. Факт е, че арактерът е определящ в това отношение, но и ако си позитивен около него няма защо да се научи да се муси и чумери, така си мисля.
Чакайте да му направя ядене, че ще настане олелия след малко! Laughing

# 272
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Абе, Аги, такива сладки пиленца са ти и двете момчета! Пу-пу-пу!

# 273
  • Мнения: 2 149
http://images10.snimka.bg/001250535.jpg
http://media.snimka.bg/3534/013322956.jpg
Ама направо все едно едно и също бебе имам! Joy
Тони като го гледат разни хора, непознати, като им говори или играе, все едно и също нещо ми казват, че приличал на Маколи Кълкин от "Сам вкъщи" Mr. Green

Последна редакция: сб, 25 юли 2009, 07:27 от Чаено момиче

# 274
  • Мнения: 2 000
Привет на всички.
Следя ви аз ама хич не пиша, щото няма нищо ново насам. Тази година пак ще пропуснем морето, че ни е много далеч  Laughing Истината е, че си правим ново жилище и няма пари за почивка, ама да сме живи и здрави догодина ще отидем Simple Smile
Данче, на теб да честитя новата работа. Това ми е мечтаната работа за мен - сладкар , тъй че мнооого ти завиждам  Mr. Green Успех ти пожелавам  Hug

# 275
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мисче, лоша работа с тази лекарка. аз съм доволна от моята, то и тя не е звете, колко я нареждах  ooooh! Но поне АБ-то почти сме го изключили, пие там някакви боаронови гранулки и е ок. Поне не се ръся и за хомеопат ooooh!
Офф, в нашия хотел има баби румънки по социална програма, драмааааа пълна. Ходат със забрадки, не знаят език.. Цирк
Янче, вашето брутално направо, може да се сравни с нашите германци дето плюеха от балконите в ресторанта, докато се хранят хората  Joy

# 276
  • Мнения: 3 478
Благодаря за разясненията на всички, Енви Hug

Рунънците са навсякъде (около Варна) и няма отърване оттях.

Аги, много снимки си нащракала, браво. Пък дечковците ти са, (както и друг път съм казвала) абсолютни сладури, много хубави деца, пу-пу.

Смин, къде сте този път?

# 277
  • София
  • Мнения: 1 802
Кате, като отидох първия ден и видях цеха (то е образно казано цех, една продълговата стая, 3 жени се бутаме) и първо на теб се сетих, че ще се изфръцкам. Все пак няма много общо с твоето сладкарство, не смятам и че някога ще достигна твоето ниво. Тортите и сладкишите не ги декорираме с почти нищо, което за мен пък е добре, защото хич нямам мераци в тази област. И последно, за да не ставам досадна - шоколада не ми е приятел, голяма досада, нервност и цапотия е с него  Crossing Arms

Всъщност шопинга в Лондон изобщо не ме влече.
  Ама каква си ти такава?!  Rolling Eyes Аз поръчки щях да давам, а ти да нямаш мерак...

# 278
  • Мнения: 2 000
Все пак няма много общо с твоето сладкарство, не смятам и че някога ще достигна твоето ниво.

Ооо, недей тъй, че се изчервих. Аз съм си един любител, на който му се цапа с шоколад  Mr. Green

# 279
  • Мнения: 2 631
РЕНКА,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
ЗДРАВЕ, МНОГО ОБИЧ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!
МНОГО ВЕСЕЛ ДЕН!

 Hug Heart Eyes Hug

# 280
  • София
  • Мнения: 3 648
Ренка, много щастие от двамата ти мъже, много обич да получиш, много щастие да дадеш!

# 281
  • Мнения: 2 000
Ренка, честит рожден ден и от мен. Много здраве и щастие ти пожелавам   bouquet

# 282
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ренка, Честит Рожден Ден!

# 283
  • софия
  • Мнения: 756
Ренка, Честит Рожден Ден и от нас! Hug  bouquet

# 284
  • Мнения: 3 478
Ренка, честит празник! Да си здрава и щастлива, другото само ще дойде bouquet

Общи условия

Активация на акаунт