Хасково

  • 103 012
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Печовска,

в Его правят такива масажи. Масажистката е добра  Peace Като идеш търси Роси. Цените са нормални доколкото знам Rolling Eyes

# 211
  • Мнения: 79
и аз за его-то знам, че са много добри и цените са сравнително добриSimple Smile
абе, тея в европа-та за тях няма ли кризааа, кви са тия цени?! #Crazy newsm78

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 09:03 от Бубу-линка

# 212
  • Мнения: 79
Честито на всички именници!  bouquet
Деси, да ти е жива и здрава именничката и много да те радва! Весел празник!

# 213
  • Мнения: 210
Честит и от мен на днешните именици.МНого щастие,здраве и успехи им пожелавам.  bouquet
Бубе,до преди година масажиската на Европа работеше и в собствено студио, във Виолена.в последствие се махна и си продължи да работи само в студиото.Незнам дали сега е така.Можеш да провериш.Става въпрос за Цвети Peace

# 214
  • Мнения: 79
Бубе,до преди година масажиската на Европа работеше и в собствено студио, във Виолена.в последствие се махна и си продължи да работи само в студиото.Незнам дали сега е така.Можеш да провериш.Става въпрос за Цвети Peace
благодаря ти все пак, но аз не се интересувам от масажи, а pechovska, но надявам се и тя да го прочете!

# 215
  • Мнения: 210
Пак обърках имената. TiredСори Blush

# 216
  • Мнения: 19
здравйте мами....как сте днес,в този слънчев вече ден? Hug.....наслаждавайте се на хубавото време .....че иде студ и сняг Peace Crazy
пак да си седим в къщи пред камината в/у мечата кожа с чаша вино в ръка........ smile3503..някой да ме събуди бързо и фнимателно да не ми стане нещо Laughing

# 217
  • Мнения: 79
пак да си седим в къщи пред камината в/у мечата кожа с чаша вино в ръка........ smile3503..
еее ....  Laughing забрави люлеещия се стол

# 218
  • Мнения: 19
бубу-линка,айде сега и люлеещ се стол. Crazy....после масаж ще си поискаш.  Flutter....повече от мен се лигавиш  Mr. Green Whistling Joy наздраве cheers за масажа... newsm78добра идея.довечера ще си поискам Mr. Green

# 219
  • France
  • Мнения: 724
Благодаря за инфото, момичета. И двете масажистки ще ги "прослушам"  Laughing

# 220
  • Мнения: 79
ходи ли до магазинчето за рамки? да споделиш после, днес минах от там, стои си магазинчето да знаеш...

# 221
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Мерси за пожеланията  Hug

За съжаление, аз късно вчера разбрах, че Викториите имали имен ден  Embarassed Embarassed Rolling Eyes

# 222
  • Мнения: 79
Мерси за пожеланията  Hug

За съжаление, аз късно вчера разбрах, че Викториите имали имен ден  Embarassed Embarassed Rolling Eyes
амиии, като не влизаш във форума така е Laughing

# 223
  • France
  • Мнения: 724
ходи ли до магазинчето за рамки? да споделиш после, днес минах от там, стои си магазинчето да знаеш...
Вчера минах от там. Жената зад щанда бе много любезна. Ще отида пак с папирусите, за да решим какви рамки ще подхождат. Ще докладвам, защото една от нас също искаше да прави рамки.

# 224
  • Мнения: 79
продължиха грипната ваканция на учениците:
http://haskovo.info/index.php?option=com_content&task=view&a … 2181&Itemid=2

Общи условия

Активация на акаунт