"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 20 (за по-напреднали)

  • 19 374
  • 445
  •   1
Отговори
# 375
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 015


Съжалявам, но след Робърт това е любимия ми вампир Whistling В"кръвни връзки" вампира също не ме кефи - някак ръбест ми стои Wink

Брад Пит също не влиза в класацията ми Crossing Arms

# 376
  • Мнения: 3
Хенри е ръбест?  Laughing
Много си е хубаво момчето!
Има и трапчинка.



# 377
  • Мнения: 10 030
Любим вампирски филм от детските ми години. Помни ли го някой?



На мен ми пристигна ДВДто на Twilight, ще си го гледам някога ако се вредя до ТВто.

# 378
  • Мнения: 1 775
Ooo, Мик Сейнт Джон ми е много любим вампир и на мен.



Хенри ми е малко ръбест и кльощав, но е и интересен.

# 379
  • Мнения: 17
Здравейте момичета, извинявам се ако спамя но за какви снимки става въпрос и къде ги качвате? Просто тези дни тотално съм overload и не ви следя много  Shocked #Crazy

# 380
  • Мнения: 21
Здравейте момичета, извинявам се ако спамя но за какви снимки става въпрос и къде ги качвате? Просто тези дни тотално съм overload и не ви следя много  Shocked #Crazy


За тези, които си включват телевизорите сега (и не им се чете назад), разменяме си снимки (по-скоро качваме ги на затворен блог), така че ако искате да видите как изглеждат другите съфорумки, изпратете ми на имейла ваши снимки (с децата, с половинката) и някакво инфо за вас (засега основното е - ник в бг-мама, истинско име, местожителство, семейно положение, а по желание- възраст, кой отбор... всичките, които имате половинки, ви пиша "обвързани" и не правя разлика между женени, съжителствани и гаджета- да си знаете)  Имейлът ми е old_og_new@yahoo.com  ще получите после имейл с линк/достъп...междувременно си направете ъкаунт в Гугъл, ако нямате- с този имейл, който ми изпращате

И това беше едва на предишната страница...  Laughing

# 381
  • Мнения: 17
Мдам разбрах и изпратих снимки на посочения мейл. Wink

# 382
  • Мнения: 34
А, тоз Хенри да не е дет сега ще играе единия от Волтурите? Или просто си приличат?Тази класация е компроментирана - някой е платил да бъде на 1-ва място  Joy Един само може да е най-секси / красив безсмъртен - ЕДУАРД!
Сега отивам да лекувам разбитото си сърце с една/две/три чаши вино.......няма да помогне, а утре ще ме боли глава

# 383
  • Мнения: 21
Понякога имам чувството, че тези класации (както и за най-красиви мъже/актьори) ги правят за намиране на занимавка на читателите.... ако сложат Едуард/Роб на първо място, ще ги купят/четат масово, но ще има въртене на очи (Хайде, и тези се качиха на влака- и те повтарят последното горещо име)... ако пък не сложат Роб/Едуард на предните две-три позиции, ще има възмущение и писане на оплаквания... пак внимание и обсъждане.... няма как да изгубят издателите....

# 384
  • Мнения: 12
Понякога имам чувството, че тези класации (както и за най-красиви мъже/актьори) ги правят за намиране на занимавка на читателите.... ако сложат Едуард/Роб на първо място, ще ги купят/четат масово, но ще има въртене на очи (Хайде, и тези се качиха на влака- и те повтарят последното горещо име)... ако пък не сложат Роб/Едуард на предните две-три позиции, ще има възмущение и писане на оплаквания... пак внимание и обсъждане.... няма как да изгубят издателите....

 smile3521
 
Тези дни иначе никаква тема не сме обсъждали , ама и нищо не ми идва на ум та да предложа !  newsm78

П.П. Старо-ново и Веселинка ,  ваши снимки защо няма в блога , айде искам и вас  да ви видя , има снимки на повечето съфорумки само вие липсвате !  Rolling Eyes

# 385
  • Варна
  • Мнения: 2 942
старо-ново, и аз изпратих...очаквам включване  Mr. Green
Не съм ги гледала другите вампири, дето ги обсъждате, но моите фаворити са: Едуард и Брад пит. Изтъркано, ама какво да се прави...старо и младо  Mr. Green
Аууу, старо-ново, шапка ти свалям много си бърза Simple Smile

# 386
  • Мнения: 3 576
Моля някой на лични да ме светне как се работи с блог, как да си променям информацията и т.н., щот се излагам - уж компютърно грамотна, но не мога да го разбера и тва е  Embarassed

# 387
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Моля някой на лични да ме светне как се работи с блог, как да си променям информацията и т.н., щот се излагам - уж компютърно грамотна, но не мога да го разбера и тва е  Embarassed
аз едвам го подкарах и не знам дали ще мога  Blush

# 388
  • Мнения: 17
staro-novo много си бърза!   bouquet  Hug Хайде лека вечер от мен smile3524

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 23:28 от Trinity2007

# 389
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Малко за събуждане  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт