Хасково

  • 98 191
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 79

[/quote]Ами тя срещата мина вчера,ние май че бяхме в 206 стая.Не съм впечатлена кой знае колко,но поне госпожата е много симпатична и мила.Балончетата не разбрах с буквичката на детето ли ще са?Аз мисля,че познавам момиченцето и на 15 ще се запознаем.Теди я познава,до днес ходихме на занималнята Joy
[/quote]
и стела ходи на тази платената занималня в рилски до началото на август, може би от там се познават:)

# 46
  • Мнения: 14
Здравейте, майчета! Извинявам се за нахлуването в темата, но имам питанка и се надявам някоя от вас да може да ми помогне.  Hug Ще правим прощъпулник на сина ми и съм решила да му омеся питка. Но понеже не съм от най-сръчните, така да се каже  Blush и искам да поръчам готова пита за всеки случай. Някой може ли да ме насочи къде в Хасково мога да поръчам, може и на лични да ми пишете. Благодаря ви!

# 47
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Най-хубавите питки ги правят в едно павилионче до у-ще "Отец Паисий". Поръчват се един ден предварително. Съдържанието е по избор - халва, шоколад, локум или и трите. Много  са вкусни  Peace

# 48
  • Мнения: 14
Най-хубавите питки ги правят в едно павилионче до у-ще "Отец Паисий". Поръчват се един ден предварително. Съдържанието е по избор - халва, шоколад, локум или и трите. Много  са вкусни  Peace

Благодаря ти Mopsy  Hug Още утре ще отида   bouquet

# 49
  • Хасково
  • Мнения: 726
Успешна учебна година на всички малки и по-големи ученици!
На добър час на първолаците на pechovska, envia, Бубу-линка и elly7002!

# 50
  • Мнения: 2 631
Тони,
много благодаря!
Hug

Честит първолак и на МиТbouquet

УСПЕШНА НОВА УЧЕБНА ГОДИНА НА УЧЕНИЦИ, УЧИТЕЛИ И РОДИТЕЛИ!  bouquet

# 51
  • Мнения: 115
 Ей, че  много първолаци! Да са ви живи и здрави! Hug
 Сигурно е много вълнуващо да си имаш първолак...

 На добър час и на останалите ученици! Hug

# 52
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Благодаря на всички за поздравите за първокласниците!Вълнуваме се повече ние,отколкоте те.Честита уч.година на всички. newsm51   bigdance2

# 53
  • France
  • Мнения: 726
Благодаря за поздравленията, момичета!
Весела и yспешна yчебна година на всички деца!
Елена се чyвства страхотно като yченичка. Дано да е така и занапред.
Мен пък ме е обхванала тyршийната треска. Използвам мъжа ми като носач на чyшки и др. , че скоро ще заминава за Сф  Sad

# 54
  • Мнения: 79
Благодаря ви за пожеланията момичета  bouquet Стела се чувства като "у дома си" в училището, много е доволна и щастлива, само дето се прибира "претрепана", заспива в 9 и 30 часа.....
Успешна учебна година на всички първолаци и на изкласилите ученици, само отлични оценки и попътен вятър:)

# 55
  • France
  • Мнения: 726
Момичета, вчера Елена разля айрян на леглото. Олекотената завивка я изпрах, но т.к. е голяма посредата не се изпра. Къде в града има пералня?

# 56
  • Мнения: 79
зад бившия супер "Освобождение", до църквата "Св. Архангел Михаил", за там се сетих, ааа мисля че и в кв. Орфей има....

# 57
  • France
  • Мнения: 726
Има пералня в Орфей, зад бл. 34. Изпиране на олекотена завивка стрyва 2.05/кг. Моята, която е на "Рокси" за спалня тежи 2.200, но влажна  Shocked А колко топли....Повече няма да пеpа с pъце и кpака-за 4лв не си стpyва тpyда.
Весели пpазници!

# 58
  • у нас
  • Мнения: 5 712
Здравейте, момичета. Извинявам се, че така нахлувам в темата ви. Но имам въпрос, който само вие като местни може да ми отговорите. Знам, че в Хасково има цехове за шиене на кожени якета. Има ли много магазини в града, където се продават кожени якета? И как са като  цени(например късо дамско елегантно яке с кожена яка)? Някоя от вас да е ходила скоро по магазините и да има прясна информация за цени?

# 59
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Добро утро!

Синара,

няма много магазини. За избор да не говорим  Tired Има много шивашки цехове, но повечето шият якета от изкуствена кожа. Много якета  от естесвена кожа има на димитровградския пазар. Внасят ги от Турция. В момента не знам как вървят цените. Преди известно време бяха по около 200 лева.

Дано съм ти била полезна Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт