Хасково

  • 103 012
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 502
Момичета виждали ли сте някъде из Хасковските мазазини форми за мъфини. Аз нещо не мога да си намеря помагайте!

В Кауфланд има форми за мъфини - миналия ден и аз ги гледах, на щанда за домакинските потреби. Има единични формички (мисля, че бяха 6 бр. в опаковката) и такива във формата на тава (май за 12 бр.бяха). Ако не ги откриеш попитай някой от служителите там Simple Smile

Момичета, аз да ви питам нещо - в апартамента на свекървата по стените и ъглите се е появил мухъл. Та вместо препарати, прочетох в ДС, мнение на печовска за някаква смес от вода, сода и оцет. Въпроса ми е някой може ли да ми каже в какви съотношения са тези съставки или както дойде  Mr. Green Благодаря ви предварително   bouquet

# 541
  • Мнения: 52
Мерси!
За мухъла САВО  не мога да ти помогна със съотношението за което питаш

# 542
  • Мнения: 2
Здравейте момичета.kastalia относно въпроса за мухъла-в една от стайте ни всяка година се появява мухъл и пръскахме с САВО-за момента изчезва но на следващата година се появяваше пак.Един  така наречен "стар майстор" ни каза за C 200(ЛЕПИЛО)Намазваш стената с лепилото на засегнатите места и оставяш да изсъхне,след което отгоре вече си го боядисваш с латекс или си слагаш тапети.Ние избробвахме този метод и мухъла ни прескочи тази година надявам се и  занапред да нямаме този проблем.Надявам се че съм ти била полезна Peace

# 543
  • Мнения: 63
Здравейте момичета.kastalia относно въпроса за мухъла-в една от стайте ни всяка година се появява мухъл и пръскахме с САВО-за момента изчезва но на следващата година се появяваше пак.Един  така наречен "стар майстор" ни каза за C 200(ЛЕПИЛО)Намазваш стената с лепилото на засегнатите места и оставяш да изсъхне,след което отгоре вече си го боядисваш с латекс или си слагаш тапети.Ние избробвахме този метод и мухъла ни прескочи тази година надявам се и  занапред да нямаме този проблем.Надявам се че съм ти била полезна Peace
Това е чудесна идея, трябва да опитаме. Ние го пръскаме с белина, изчезва и пак се появява и мирише ужасно.Опитвали сме и с някакъв  препарат против мухъл , но ефекта е същият.

# 544
  • Мнения: 502
Здравейте момичета.kastalia относно въпроса за мухъла-в една от стайте ни всяка година се появява мухъл и пръскахме с САВО-за момента изчезва но на следващата година се появяваше пак.Един  така наречен "стар майстор" ни каза за C 200(ЛЕПИЛО)Намазваш стената с лепилото на засегнатите места и оставяш да изсъхне,след което отгоре вече си го боядисваш с латекс или си слагаш тапети.Ние избробвахме този метод и мухъла ни прескочи тази година надявам се и  занапред да нямаме този проблем.Надявам се че съм ти била полезна Peace
Това си струва да се пробва Naughty Благодаря за идеята   bouquet

Относно разните препарати - тип антимухъл - се въздържаме точно поради причината, че ефекта е сравнително краткотраен  Confused
А този разтвор, за който питам, печовска е написала в ДС, че е с по - дълготраен ефект  Thinking  Надявам се като се появи да ме "светне" в тайнството на приготвянето му  Party

# 545
  • Мнения: 79
Затрупа ни #Crazy
голям сняг, няма почистване естествено, пак ни изненада newsm78
ужасно
иначе е много приятно само дето не е разчистено все още по тротоарите и помалките улици в града...абе по-добре да си си в къщи:)
вие как сте? как се измъкнахте в тези снежни преспи?

# 546
  • Мнения: 269
Преди малко се наложи да изляза с колата Crazyужас,колко паднали дървета имаше  ooooh!Закъсах  Laughingдобре,че едни момчета ми побутаха малко колата та се прибрах Mr. GreenПриятен снежен ден Nature Snowman newsm81

# 547
  • БГ
  • Мнения: 1 313
Привет от снежно Хасково!    Hug   На мен много ми допада, но само по една причина - в къщи съм си и не се налага да излизам, та се радвам на прекрасни снежни гледки от прозорците!   Laughing  Шегата настрана, ама таткото днес не можа да си извади колата, затрупана е отвсякъде, снегорините така са чистили пътя и паркинга през нощта, че ще трябва доста труд да се положи за да си измъкнем колата!   Shocked 

# 548
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 10 288
Записче

# 549
  • Мнения: 1 190
Добър ден!

Някой щеше да пуща снимки от един РД Thinking

Вили е с нова прическа Grinning

# 550
  • БГ
  • Мнения: 1 313
Добър ден!

Някой щеше да пуща снимки от един РД Thinking

Вили е с нова прическа Grinning

Тониии, страхотна е Вили, много й отива новата прическа!!!

Гузен негонен бяга, ама пак да питам - мен ли имаш впредвид за снимките? Няма да чакам отговор, пускам малко от нашите:

Тортата, която направих за в къщи,                       Фамилията, без мен, все пак трябваше някой да снима:   Mr. Green
с фотоплатка от Сладкия магазин:




Купонът в детската градина, ако някой си познае съкровището, да свирка:




И малко снежни снимки:






Ето ни и нас, с пресни снимки, от снощи:

# 551
  • Мнения: 72
Ехаа Стефи, голям купон е паднал на рожденния ден! Simple Smile
А снежния ви човек е супер Simple Smile така ми се иска и ние да си направим ама сме по малки и от едната му топка Joy Joy Joy

# 552
  • Мнения: 116
Цитат
Някой щеше да пуща снимки от един РД

Май и аз ви бях обещала...
Ще ви пусна обещавам, ако искате де!  Mr. Green

# 553
  • Мнения: 115
Цитат
Някой щеше да пуща снимки от един РД

Май и аз ви бях обещала...
Ще ви пусна обещавам, ако искате де!  Mr. Green
Всички ще си признаете Wink
 Хайде пускайте снимките...

 Честит рожден ден на Марти! (макар и на голяма патерица...)
 Бъди здраво, весело, палаво и усмихнато дете! Hug

 Стефи, малкият Калин е голям бонбон! Да са ти живи и здрави! Hug


 Тоничка, така си се дегизирала, че не можах да те позная...
 Вили е истинска дама с новата прическа! Peace  Разкажи как сте? Как я карате?

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 09:40 от Y a n a

# 554
  • Мнения: 1 190
Тоничка, така си се дегизирала, че не можах да те позная...
 

.. Нали е фашинг Sunglasses

Caramellche беше тази, която обеща снимките Rolling Eyes, но Стефи и на твоите се зарадвахме много Hug

Общи условия

Активация на акаунт